Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okula Gidiom Ama Önce Paticiik ? ( Diyenler Var mı ? )

Arthur_HellsFire

Öne çıkan mesajlar

valla ben derslerde bıle patıcıge gırıyorum...Mesela C++ dersı var acıyorum patıcıgı arkaya mesela logıc desıgn var acıyorum gene patıcıgımı ohh mıs...[hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

foruma bakmaktan okula uykusuz giden var ne diyorsunuz siz.. :) (bkz: akıl karı olmayan işler)[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

+1
ama benim okulum 8.00'de başlıyor.

said:
Duke_Guybrush, 11 November 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
sabah 6.15de kalkınca 8.30daki okula anca yetişiyorum zaten. bi de paticiğe falan girsem heralde 4te fln kalkmam gerekirdi.[hline][i]
qu est ce que c'est:viande
[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Duke_Guybrush, 11 November 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
sabah 6.15de kalkınca 8.30daki okula anca yetişiyorum zaten. bi de paticiğe falan girsem heralde 4te fln kalkmam gerekirdi.[hline]
qu est ce que c'est:viande

kaplumbağamısın sen :) ben 6.30 da kalkıyorum 7.25 teki ders e hazırlanıyorum ama yavaş yavaş bi kere 15 dk da gittiğim olmuştu kalkar kalkmaz =P[hline][i]KinGpiN
the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

Okulun uzaklığı da önemli tabi burada..
insan biraz geniş bakar olaya! :D

Ahha, 1k mesajım oldu, :lol:[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)

[Bu mesaj -Melancholy- tarafından 11 November 2003 19:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ne şanslı insanlarsınız siz ya?
7.40'ta kalkmak için bir almanca sınavından 4 almaya razıyım. :lol:
(almanca'dan 4 alırsam intihar ederim artık)[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
Sosyal ağlarda paylaş

ben okuldan deilde işe gittiğimde sabah makinamı acarım direk paticik. aksam eve gelirim. direk gene paticik. paticik de paticik hayatım bu oldu :)[hline]İcindeki Karanlık Seni Cıkmaza Sürüklüyorsa... Ruhunu Bana Ver.
Othranx, 28 October 2003 17:45 tarihinde demiş ki: Helikopter Nasıl Uçar ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...