Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevdiginiz oyun müzikleri

Eternal

Öne çıkan mesajlar

myth: the fallen lords
myth 2: soulblighter

önemlilerin çoğunu yazmış arkadaşlar ama bu üstteki ikisine değil bilgisayar oyunlarından, film soundtrack'lerinden bile rakip tanımıyorum, aynı yıl çıkan starcraft soundtrack'i bile (ki hani terran'ı severim bayağı) yanında "pokuman fırlaaa" müziği gibi kalıyor..

*myth 2 - loss screen'i açar gaza gelir*[hline]Sade bir forum için imzalara hayır!
Sosyal ağlarda paylaş

ya klasik zati UO müzikleri aşmıştır
GTA 3 te ki müzikler süper
ama bi de eklemeden geçemiicem FIFA 98 Fatboy Slim çok tatlıydı. Aklıma geldi az önce yükledim de epei bi oynadım hey gidi günler heyy[hline]This is the last time you'll see me
So check your mood ring cos I bet it's green
Sosyal ağlarda paylaş

Zelda (dıııı dıtdırırırııı rırırırıııı rırırırıtrırıııı rırırırıtrırırııııı rırı rıtrırırırırıtrırırırırırırııııııııııı)
Monkey Island (rıtrııı rırırıtrıııı rıt rıt rırırırı rıt rıt rıııııı)
Starcraft
Grim Fandango
baldur's gate dıtdıtdırırıııııııııııııııt rıtrıtrıt Dıtdıtdırırıııııııııııııııııırıtrıtrıt dıtdıtdırırıııı rıt rıt rıt rıt rıt rırırııııı rıt rıt rıt rıt rıt rırırıııııı rıııı rı!
lol başka ne var
ultima online buc's den tek geçerim (dıııtdıııt dıtdırırırırıt dııııt dıııt dıtdırırııııt dııııt dııııt dıtdırırırıt dıt dırırıtrıt rııııt rıt)
Heroes ve M&M ler süper
başkaaaa gelmiyo aklıma ama kesin vardır...
[hline]Forumlarınızda kullanılan imzam:

[Bu mesaj karpuz tarafından 14 November 2003 07:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Silent Hill serileri,Heroes of M&M serileri,ve Black Isle rpgleri hepsi dinlenesi müzklere sahip zaten. Sanitarium'un müzikleri çok hoş. Hmmm RUnaway A Road Adventure harika bir giriş müziğine sahip.(RUnaway İF You Can)[hline]-Sıraya bak hayatta yetişemeyiz-B planı zamnı kızlar*Bildik fon müziği*-Abi kıza bak.Üff bide saçlarını sallamasa.Neden sallıyor anlamadım-Vauw...Lan!Ulan kıza bak bizim sıramıza girdi. Gel lan buraya*Çat çut-Flaş flaş. İki genç sırada önüne geçen kızları döverek hastanelik etti.Solufain"Hakettiler.Ben o sırada kaç saat bekledim"yorumunu yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 14 November 2003 10:42 tarihinde demiş ki:
Silent Hill serileri,Heroes of M&M serileri,ve Black Isle rpgleri hepsi dinlenesi müzklere sahip zaten. Sanitarium'un müzikleri çok hoş. Hmmm Runaway A Road Adventure harika bir giriş müziğine sahip.(Runaway ıF You Can)hline]-Sıraya bak hayatta yetişemeyiz-B planı zamnı kızlar*Bildik fon müziği*-Abi kıza bak.Üff bide saçlarını sallamasa.Neden sallıyor anlamadım-Vauw...Lan!Ulan kıza bak bizim sıramıza girdi. Gel lan buraya*Çat çut-Flaş flaş. İki genç sırada önüne geçen kızları döverek hastanelik etti.Solufain"Hakettiler.Ben o sırada kaç saat bekledim"yorumunu yaptı.
[hline]-Sıraya bak hayatta yetişemeyiz-B planı zamnı kızlar*Bildik fon müziği*-Abi kıza bak.Üff bide saçlarını sallamasa.Neden sallıyor anlamadım-Vauw...Lan!Ulan kıza bak bizim sıramıza girdi. Gel lan buraya*Çat çut-Flaş flaş. İki genç sırada önüne geçen kızları döverek hastanelik etti.Solufain"Hakettiler.Ben o sırada kaç saat bekledim"yorumunu yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

Outlaws ın müzikleri mükemmel dir
Comandos 1 in expansion ında ana menüde çalan bi parça var o da baya iyidir
baldurs gate 2 nin müzikleri
Uo dan creat ve bucs den mükemmel[hline]Aket Atum founder and the mentor of the Comachero ensitüsü

Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızla Hayır !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...