Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amy Lee, Kylie ve Tarja posterleri arıyorum

Bone

Öne çıkan mesajlar

Posterler hakkında birkaç topic açılmış ama hiçbirinde düzgün bir cevap yok..
Bu topicin de sonunu hayırlı görmüyorum.
Ama belki bilen vardır diye insanların dikkatini çekeyim dedim..

Evanescence'in Amy Lee'si,
Ghost Busters Extreme'in Kylie'si
ve Nightwish'in Tarja'sının posterlerini satan bir dükkan veya internet sitesi biliyor musunuz?

Ankara'da Karumda açılan yere baktım ama bulamadım..
Blue Jean'in Amy Lee posteri verdiği bir sayısını buldum odamda süper bir resmi, hemen astım..

Şu Karum'daki yerde çok hoş bir Opeth (albüm kapağı sanırsam) buldum en yakın zamanda gidip alcam..[hline]Bonecrusher: Hadi bira içmeye gidelim.
Eagleeye: Olmaz, henüz çok gündüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Gece dileğinin fan sitesinde vardı diye hatırlıyorum da.
Amy aşkım benim bilsem söylemem:P
şaka bir yana fan sitelerinden getirtebilirsin...[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Buda kayıyor hafiften :) AMy Lee posterleri falan filanı bende bulamadım. Şimdi sana bir soru. Hangi ayda verdiler o posteri blue jean ile? bulayım hemen[hline]-Sıraya bak hayatta yetişemeyiz-B planı zamnı kızlar*Bildik fon müziği*-Abi kıza bak.Üff bide saçlarını sallamasa.Neden sallıyor anlamadım-Vauw...Lan!Ulan kıza bak bizim sıramıza girdi. Gel lan buraya*Çat çut-Flaş flaş. İki genç sırada önüne geçen kızları döverek hastanelik etti.Solufain"Hakettiler.Ben o sırada kaç saat bekledim"yorumunu yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
amy lee posteri bulman zor valla ama ben neten cok sağlam resimlerini buldum amy nin bunları büyük boy kagıda bastırıcam bakırkoyde bi baskı yerinde onud ascam duvarıma kendi posterimi kendim yapcam :)

hatta photoshop da arklara bişiler hazırlatıp onuda bastırabilirim :)[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

allposters.com'da yok mu ? bakamadım ayrıntılı olarak birazdan kursa gitceim için ama içim acıdı kimse forumuna adam gibin bişi yazamamış gerçi ben de yazamadım galiba ama genede belki işe yarar bone..[hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...