Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi hanımla neler konuşulur deyin bakalım pati gücü

blademaster

Öne çıkan mesajlar

Deep çok acımasız bir genelleme olmadımı yahu[hline]Estel_Anorien, 26 June 2003 20:31 tarihinde demiş ki:
hayatinizi hep hayatinizin son saatindeymişçesine yaşayin.
karpuz, 11 November 2003 17:25 tarihinde demiş ki:
içimizde ramazan aylarında ortaya çıkan tıpta ramazan cinleri olarak adlandırdığımız cinus ramazanuslar var...
_-Sturm-_, 13 November 2003 18:34 tarihinde demiş ki:
Yine patladım..
Sosyal ağlarda paylaş

Tikky giyinimle alakali ki cok da erkeklerden daha ıyı dost olabilen kızlar var yani Deep bence istisnalar var.. ;)[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

tüm insanlar yalancidir gibi tüm genellemeler yanlıştır da bir paradoks oluşturmaz .. biline [hline]

step 1 : tüm genellemeler yanlıştir ,
step 2 : tüm genellemeler yanlişsa 1 deki genelleme deyanliştir.
step 3 :1 deki genelleme yanliş ise tüm genellemeler yanlış değildir.. (dikkat tüm genellemeler doğrudur demedim yanlış değildir dedim çünkü doğru eşit değildir yanlış değil )
step 4: tüm genellemeler yanlış değil ise bazıları yanlış bazılari doğru olabilir bu yüzden tüm genellemeler yanlıştır önerisi bir paradox oluşturmaz... (EASY AS PIE)[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır ...1...2...3
Sosyal ağlarda paylaş

bab bak çok basit aslinda ...
1.stepte önerinin yanlış yada doğru olduğunu var sayıyorum ve sonuç değişmiyor .. her şekilde alacağin cevap TUM GENELLEMELER YANLIŞ DEĞILDIR olacak ....
tüm genellemeler yanlış değildir demek , bazı genellemelerin yanlış bazılarinin da doğru olacağini gösterir ...
bazi genellemeler yanlış bazilari doğru ise 1. önermenin yanlış olmasi , tüm önermelerin yanlış olmaini gerektirmemektir... boylece daire kırılır ...[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır ...1...2...3
Sosyal ağlarda paylaş

başka bir paradoks o zaman.

bir köyde bir berber var. bu berber kendi saçını kesemeyenlerin saçını kesiyor. bu berber saçını kesebilir mi?

bu dairenin kırılacağını sanmıyorum :)

konuyla alakalı olarak; herşeyi konuşabilirsin ama onun ilgi alanında olması şart.[hline]Çirkin kadın yoktur, az vodka vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

bir kızla da herşeyi konuşabilirsin.
kızlarla konuşmayı sizin gözünüzde kasıntılı bir deneyim haline getiren şey onlarla konuşulacak şey olması değildir, sizin illa da konuşçam diye kasmanızdır.
bir herifle hiçbir zaman illa da konuşmanız gerekmediğinden, heriflerle sohbete girişirken kasılmazsınız.

rahat olabildiğin kadar şansın var diyim ben iyisi misi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 16 November 2003 14:46 tarihinde demiş ki:
bir kızla da herşeyi konuşabilirsin.
kızlarla konuşmayı sizin gözünüzde kasıntılı bir deneyim haline getiren şey onlarla konuşulacak şey olması değildir, sizin illa da konuşçam diye kasmanızdır.
bir herifle hiçbir zaman illa da konuşmanız gerekmediğinden, heriflerle sohbete girişirken kasılmazsınız.

rahat olabildiğin kadar şansın var diyim ben iyisi misi...

e tabi bir karşı cins olarak ciddiye alınması gereken bir yorum.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sosyal ağlarda paylaş

evet ema çok haklı hatta bazen erkek arkadaşlarınla konuşamayacağın konuları bile konuşabilirsin yada daha rahat konuşursun

aynı konu kızlar içinde geçerli kız kıza konuşamadıkları bazı konuları erkekler yanında daha rahat konuşup rahatlayabiliyorlar

tabi eğer sevdiğin birisi ise ve konuşcak bişi bulamıyorsan boşa kürek çekme kol kası olur...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...