Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonunda yakalandik...

WindShade

Öne çıkan mesajlar

bugun ehliyetsiz ve 110 km ile hiz yaparken polis tarafindan yakalandim 50 ile gitmem gerkeiyodu 110 ile gidiyodum kafam guzeldi ve bayaga kactim polisten sonra yakalandim 300 kanada dolari ceza yedim cekici arabami eve cekti bende onla geldim
suan freeyim ne kadar guzel yasa dimi ehehhe[hline]Hepsi Gercek...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Birde arabanın üzerine ben ehliyetsizim yazsaydın tam oalcakmış yaa :D 300 kanada doalrı az bile olmuş :D adamlar ehliyetin olmadığını duyunca ne yaptılar?[hline]-Sıraya bak hayatta yetişemeyiz-B planı zamnı kızlar*Bildik fon müziği*-Abi kıza bak.Üff bide saçlarını sallamasa.Neden sallıyor anlamadım-Vauw...Lan!Ulan kıza bak bizim sıramıza girdi. Gel lan buraya*Çat çut-Flaş flaş. İki genç sırada önüne geçen kızları döverek hastanelik etti.Solufain"Hakettiler.Ben o sırada kaç saat bekledim"yorumunu yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun kardeşim ...
tahminen şimdi seni yeniden bir hliyet kursu , ve belirli bir fee daha beklio .. ama olsun boşver... demekki neymiş , alkol ve araba karişmiomuş , polislerden kaçilmiomuş (mazur görün 30 küsür saattir uyaniğim , saçmalarim)[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır ...1...2...3
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Apex-, 14 November 2003 11:24 tarihinde demiş ki:
cok dusukmus ceza gercekten.[hline]fizban, 29 October 2003 21:02 tarihinde demiş ki:
in apex we trust

300 kanada doları ne kadar yapıyor kı bu turlkıyede yada orada nasıl gouluyor ekonımıyı bılmedıgım ıcın[hline]Ölümün hüküm sürdüğü vadiden yürüyerek gecicem ama yinede şeytandan korkmiyacağım....
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de yapiklarini marifetmis gibi mi anlatiyorsun?[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm kanada gibi bi yerde ben bi hapis cezası beklerdim. Az olmuş 300dolar. Trafikten sınırsız men yeseymişsin keşke. Yada karakol da bi güzel dövselermiş seni. Ama kanada tabi orası, dayak mayak olmaz.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
wraog, 14 November 2003 16:56 tarihinde demiş ki:
Şimdi marifet gibi anlatıyorsun ama ya kaza yapsaydın?Ya başkalarının canına kıysaydın?

Ondan sonra da buraya gelip "oh oh süper 2 kişi çiğnedim bugün!" mü diyecektin?

Ben polis olsam ilk fırsatta boşaltırdım makinayı kafana.

e sen simdi çelişmiyomusun dediklerinle peki:)

küfür etmeyin lan ... koduumun demek gibi bişi olmuş seninkide[hline]Grandmaster Hamburger
Sam, 14 November 2003 02:47 tarihinde demiş ki:
ekşisözlüğü objektif kaynak olarak kabul edeceğime gider uludağ maden suyunu kaynak edinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
WindShade, 14 November 2003 18:12 tarihinde demiş ki:
bi daha yakalanirsam 33 gun arabayi cekiyolar mis gunlugu 12 dolara[hline]Hepsi Gercek...!!!

Bir daha yap o zaman anasini satayim
Hazir basladik 330 dolarla.Bakalim nereye kadar gidiyor sonu[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten az bile
sizin yüzünüzden hiçbi suçu olmayan hataları sadece kaldırımdan yürümek yada kendılerıne yeşil yandıında karşıya geçmek olan yayalar ölüyor
başta kendın olmak üzere insanların hayatıyla oynuyosun buna hakkın yok[hline]Mr. Molko
[b]I'm a man, a liar, Guaranteed in your bed, I gotta place it on the rack
Got a place inside it
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...