Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Maç Tekrarı !!!

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

oha, ali aydın bilerek hata yaptı? ayıptır derim.
ayrıca bence burada Rizeli oyuncunun aptallığı var.
Neden kendin söylemezsin ki? 84. dakika olmuş, maç 1-1 gidiyor, sen hakeme demezsen maç tekrarlanacak. adam söylememiş. bi de koray denilen dangalak, kıt beyinli, çıkıp ilk sarı kartı bana verdi demiş. TV fln olmasa neyse diyecem de...[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 10 November 2003 15:56 tarihinde demiş ki:
deseniz anlarım da. ne bu böyle maçın tekrarına laf etmeler?[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

Birader hakemin hatası Rize'yi neden bağlıyo? Fener mağdur doğru ama Fener'in 5 dakka mağduriyeti için Rize 90 dakika mağdur olacak. Anadolu takımı için bırakın Şükrü Saraçoğlunda oynamayı her deplasman zordur, zaten anadolu takımlarının şampiyonluğa vs. oynayamamasının nedeni budur. Adam niye puan aldığı bi deplasmanı bi daha oynamak zorunda bırakılsın. Rize Başkanı da açıklamasını yaptı, oynamak istemediklerini ve bu işin takipçisi olacaklarını belirtti. 2 tarafın da kabul ettiği bişey olmadıktan sonra tekrarı saçma belli bi dakkadan sonra son 5 dakka gibi. Eğer BJK FB maçı 1-1 bitse tamam. İki tarafın da güç dengesi eşit dersin, 2 klüp de kabul eder. Ama rize bu..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

maç tekrarlanıcak çok büyük ihtimalle. ki ona bi lafım yok. öyle dengeye göre bakılarak tekrar vermemek saçma olur. yani bi taraftan baktığında mantıksız da diyemiyosun kurala. mantıklı demek de zor ama :)
ahmet çakar dün akıllıca bişey söylemişti (belki de ilk defa :P) o da maçın kalan 5 dakkasının tekrar edilmesiydi.. o da bi yerde saçma geliyo ama kulağa.. 5 dakka için yani..[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

veya daha somut bir örnek samsun-bjk maçını verebiliriz :) saha çökmüştü 10.dk dan devam etmişti.

maç tekrarlanacak. rizenin ne hatası var demeyin yav. azcık dürüst olsalarmış victoria söyleseydi orda 2. kartım diye. rizeli oyuncular asena gibi kıvırmasaydı yok bana gösterdi yok buna gösterdi diye
Sosyal ağlarda paylaş

victoria oynayacak mı tekrarında? cezalı sayılmaması lazım dimi?

artık tekrarında rizeye başarılar diliyoruz. fener iyi yırtacak gibi gözüküyo. ama rize alırsa maçı komedi olur[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

Bi arkadaş resim koymuş aha bi de buna bakında şenlenin :D

e abi doğru yapıyom olmuyo galiba ne iş yaws [hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!

[Bu mesaj Mandooo tarafından 10 November 2003 22:21 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Mandooo tarafından 10 November 2003 22:24 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

bi iş yapalım dedik sıçtık sıvadık salayın resmi koyduğuma pişman oldum :D [hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!

[Bu mesaj Mandooo tarafından 10 November 2003 22:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 10 November 2003 19:27 tarihinde demiş ki:
- bu arada, kural şöyle uefa'da da, eğer maçın o kısmı oynanmışsa, maç baştan başlanır. ama 85.dk da eğer meteor düşseydi sahaya kalanı oynanamasaydı maç 85 ten devam ederdi[hline]kendimi kendimden çıkarsam sıfır kalmaz.

UEFA'nın kuralları niye bizi bağlasın? Türkiye Futbol Federasyon'unda böyle bir madde yok. Ama radikal ve mantıklı bir karar yerine daha önce "az çok" yakın gözüken bir UEFA örneğinin arkasına sığınıp, FB yi mağdur etmeyip daha az eleştiri almak işlerine geliyor. Olay budur.

Ayrıca Victoria Cezalı duruma düştü. Bir sonraki rize maçında oynamıycak. Bu da başka bi saçmalık, madem uefa yı baz alıyosun UEFA sadece küfür, hakaret, aşırı sert girme, sakatlığa neden olucu hareketlerde [örn: Lazio - Chelsea'de Mihailovic'in bütün hareketleri hehe] kartı geçerli sayıyo. Diğer kartlar maç oynanmamış kabul ediliyo burda neden bu uygulama geçerli değil?[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...