Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlhan Mansıza Özel Krampon...(7.5 MİLYAR LİRA RESMİDE VAR)

SbNN

Öne çıkan mesajlar

Pumanın İlhan Mansız için özel bir krampon üretti.ABD ve Almanyalı uzmanlar tarafından dizayn ve test edilerek hazırlanan ''Iciana'' adlı kramponu yıldız oyuncunun bugün ilk kez Letonyaya karşı giyeceği belirtildi.Aynı zamanda dünyanın en hafif (230gr) ve vida sayısının en fazla (11) olduğu krampon olarak gösteriliyor.Bu krampon futbolcunun topu istediği noktaya ve istediği hızda atabilmesini en kolay hale getiriyormuş.Kısacası gol atmak için her türlü teknolojiye sahip...Ayrıca pumanın ilk kez kullandığı duoflex teknolojiside bu ayakkabıda varmış...
Bu krampon aynı zamanda dünyanın en pahalı krampunu (yaklaşık 7.5 milyar tL) olarak açıklandı...

[Bu mesaj _NoelBaba_ tarafından 19 November 2003 16:47 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

gazatede kırmızı birtane vardı bu daha güzelmiş[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

Nukem adamların amacı da zaten sana satmak değil. İlhan'a yapıyım, Ronaldo'ya yapim şuna yapim buna yapim reklamımı kendi ülkelerinde yapmış olurlar {5000$ lik ayakkabı diye sırf spor gazteleri bile pumanın o paranın 1000 katına yapamıycaı reklamı yaptılar) ki ben de daha fazla ayakkabı satabileyim mentalitesi.. bi de bu kdr pahallı olmasının nedeni seri üretim olmamasıdır.. özel madde fln da pahallıdır ama yalan yani nedir uzaydan, aydan ayrı bişi getirmediler ya eha[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

görünüşü kötü
altı güzel
özellikleri güzel
7.5 milyar da yalan dolan olur. seri üretimini yaparlar normal şeylerden biraz daha pahalı olur anca yani. bari milli takımda işe yarasa iyi olur.
yani ilhana diil bu diyeceğim ama genel olarak bi lafı aklıma getirdi
eşşeğe altın semer vursan yine de eşşektir :)[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

Her yerde düşüyoruz abi sponsorluklarla alakalı bence. İngiltere maçında saraçoolunda düştük durduk. Ümit Milliler düştü patır kütür, hatta hamit 4 kişiyi dizdi halil'e çıkardı halil birine çalım attı tam patlatması gereken yerde düştü eha (yada halil hamit tam tersi olcak :) )[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

ahah ilhan giydi harbi taktı direk golu istediği yerede gönderdi adam ama harbi süfer goldu
şahsen ben yeni açığın en üstündeydim tam arka plandan vuruşunu gördüm
çtonk die girdi top
çalmak lazım bu kramponu[hline]Mr. Molko
[b]I'm a man, a liar, Guaranteed in your bed, I gotta place it on the rack
Got a place inside it
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...