Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Galatasaray Derbi Topici

Castigater

Öne çıkan mesajlar

biz süper ballıyız gs acaip balsız samiyende en az 5 atarlar. lol ne yani bunu mu kastediyosunuz

gsnin şu inanılmaz pozisyonları nedir arifin ceza sahası dışında çektiği şutlar mı? bjknin acaip balı ilhanın 5 metreden kaçırması zagonun direğe atması fln mıydı
Sosyal ağlarda paylaş

macın yorumunu gec yapıyorum ama olsun
ahh ahh sınan :)[hline]Llama'nın annesi:İnsanı tanımak için;yiyip iççen,alışveriş yapcan,o kimse ile çalışcan...
Absolut, 30 October 2003 17:54 tarihinde demiş ki:
HANCI ŞARAP GETİRRRRRRR, SERVİSİ KIZINNNN YAPSIN HOHOHOOO
Güzel olur hakkaten.
Sosyal ağlarda paylaş

castiger kaç şampiyonluğunuz var 10 mu?

GS nin kaç şampiyonluğu var 15
her 5 şampiyonluk * yıldızdan, rütbe sırası yapalım
GS ***
BJK**

İyi ki geçen sene şampiyon oldunuz tamam, ama oh abi siz AVRUPA da MARKASINIZ ama geçen sene biz şampiyonduk biz sizden iyiyiz. eke eke eke

mantığa bak ya...

Castiger, kusura bakma ama GSlilern başı dik. Belki siz başınızı yeni yeni dik tutmaya başladığınızdan GSnin bu tavrı size tuhaf geliyordur. 6 da yesek başımız dik kardeşim.. Öyle bir maç ve bir şampiyonlukla inmezzZZZZZ!!!

---

şu kafes esprisi harbi süper ya :)

----

star habere baktım demin tünelde tesadüfen cirit atan bjk li bir bksör ayhana yumruk atmış, olaylar başlamış. Burda atıp tutanlar vardı babam şunu bunu tanır diye, söyleyin babanıza çapulcuları almasınlar, yada siz az palavra sıkın!
Sosyal ağlarda paylaş

Lol bazılarıda bize geçen sene iyiki şampiyon oldunuz neler diyorsunuz derken kendilerinin 1 maçla nekadar değişebildiklerini göremiyor nedense.
Ne oldu ilk defa güzel bi maç çıkardınız diye şampiyon oldunuz dimi?[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

hayır olay o değil, Fatih terim geldiğinden beri denmemiş laf kalmadı. İnsanların bir yere kadar sabrı vardır, iyi bir izleyici takımında ki taşlar yerine oturunca sevinir,. Bu normaldir. Ama biz bu maça dayalı konuşmuyoruz ki, en azından ben. Sn maçlarda ki düzelme için konuşuyorum. Ha 1 maçta değişti demen çok saçma ben hiç değişmedim ki!!!

edit: Bu arada paf maçı 1 - 1 bitmiş.

[Bu mesaj mexinth tarafından 02 November 2003 02:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Düzelme? daha geçen hafta , ondan önceki haftadaki maçlarda yerden yere vuruyorlardı takımı nası son maçlarda düzelme gördün ?
Fanatik yorum dersen o doğal tabi ...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

evet vuruyorlardı, ama ben hiçbir zaman bu takımdan birşey olmaz gibi yorumlarda bulunmadım bir tek hakan şükür e laf ettim o kadar, ondan bu gayet objektif bir yorum.
Takımın düzeldiği ortada, ha eğer GS düzelmedi diyorsan o zaman BJK gerçekten çok kötü oynuyor demektir, şu son maçta ki saha kontrolüne bakarsak.

Çoşkun Özarı da güzelce özetlemiş olayı, kendisinin futbol bilgisine lafın varsa artık söylenecek birşey yok sana.
Kıskançlık o kadar şişirmiş ki bir taraflarını, kardeş takım dediğimiz takım gözümüzü oyacak. Kartalmış pöhhh KARGA bunlar KARGAAA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DesPerado_4, 01 November 2003 20:17 tarihinde demiş ki:
said:
LvL_Sabo, 01 November 2003 20:05 tarihinde demiş ki:
"Kafes kuşlar içindir aslanlar kafeste dur(a)mazlar" mauhauha ay koptum süper bulmuşlar.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

Nerde durur peki aslan evin yatak odası kısmındamı..

bu kısım cok hosuma gıttı ıyı ıkı laf :)[hline]Llama'nın annesi:İnsanı tanımak için;yiyip iççen,alışveriş yapcan,o kimse ile çalışcan...
Absolut, 30 October 2003 17:54 tarihinde demiş ki:
HANCI ŞARAP GETİRRRRRRR, SERVİSİ KIZINNNN YAPSIN HOHOHOOO
Güzel olur hakkaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe iyi bare biraz zaman geçsin sizi özetliyecekler zaten =) Bazı fanatik yazarlar vardır istesede tarafsız yazı yazamaz, Hıncal salağa, Ercan saatçi hıyarı (kim koydu onu oraya yazar diye), Kazım kanat efendi (nası yorumdur onlar öle ya), daha da çok var.Ben en çok Vedat Okyar gibi efendi yazarların yazılarını beğeniyorum ,ne çirkeflik ne ima var.[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada burada galatasaray'ı 1 maçta göklere çıkarıyorsunuz diyenler sparta prag maçı topic'ini açsınlarda, beşiktaşlıların 1 maçta lucescu'yu ve beşiktaş'ı nasıl yerden yere vurup, sattığını görsünler[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mexinth, 02 November 2003 01:44 tarihinde demiş ki:
castiger kaç şampiyonluğunuz var 10 mu?

