Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'dan sonra Ankara'da da bombalı durumlar (Ankara için burası olsun)

Bone

Öne çıkan mesajlar

o da sadece öğleden sonraları. sabahları kimlik bile sormadan alıyorlar.

bunun yanında başka bir kimliğini bırakarak da girebiliyorsun içeri çok kolay içeri birşeyler sokmak yav odtüde sinek bile almıyorlar içeri keşke öyle olsa. trafik mrafik olsun o kadar :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben ne zaman derse geç kalsamböyle takside falan olsam durduruyorlar
kimliği tam çıkartıyorum adam geç diyor.sırf durdurmak için durduryor orda ne göstersen geç diyecek adam[hline]CsnFrp
What is Regulus?
canbir, 12 November 2003 21:49 tarihinde demiş ki:
regulus:her konuda bi msjı mutlaka bulunan,canısı şekersi,bülüğü büzülüşecesi kişi
Sosyal ağlarda paylaş

bunu yapanı tanımlamanın bi yolu yok.ediceğimiz hiç br küfür hiç bir tanım bunu yapanları açıklayamaz.

cidden kinimi ve sinirimi dizginliyorum.ama bıraksamda elimden birşey gelmeyecek biliyorum.

ankarada devlet dairelerine bişi olmaz. sadece atatürk bulvarı üzerindeki elçiliklerin ordan uzak durun.

filistinden açıklama gelmiş ramazan cihat ayıdır diye. eğer bu açıklama doğruysa yarın kadir gecesi. asıl yarın'dan korkalım.[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 20 November 2003 16:13 tarihinde demiş ki:
bunu yapanı tanımlamanın bi yolu yok.ediceğimiz hiç br küfür hiç bir tanım bunu yapanları açıklayamaz.

cidden kinimi ve sinirimi dizginliyorum.ama bıraksamda elimden birşey gelmeyecek biliyorum.

ankarada devlet dairelerine bişi olmaz. sadece atatürk bulvarı üzerindeki elçiliklerin ordan uzak durun.

filistinden açıklama gelmiş ramazan cihat ayıdır diye. eğer bu açıklama doğruysa yarın kadir gecesi. asıl yarın'dan korkalım.[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim

Dogru asil yarindan korkalim....[hline][/b]F-R-P konuşmalı barbut oyunu...[b]
Sosyal ağlarda paylaş

kadir gecesinin hangi gece olduu belli diil.
onunla alakalı olduunu da sanmıyorum bişeyin.
ha yarın yine olaylar olabilir o ayrı bi mevzuu..

ayrıca Ra_d doru sölemiş. Amerika hatırlatan yerlerden, elçiliklerden, uzak duruverin bi süre..[hline] ..scripta manent

[Bu mesaj horacegoesskiing tarafından 20 November 2003 16:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

okulun kapisinda durdurulmanin tek amaci sticker satmak. sadece stickersiz arabali bilkent ogrencilerini almiyorlar iceri. kimlik veren herkes istisnasiz giriyor. Durduruyorlar ama gostermelik, kimlik almak icin.[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

bide zaten doğu kampüste iyce saçma bişey var, otobüsle gittiniz dielim, otobüs nizamiyede duruyo ve içerdekilerin kimliklerine bakılıyo. ama orda iner ver yürürseniz kimliğe flan bakan yok. adam bi sırt çantasında çok rahat elini kolunu sallaya sallaya istediğini sokabilir yani içeri. böyle de sıkı bi güvenliğimiz var[hline]is this the bank?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RogueNoir, 20 November 2003 17:45 tarihinde demiş ki:
bide zaten doğu kampüste iyce saçma bişey var, otobüsle gittiniz dielim, otobüs nizamiyede duruyo ve içerdekilerin kimliklerine bakılıyo. ama orda iner ver yürürseniz kimliğe flan bakan yok. adam bi sırt çantasında çok rahat elini kolunu sallaya sallaya istediğini sokabilir yani içeri. böyle de sıkı bi güvenliğimiz var[hline]is this the bank?

Evet. Aynen dediğin gibi. Yürüyerek geçene laf etmiyorlar nedense.[hline]Sungur - Scout of Hun
Necrocks - Necromancer of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
regulus, 20 November 2003 15:17 tarihinde demiş ki:
bir gün gitmedim okula neler olmuş ya
çok enterandır lisedede bir kez gitmediğinde okulda bomba ihbarı yapılmıştı hmm
neyse yukardaki linkte sınav dönemi olduğu için bir öğrenci tarafından yapılmıış olabilir yazıyor ama hiç sanmıyorum ben böyle bir günde böyle bir yalan söylenmesi zor gibi[hline]CsnFrp
What is Regulus?
canbir, 12 November 2003 21:49 tarihinde demiş ki:
regulus:her konuda bi msjı mutlaka bulunan,canısı şekersi,bülüğü büzülüşecesi kişi

Aynen ben de gitmedim bugün. Bu arada metro, armada, migros vs. yerlere dikkat etmek lazım bu aralar. Ben o kadar ciddi olduğunu bilmiyordum olayın, yani sadece öyle İstanbul olayları yüzünden tedbir olarak oldu sanıyordum. O hamile kılığındaki canlı bomba olayı doğruysa boku yedik ..[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...