Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[CS] Unutamadiginiz Fragleriniz...

DarkLegion

Öne çıkan mesajlar

Benim unutamadagim Bir Fragim Var bir Gün Hatirlamıyorum Nuke oynuyoduk üstümüze rush yiyoduk takım sürünüyodu nuke de başladigimiz yerde idim Terorum bu arada Biraz su fln içiyim derken önümdeki adam öldü bende hiç kıpırdamadim adam dibime geldi bıçagi çekti eyildi bacaklarimi biçerken kafasini dagittim bu fragimi unutamam Sizin unutamadıklariniz Neler:? :?[hline]Her zaman Her Yolun Bir Hedefi Her yolcunun
Bi Amaci Vardir
Yalın Kuleyin
D.D.
Sosyal ağlarda paylaş

zuhahahaha ulan alemsin bea

ben görmeden assaultta (yani bana sis bombası atılmıştı) glock la tek vuruşta 2 kişi kafadan bi tanesini normal almıştım ehe salaklar köprü varya oraya sıra ile çıkmışlardı :)[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Solonor, 09 July 2003 20:40 tarihinde demiş ki:
önemli olan boyu değil işlevi
Sosyal ağlarda paylaş

wow iiymiş :)

benim süper bi tane var tamamen bal
harita aztec
T yim. round başlayalı 1 dakika falan olmuştu galiba
t base in 2 çıkışı var biri yukarı biri aşağı olmak üzere
aşağı ya gittim
suya çıkarsınız oradan
su ya çıktığım an bomba çektim
asma köprünün t base tarafı çıkışında oda vardır
o odadan da t tarafına çıkarsın tam o odanın kapısına doğru 2 km öteden sudan bomba salladım
adam öldü

yine aztec te baron.jpg round başında ct lerin klasik awm yerinden awm ile t tarafındaki tahta kapıya kapıya ateş etti
mermi kapıyı delip beynimi deldi hs olduydu ve orada olduğumu bilmiodu

Dralnu nun var bi sürü
taşa duvara sıkar adam ölür falan[hline]Emaleth, 11 July 2003 15:44 tarihinde demiş ki:
gerek var mı sizce harfleri böyle harcamaya?

Sosyal ağlarda paylaş

ehe kasap olayı iyiymiş ayrıca

ayrıca benimde anım var. int kafedeyim, iyi oynuyan bir eleman var ct'lerde. Adam ctlerin bilindik tünel girişinden girdi kutunun arkasına girdi. Ben çıkmasını bekliyorum. Sonra yukardan bir nesne geldi(bomba) ben önümde falan patlıycak sandım. Tam tamına altıma geldi. (Yani uğraşsanız böyle isabet ettiremezsiniz) Sanırım 90 ya da 80 di canım ve direk öldüm. Eleman ne gülmüştür ama .

Sonraa bu olay baya komik. Kafedeyim yine arklarla. Dustta eleman counterların tarafından tahta kapıya gidiyor. Ben buna ateş açtım. Baktım yukarda birine head koymuşum. Ama eleman hala ayakta, ehe döndü beni vurdu bu. Meğer tararken tahta kapını arkasındaki başka birini indirmişim. Ehe arkadaş baya küfretmişti balıma =P[hline]Guilty Chef(Gothic 2): There was a misunderstanding between a guest, meat clever and me ...

[Bu mesaj Predator- tarafından 13 July 2003 01:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm
benim 100lerce wardır sanırım hergün bi tane yuh dedirticek kadar kötü öldürdüğüm biri oluyor hehe.
ama şu an ilk aklıma gelen 2 hafta önce bi karma maçta aztecte. ct yim. karma ama bizim takımın lideri admin dediklerini yapmassan atıyo serverdan falan.. ben de uyuodum öyle. sora canım sıkıldı.suyu tutuodum, tahta kapıdan daldım içeri mp5 le bir adamı öldürdüm. bu sırada da yandan ateş ediyorlardı ölüceim kesin dedim bari 1 kurşun sıkıyım şunlara. glocku çıkarıp dönüp 1 tane salladım(burst-fire açıktır herzmn ct iken de glock alırım çoğu zaman ewet :))
sora öldüm hemen. ama baktım ki 2 kişi öldürmüşüm o atışla hehe.1 inin canı azmış zaten. öbürü de arkada (bunlar tahta kapının arkasında saklanıolar) crouch durumda reload daymış o da head yemiş ehhe. sora küfür yedim tabi.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

unutulmaz three frags in a row var benim ehe
aztec te elimde awm
zoomsuz 3 kişi aldıydım bi roundta
birini 3-4 metreden
öbürünü bi uçtan bi uca
öbürünü ise ben sudayken o asmadan koşuyodu o esnada
zoomsuz da en aştığım dönemin en aşmış olayıydı benim için

