Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uyumak ISTEMIYORUM....

Llama

Öne çıkan mesajlar

son zamanlarda hem uyanık olmak ıstıyorum neden dır bılmıyorum gunde 4-5 saate uyuyorum oda zorunluluktan uykudan nefret etmeye basladım,nedendır bılmıyorum[hline]Ölümün hüküm sürdüğü vadiden yürüyerek gecicem ama yinede şeytandan korkmiyacağım....
----------------------------
Teröre HAYIR !
Ülkenin bütünlüğü için sen de bir bayrak as !
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de uyumak istemiyorum.

Nefret ettiğimden değil. Artık günler kısa gelmeye başladı biraz daha takılmak istiyorum ortalıkta nedense.[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Phann - Exca/Hib

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında uyumak gibi bir gereksinimimiz olmasa ne güsel olurdu yaa.Bi düşünsenize herşeye daha fazla vakit ayırabilirdik.Neyse...[hline]
DynamicK, 02 November 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
supermen gazeteciydi mesela ama süper adamdı yane ucuyodu
Aurora, 01 November 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
Bizim mahallenin davulcusu Portnoy olacaktı...
Her gün oruç tutardım
aente, 11 July 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
I am very şaşıring olayı..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eldar, 21 November 2003 12:52 tarihinde demiş ki:
9 saat uyumana rağmen uykunu alamıyorsan tahminen solunum yollarında bir sorunun olması mümkündür(burnuna et-kemik fln olabilir) veya horluyosan aynı etkiyi yaratır.

9saat uyudugumda uykumu aliyorum ama kalkmaya zorunlu olmadikca mumkun oldugunca fazla uyuyorum :)[hline]UYKUM VAR!
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar uyku olayını fazlada aksatmamak lazım bünyenizin üstesinden gelemediği bir yorgunluk yaratır ilerde. Uyku Borcu diye bir olay vardır. İnsan vücudu ihtiyacı olan uykudan her eksilttiğiniz saati size yorgunluk dikkat dağınıklığı vesaire gibi etkilerle mutlaka geri çevirir ileride.

Eksik uyuduğunuz her anı mutlaka bir şekilde tamamlamaya bakın derim sağlığınız bozulmasın.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Neverm1nd, 21 November 2003 13:07 tarihinde demiş ki:
uykudan daha guzel bısıw war mı

uyku+pizza+kız=Mutluluk[hline]Liseli var ya ,ah o liseli
Kisa etekli,dar elbiseli

3. yok ki bizde sap geldik sap gidios
uyku desen %20 kendime geliyorum okul günleri
pizza desen cep yakıyo yine de arada yiyoruz.

Uykusuzluk+parasızlık+Saplık= Depresyon :D[hline]Gitar Nubisi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...