Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonuçlarını iyi zannettiğiniz,aslında batırdıınız sınavlar...

Kendersever

Öne çıkan mesajlar

başlık gayet açık
unutamadıınız iyi sonuç bekleyip s..p sıvadıınız sınavları ders/beklenen not/alınan nota göre yazalım eelenelim falan (ulan aalıcam yaa)
SAT II German w/Listening 650/800->560/800
SAT II Math 1c 650/800->580/800
Fizik Lise 1 90/100->41/100
sonacıma buyuk ihtimal next sat II results will be the same or something near to those

bide almanca lise 1 sınavları var benki 5sınıftan beri deli gibi almanca goren biriyim kadına 90lık kaat verip paso 45 max 47 alırdım o sene (sınav kaadı aynı olan bi arkadaşın kaadı başka bi hoca okuduunda adam ne gariptir ki 76 falan alıodu en dusuk...)
Sosyal ağlarda paylaş

geçen yıl matematik sınavı,feci kopya çektik,kaynak bendeydi(kitap)o yüzden tabi kopyayı herkese ben vericektim ama en çok notu ve kolayı ben alıcaktım tabi,ama öyle olmadı herkes 90-80 gibi notlar alıyor sınıf haha-hihi,herkes mutlu,en düşük not 87,herkes sırası gelince soruyır hocam5 puanı nerden kırdınız,hocam 3 puanı nerden kırdınız,bana sıra geldi,68almışım,hocam 30 puanı nerden kırdınız demiştim hocaya[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

hazırlıktayken ( iki sene önce ) çok bomba bi ingilizce essay yazdığımı düşünüyodum 80 - 90 beklerken 45 geldi ama sınıfta 15 tane bir ve sıfır vard sınıf 25 kişi bu arada bn en azından iki lamıştım :))[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

ehue ben edebten 90 bekliodum 74 geldi
tarihten yine 75 fln bekşiodum 63 geldi
fizikten 15 bekliodum 25 geldi :)
biodan yine 90 bekliodum 74 geldi[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bana taaa bikere ortaokuldayken(yaklaşık 5-6 sene önce) tam tersi olmuştu 45-50 falan beklediğim sınavdan 93 almıştım hemde Matematik sınavıydı.
--------------------------
Başka bi durumda arkımın başına geldi lise 1 deyken fizik sınavında kagıtları degısmıstık. O önce kendı kagıdını yaptı sora benımkını yaptı. Sora sonuclar okundugunda ben 75 aldım o 50 :D[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

Lisede RazorJimmy'le mat sınavına girdik işte.. ikimizde full tam kaat doldurup verik sınavı.. normal geçmişti böle ne biliyim 70 falan bekliyoduk.. sora işte veli toplantısında açıklanacağı sölendi sınav sonucunun.. annemler eve bi geldi ben 14 almışım raz ise "0".. baya neşeliydi :P[hline]Opeth zamanında demişki,
I'm awaiting the sunrise
Gazing modestly through the coldest morning
Sosyal ağlarda paylaş

Lisedeyken matematik çalışmazdım
sınavda kendi yollarımı bulup öyle çözerdim, hocada anlamazdı.
10 soruyuda yapardım 50-60 alırdım. Tabi her sınavdan sonra "hocam höaa bu ne lan" şeklinde masasına yürüdüğümü gören hoca sıkılıp yükseltirdi notumu.

Üni de en fazla 10 beklerken 5 geldiği oldu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Analitik Geometri 95 beklerken 15 geldi[hline]
DynamicK, 02 November 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
supermen gazeteciydi mesela ama süper adamdı yane ucuyodu
Aurora, 01 November 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
Bizim mahallenin davulcusu Portnoy olacaktı...
Her gün oruç tutardım
aente, 11 July 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
I am very şaşıring olayı..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...