aklıma gelio bi sürü amma varmış
kafede arkadaşlarla lan yapıyoruz
teke tek kaldık bi arkadaşla
daldım ön kapıdan bu tam karşımda binanın öbür ucunda
kazmalığı tuttu vuramadı beni, üstüne koşup kesmiştim sonra gülmekten oynayamamıştım ehueue

bi de yine netten oynarken aztec te sudan gelen t lerin hepsini yandan yakalamıştım, hiçbiri de bana dönük değildi
bastım coltla hayvan gibi eheh 7 kişi mi ne vardı
sadece biri öldü anlamadım oradaki olayı kafadan 3 kişi ölmesi lazımdı, kızdım çektim bıçağı
sonra birini kestim
hala farkında değiller, tam bi sonrakini kesicem çaat awm ile duvar köşesinde bi tane varmış indirdi beni[hline]Emaleth, 11 July 2003 15:44 tarihinde demiş ki:
gerek var mı sizce harfleri böyle harcamaya?

Sosyal ağlarda paylaş

dust'ta t iken köprü tarafındaki kutuların tepesinde tünel çıkışını tutuyodum awp ile
birden köprüden fırlayan birisi beni bışaklamaya başladı (zoomdaydım) rastgele dönüp çaktım, kendini orta çağda sanan kepaze öldü, ama işin güzeli köprüden yeni fırlamış bi ct de öldü :D

bir de siege'de ct iken her el rush yiyoduk ön kapıdan çıkıp girişiyolardı, ii de indiriyolardı yani. 3-4 el para biriktirip awp aldım, 8 kişilik takımdan 6'sını takır tukur indirdim sıra sıra :D

bir de 5'li bir indirişim vardı ki dust'ta t iken, milyon yıl geçse de unutmam: sürekli rush yiyoduk
Elimde 2:2 (adını hiç hatırlayamam) ve deagle, zırhlanmışım bir de bombam var. Neden gittim bilmiyorum ama elimde shotgun'la köprünün başına gittim.
1) biraz bekledim, sıkıldım bi bomba attım biri öldü. nasıl oldu bilmiyorum ama öldü.

2 - 3)sonra kaçıp t base'de köprünün ordaki kapı eşiğinin yanındaki kutular var ya üstüste, bi boşluk var küçük. işte oraya girdim. önümden bi ct geçti biraz dalgındım ateş edemedim bekledim. 2-3 sn sonra 2 ct daha geçti ve 7 fişekte ikisini de indirdim direk. (etti 3)

4)yanımdaki arkadaş da gaza getirdi beni "hadi olm kaçanı da indir" eh peki dedim çıktım kutuların yanından (ve altından :)) base sanki ct base olmuş.tünel tarafından biri geliyo, soldaki açıklıkta birisi var, biri de tam karşımda. karşımdakinin böğrüne soktum fişekleri, 2-3 tane kaldı,

5)deagle'ıma davrandım soldakine deli gibi boşaltım ve öldü

Ve acı son: sağdan gelen de tam ortaya gelmiş tuttum kafasına dabancayı veeeeeee "tık tık!" çektim shotgun'ımı kalan 2-3 fişeği de çaktım ama nafile :([hline]Heroes are born, not made.
-Eraqrest, The Orc Hunter
Sosyal ağlarda paylaş

said:
khala, 14 July 2003 03:02 tarihinde demiş ki:
acaip sallıyorum walla size yalan borcum var
töbe[hline]

en pis ben sallarım
geçen günki maçta gördüler ehhe
praw felan artık yavaş salla namlun kırılacak felan diyo :)[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayerrr, 14 July 2003 15:24 tarihinde demiş ki:
cs4.kolayoyun.com da fun serveri sorarsınız schytar darkkill nasılmıs dıye :) her mapte 1.ciyim mesela ondeki adam 17 e 0 ben 1 e 4 gidiyorum map sonunda ben 100 lerdeyım o 80 lerde fln olior her map 1. oliyorum genelde

eeee?

millet fragleri annatıyo sen ben kralım diosun[hline]Böeeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