GS nin kaç şampiyonluğu var 15
her 5 şampiyonluk * yıldızdan, rütbe sırası yapalım
GS ***
BJK**

İyi ki geçen sene şampiyon oldunuz tamam, ama oh abi siz AVRUPA da MARKASINIZ ama geçen sene biz şampiyonduk biz sizden iyiyiz. eke eke eke

mantığa bak ya...

Castiger, kusura bakma ama GSlilern başı dik. Belki siz başınızı yeni yeni dik tutmaya başladığınızdan GSnin bu tavrı size tuhaf geliyordur. 6 da yesek başımız dik kardeşim.. Öyle bir maç ve bir şampiyonlukla inmezzZZZZZ!!!

---

şu kafes esprisi harbi süper ya :)

----

star habere baktım demin tünelde tesadüfen cirit atan bjk li bir bksör ayhana yumruk atmış, olaylar başlamış. Burda atıp tutanlar vardı babam şunu bunu tanır diye, söyleyin babanıza çapulcuları almasınlar, yada siz az palavra sıkın!

bnm anlamadığım şey şu; geçen sene kaybettiniz şampiyonluğu ne oldu? kabullenin şunu. biz çıkıpta yok gs den şu kadar iyiyiz bu kadar iyiyiz mi dedikte sidik yarışına girer gibi yo 15 şampiyonluğumuz var bilmemne nedir abi bu? gereksiz yani. avrupa da marka olduğumuzu hiç bi zaman iddia etmedik ama siz en ufak bi yenilginizde akçaabattan 20dk de 3 gol yedikten sonra bile yok biz işte uefa şampiyonuyuz avrupa nın markasıyız bilmemne kardeşim burası adı üstünde türkiye ligi. akçaabat senin avrupada ne olduğuna bakmaz 20dk da 3 gol atar böyle eğer ayaklarını yere basmayıp yıllarca uefa şampiyonuyuz diye gezersen ve en ufak bi başarısızlıkta rakibinin başarısını kabullenmeyip biz şuyuz buyuz diye gezersen. 4 sene üst üste şampiyon olmuş olabilirsiniz super kupayıda aldınız bizde alkışladık sizi ama her yenilgide her başarısızlıkta bu şekilde üste çıkılmazki

ayrıca hiç bir zaman biz şampiyon olduk biz sizden iyiyiz eke eke eke muhabbeti dönmedi burda farkında değilsin ama bu muhabbeti yapan sensin yok neymiş bjk şampiyon olmuş gs den iyiymiş avrupada markaymış bu laflar bizim ağzımızdan mı çıktı?

başı dik meselesine gelince 9 yıl boyunca hiç bir başarısı olmayan şu takımın stadı her maçta doldu, her zaman destekledik takımımızı.

[Bu mesaj Castigater tarafından 02 November 2003 10:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 02 November 2003 09:07 tarihinde demiş ki:
bu arada burada galatasaray'ı 1 maçta göklere çıkarıyorsunuz diyenler sparta prag maçı topic'ini açsınlarda, beşiktaşlıların 1 maçta lucescu'yu ve beşiktaş'ı nasıl yerden yere vurup, sattığını görsünler[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum

sonuna kadar katılıyorum. o topicte buna karşı da durmuştum
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bir şeyi anlamıorum ne çok seviyorsunuz tarihin tozlu sayfalarını karıştırmayı.. Osmanlı Dünyayı yönetmiş nerde? amerika sömürgeymiş nerde ? Gs uefa şampiyonuymuş nerde ?

saçma geliyor Gslılar'ın(genel olarak istisnalar yok değil) bu uefa kupası mevzuussunu açması sıktı insanı, Gs'nin o günkü oyunundan eser kalmadı.[hline]Estel_Anorien, 26 June 2003 20:31 tarihinde demiş ki:
hayatinizi hep hayatinizin son saatindeymişçesine yaşayin.
Sosyal ağlarda paylaş

iyide prag maçındaki taktiği tabiki eleştiririm, sen git chelsea yi evinde yen sonra gel pragda beraberliğe oyna.Her maç aynı performansı oynayamayabiliriz ama şuandada en iyi olduğumuz kesin.[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

şu sinan engin cok salak bir adam ya
maç tan soranki yorumları aynen şyole
''burası inonudur burdan herkes çıkamaaz,bizden ii kimse kavga edemez ama biz etmedik ii bir ev sahipligi gosterdik.Gsliler şuna şuna dua etsinler''

sora bulent korkmaza falan laf etti[hline]Head, 03 August 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
babs mutluluga giden bir gateye ne dersin

Çöp Atmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

"başı dik meselesine gelince 9 yıl boyunca hiç bir başarısı olmayan şu takımın stadı her maçta doldu, her zaman destekledik takımımızı"
oha büyük yalan haha... ben 9 senedir nerdeydim yahu çinde falan mı yaşıyodum ne mauha. kaç maçta protesto ettiniz kıçınızı sahaya dönüp, kaç maçta 8000 kişiye oynadınız vs vs. yuh yani[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 02 November 2003 15:22 tarihinde demiş ki:
iyide prag maçındaki taktiği tabiki eleştiririm, sen git chelsea yi evinde yen sonra gel pragda beraberliğe oyna.Her maç aynı performansı oynayamayabiliriz ama şuandada en iyi olduğumuz kesin.[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''

eleştirmek ayrı şey hakarete varan laflar etmek(çingene korkak vs) ayrı. sen yaptın demiyorum ama millet yaptı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...