Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DAoC alıyorum ama...

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Burda EU'da oynayıp da Dial-up olan kaç kişi var? Bu oyun dial-up çekilir mi, başlayayım mı dersiniz? Çekilir mi derken oynayabilir miyim diye sormuyorum, yani eğlenebilir miyim? Bir de dial-up olduğumu da göz önüne alırsanız hangi karakteri seçmem daha akıllıca olur?[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

ben dial up ım 3 yeşilden indiğim çok az görülmüştür (yani en baba oyun zevki bu) her zaman sölerim. için rahat etsin al.
ben hero oynuorum hiç de sorun çekmedim warrior yönetebilirsin çok rahat. zaten böyle baktığında hiçbi charla oynayamazsın lagdan korkarsan. healersen healleyemezsin, mage sen nuke leyemezsin hede hödö...
aç istediiini sen[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR3+
Excalibur | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

Reaverden babasını tanımam.[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

Bir şansımı deneyeceğim arkadaşımdan CD'yi ödünç alacağım başka bir arkadaşın da accountu alacağım bir aylık parasını verecem accountun deneyecem lag yoksa falan oynarım zaten karakter seçimleri, özellikler oyunu öğrenmek en son önemli olan oynayabilmek ki oynanıyomuş gördüğüm kadarıyla.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

bm iidir de hero kadar olamaz bence :) 1100 dmg koyduum zamanları hatırlarım pöhhh
savage lar nerflenicek zaten bi tankın savage karşısında çok az şansı var şuan.
merc oynadım azıcık fena değil aynı bm
thane bilmiorum
çift weapon seviosa ns açsın ranger açsın illa tank mı olucak alla alla =P[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR3+
Excalibur | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

savage bizde nerf'li ama yinede cok hos dmglar vuruyo. hala teke tekte savage dovebilecek class yok denebilir. kisisel beceri veya beceriksizlik meselesi ama IP'si olan savage'i teke tek dovebilcek class yok. :) 32 thane'im war bitane thane guzeldir. 2tane instant DD'si war baya ise yariyo onlar. onun disinda normal 2 tane DD'si war. AE DD'si ile gecenlerde df mid girisi onunde yigilmis albionlulardan rp farmladim. ;)[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Laraok Deadsoul Qoiw Deadsoul
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©

[Bu mesaj thanatos tarafından 14 November 2003 18:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

savageler 1-1 bana çok zayif geliyorlar, mercler 1-1 de çok daha fazla damage veriyorlar. Önden bir savagenin s/s tanka hiç şansı yok ve bariz bir farkla savageyi yer.[hline]Qal 50 Armsman 8L0 nasırlı şovalye
Sercain 50 Cleric 3L4
Margot 48 Theurg 3L7
Sosyal ağlarda paylaş

armsmanla kiyaslamamak lazim bence savage lar daha cok blade master merceanry cinsi bisi we caster killer cinsi bisi .. bencede s/s tanki alamaz ama diger classlarda zorlanicagini sanmiyorum. bide butun pgleri pvp olarak dusunmemek lazim bence sonucta rvr sawasindayiz

[Bu mesaj daverc tarafından 14 November 2003 18:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni thread açmaktansa buraya yazmayı tercih ettim..Ben de euda başlayacağım(sipariş filan halloldu),kabloya lag olur mu diye sorarsam başıma koca koca taşlar geleceğinden diğer soruma geçiyorum :).Excaliburda başlayacağım,Albion olacağım.İlk başta paladin olmayı istemiştim ama başlıklara şöyle bir bakınca paladinin RvR de pek etkin olamadığı kanısına vardım(yada öyle değilse söyleyin :) ),onun dışında savaşçı sınıflardan ne önerirsiniz?[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,TR (Retired)
Sosyal ağlarda paylaş

polearm'i sux bi hale soktular. armsman olcaksaniz 2h olun. :) ayrica merc iyidir. paladininde rvrda aktif olmadigi kulliyen yalandir 2h olan paladin kisisi yarabilir. ;) ayrica paly ile xp kasmakta kolaydir. sadece chantler icin bile gruplar ister.[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Laraok Deadsoul Qoiw Deadsoul
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©

[Bu mesaj thanatos tarafından 14 November 2003 22:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

savage bizde nerf'li ama yinede cok hos dmglar vuruyo. hala teke tekte savage dovebilecek class yok denebilir.

burda cok yaniliyorsun bence 1 e 1 meselelerini bizim serverdaki savage lara sor bi vn de falan ne dicekler bakalim[hline]Gladric lvl 50 Mercenary RR 7L8 - Kay
Gwaledric lvl 50 Armsman RR 3L1 - Kay
Yettimgare lvl 50 Thane RR 3L7 - Merlin
Astinus lvl 50 Paladin RR 2L8 - Kay
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...