2 tane var aklımda

biri dustta kuskapısından tunele girmisim elidme 2:1, 2 t bana bana dogru kosuyodu, zıpladım tek kursunla 2 sini head almıstım, felaket zevke gelmistim :)

biri de awpbattle da sansa ortada fol/yumurta yokken etraf ta bosken kafayı cıkardım t lerin duvara olesine bi sıktım ve birini aldım, cok gulmustum ona da hehe

bide baska birinin balını anlatıcam

aztec de 3 ct kopruden akmısız hakkımız az biraz kapışmışız biraz, cıkıp ates ediyoıruz fln, geri cekildik biraz bi anda asadan bi bomba geldi sekti tavqndan ortamıza geldi patladı ve 3 umuz birden olduk, amma gulmustum ona da[hline]
milletin cinsi tercihlerinin cizgiler olması bizi ilgilentirmez tabii :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yine aklıma geldi. yine dusttayız ehe. Neyse ct yim karşıdakiler t bomba rush yapıcaklar ama biraz geç kalmışlar. Ben direk çıktım bomba salladım onların tünel girişine doğru. Ehe bombanın üstünde 4 tane sazan belirdi birden ve patladı. Tabi canlar sonda, ehe mp5(colt veya) ile şöyle bi taramıştım, 4üde yerde. Diğer el gülmekten deli olmuştum cafe sahibi uyardıydı.[hline]Guilty Chef(Gothic 2): There was a misunderstanding between a guest, meat clever and me ...
Sosyal ağlarda paylaş

ehuehueh çok uzun zaman geçti counter ı bırakalı ama size ilk fragımı(ilk oynadığım eldeki ilk fraglarıı nası yaptığımı:)) anlatim.
walla bölümün ismini hatırlamıom ama trenli bişidi.wagonlar falan wardı tek wagonun altına bomba falan kurabiliodundu nese. ilk oynuoz bişi bilmioz tabi rastgele elime 2-1 benelli süper geldi.tamda silahı :) gidioz ağır ağır bide yön tuşlarıyla oynuoz haa yannış olmasın zıplamak için falan mousu bırakıoduktu :P giderken yavaş yavaş köşeyi bi döndüm ct karşımda korkuyla refleks karışık mousun tuşuna bi dokundum
adam yarıldı :) ilk fırağın sevinciyle etrafa mermileri boşaltırken
geri geri gelen tek ct nin daha kellesini yanlışlıkla uçurdum :)
sonra bi baktım kuzen yanımda gaz werio bana ölmüş o ben tek kalmışım adamlar 2 kişi yaa nası öldürcem falan silahtada mermi yok zati yerde m4a1 wardı onu al dedi aldık.nese 5.2 wersiyonun oynayan bilir m4a1 in tek mermisi genelde 50 candan fazla alır :)adam tepeye çıkmış beni kesmeye calışıyo :)sen misin beni kesen ben de pustum ben onu görüyom adam hem kör hem saalak yarım saat görmedi bende yarım saat hedefi kafasına ayarlamaya çalıştım sona tek kurşun ct down :)
gene aranmaya başladım ct yi yerde o paketi gördüm (c4) :P
kuzen yeri tarif etti koydum bombayı bekliom ct de 1dk sona falan bombayı sökmeye geldi çatıştık falan ama ben 3 adamıda balıma öldürdüğümden onu ölüremedim adam 2 mermide aldı aklımı m4a1le ama bombada patladı ilk denememde ilk zaferimi almıştım :)

ondan sona terör oynadım hep. her zaman M4a1 e lanet okudum.hiç oynamasını bilmeyen biri benim gibi senelik oyuncuyu anasının dininde head e götürüyodu.we hep benelli süper 2-1 kullandım :) yanına 1-4 sig bişi oyunu bırakalı nerdese 1 sene oldu hatırlayamıom.
nickimide saolsun arkdaşlar buldu
SeRHaT_PoMPa_iNC. :)
ulan okudukça içim bi hoş oldu yazdıklarınızı bu akşam kafeye gidip bi oynıcam bakam :) uzun bi aradan sona :)[hline]-Scream!
-from my soul
-Fate!
-mystified
-Hell!
-forever more
Sosyal ağlarda paylaş

Bende uzun zamandır cs oynamadım ama en çok hatırladığım fragi yazayım...

Ben 7.1 ya da 7.5 zamanında (Jeepathon2k hangisinde ilkk çıktıysa...) o zamanlarda jeepathon2k map in bir ucundan bir ucuna dezert ile adama vurulabileceğini iddia ediyordum. Sniper ile zoom aç desert çek vur diye ama pek başarılı olamıyordum. Arkadaşlarım da bayağı dalga geçiyordu "gözünün çapağından vurursun sen adamı diye"

Aradan bir kaç ay geçmişti benle en çok dalga geçen arkadaşımla kafede tek e tek jeepathonda oynuyorduk... Hatta yanmımızda bir kişi daha vardı.

Ben T idim. Ak-47 aldım ve map in ucunda çıkmasını bekledim.

Ateş ettim. Sol üst köşede bir headshot işareti vardı :)
ArRkadaşım niye awp aldın dedi bende console a basmasını söyledim. Bir anda hepimizin sesi kesildi Çünkü benim şarjörde
29/90 yazıyordu... Bu olaya şahit olan arkadaşım ve Head i yiyen arkadaşım o dumurla bir daha dalga geçemediler... :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...