Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[ACİL] Internet Explorer'daki "Dosya Düzen Görünüm..." çubuğunu nasıl geri getircem?

Bone

Öne çıkan mesajlar

Şu an açık olan internet explorer'da bahsettiğim çubuk var. Ama yeni bir pencere açmaya kalkınca o çubuk olmuyor.
ister ctrl+n, ister direk shortcut deneyim, olmuyor.. O çubuğu yeniden çıkartamıyorum.. Nasıl olcak bu iş?[hline]Nefret Ederim: Petek Dinçöz, Harry Potter, Electronic Arts
Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Blizzard
Sosyal ağlarda paylaş

abi bak bir adres girdiğin çubuk var.
bir standart düğmeler çubuğu var..
bir de "dosya düzen görünüm" yazan çubuk var..

F11'lik bir iş yok o kadar salak değilim..

Dosya düzen görünüm çubuğunu yeniden görünür yapamıyorum.. Yandaki Windows işareti de epey büyük oldu, standart düğmelerin yanında olduğu için..[hline]Nefret Ederim: Petek Dinçöz, Harry Potter, Electronic Arts
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 23 November 2003 21:33 tarihinde demiş ki:
abi bak bir adres girdiğin çubuk var.
bir standart düğmeler çubuğu var..
bir de "dosya düzen görünüm" yazan çubuk var..

F11'lik bir iş yok o kadar salak değilim..

Dosya düzen görünüm çubuğunu yeniden görünür yapamıyorum.. Yandaki Windows işareti de epey büyük oldu, standart düğmelerin yanında olduğu için..[hline]Nefret Ederim: Petek Dinçöz, Harry Potter, Electronic Arts

Yok f11 sırasında o işlerin kısa yollarına bastığında kayıyor beyni IE'nin ondan dedim.[hline]Infernal_Reborn, 22 November 2003 17:00 tarihinde demiş ki:o diil de max payne 2 oynuorum adam hep traşlı. lan ne ara traş oluon allahsız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...