Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Galatasaray Derbi Topici

Castigater

Öne çıkan mesajlar

said:
behran, 01 November 2003 00:27 tarihinde demiş ki:
beşiktaş tarafarı için medeni zart zurt diyolardı gördük nası olduklarını.stadı yıkıyolardı.

hehe ? stadı yıkan gs taraftarıydı meydan boş diil maalesef..[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

delerrosaa mighty tor, raid ve diğer gazmanlar oha yani oha diyorum.

Sabrinin süper şutları var, biri direkte öbürü cordoba da kaldı. Frank'ın pozisyonu öyleki İlhan göğüsle indirirken önüne girmek istiyor boer, hakem olsam kararsız kalırım. Heif ilhanın önüne geçmek için elini uzatıyor top çarpıyor ki, göğüse çarpmış gib gözüküyor uzaktan hakem göremezdi!!! İYİ yönetti maçı.

Bjk hakan şükür e şükretsin, onun yerinde hızlı bir herif lsa çakardı goller.

BJK nin 2 net pozisyonu var biri mondinin pasını kapan ilhanın pası - boer kesti.
Diğeri ahmed hassan şutu

Bizde sabrinin şutu ki bjkliye sıyıyrcasına çarptı, çarpmasa gol diyorum. direkte patladı, sabrinin süper şutu

hakana süper pas verdi bratu kale önünde dingil topu tutayım vurayım derken defans geldi.
Cordoba sarı kart almalıydı o pozisyonda, gunti tabanla sabriye girdi koluna, ben sarı bile verebilirm, ille ayağamı gelmeli o taban.
Emre kırmızı yemedi şükredin.

Bu kadar iyi forvetle bu oyunu oynayıp maçın genelinde topun gs nin dolaştırmasınu izlemek kahredici olmalı.

Ya bu bjklilerde ne biçim aşağılık kompleksi olmuş gsye karşı. Demek BJK 4 sene üst üste şampyon olup son sene uefa ve super kupa alsa kendilerini tanrı katında görecekti. Yuh be,
ali sami yende kardeşçe ağırladığımız bjkliler bizim taraftarlara meşale atarak sevgi gösterisinde bulundu!!!

Bu sene ya fb ya gs şampiyon olur, bunun için müneccim olmaya gerek yok. Analiz ve taktikten, hal ve gidişattan anlamak yeterli.

Şimdi ekselans yapılan luce sene sonunda ne olacak göreceğiz...

Ama bjk 3. olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 31 October 2003 23:54 tarihinde demiş ki:
said:
jacabo, 31 October 2003 23:20 tarihinde demiş ki:
bole hakemi warya tobe ya deli olcam parcaland1m resm1n offf off

babam dedi ordaki cami hoca si bu ismet arzumanla ayni koydenmiymisler ne hasta gs li diye demi$ babama
allah belasini versin katletti maci[hline]

babanın ellerini op bizim için
super yorum[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa
BonePART From Bestine - Tattoine - Kettemoor- Novice BE, Novice CH
Emaleth, 28 October 2003 20:39 tarihinde demiş ki:
ne de olsa burda admincilik oynayarak yaptığımız mastürbasyonun haddi hesabı kalmadı di mi? iki paragraf daha yazayım da namım yürüsün.
Emaleth, 29 October 2003 17:31 tarihinde demis ki:
ben firçayi ortaya attim, kimseye diil. hele ki bonecuuma firça niye atiim ki, kendisinin bi nevi hastasiyim :)

[Bu mesaj BonePART tarafından 31 October 2003 23:56 tarihinde değiştirilmiştir]

o yorum deildi adam1n zaten gs li oldugunu soledim[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

3.lük lafı gazla söylenmiş bir laf bence ama 1 puana sevinilmesi normal sonuçta deplasmanda derbide berabere kalıyorsun.

şu bir gerçekki iki tarafta iyi oynamadı. pozisyon zenginliği açısından beşiktaş öndeydi ama bu iyi oynamak değil ibo karşı karşıyayı kaçırmasa tümer bomboş pozisyonda düzgün verebilse ilhana daha maçın 5.dk sında golü bulacaktık ondan sonra arkası gelirdi. ha olmadı mı olmuyor işte yapacak birşey yok.

bu arada gsli arkadaşlar maçın çoğunda gsnin topu tutması fln dedi de topla oynama yüzdesi 50 ye 50 fln. tamamb eşiktaşın normal maçlara göre kötü oynadığı bir gerçekte beşiktaşa top göstermedi filan ne oluyor. nasıl bir tatmindir bu.

giuntinin sabrinin eline vurduğu pozisyon dile getirilirken cihanın emreyi öldürdüğü pozisyon niye dile getirilmiyor?

maçı tarafsız oalrak izleyen gençlerbiliğini tutan arkadaşım ayhan=beckham dedi ehe maçı özetleyen bir yorum bence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 01 November 2003 01:26 tarihinde demiş ki:
said:
behran, 01 November 2003 00:27 tarihinde demiş ki:
beşiktaş tarafarı için medeni zart zurt diyolardı gördük nası olduklarını.stadı yıkıyolardı.

hehe ? stadı yıkan gs taraftarıydı meydan boş diil maalesef..[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!

yahu kardeşim ya maçın görüntülerini izlemediniz yada duymadınız

en baştan başlayalım

-maç neden 10 dakika uzatıldı ?

beşiktaşlılar meşale yakıp sahayı duman ettiği için

-sonra başladı ama neden tekrar durdu ?

anonsa rağmen bi başka grup meşale yaktığı için

-sonra ne oldu ?

bütün galatasaray taraftarının yakınında yanan meşaleler galatasaray taraftarının üzerine atıldı

-sonra ne oldu ?

üzerine 10'larca[evet aynen böyle, açın görüntülere bakın] meşale atılan taraftar delirdi

-ha delirmeleri doğrumudur ?

değildir ama açıkçası heralde orda en sakin insan bile olsa bir tepki gösterirdi[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

meşale yakan taraftalara uyuz oldum... bütün maçın içine ettiler buna rağmen 2. yarı çekişmeli geçti oynanan futbol tatmin ediciydi bence.

bu arada ayhan'a da bulaşmış bu çirkeflik. hakem nedense inatla ayhan a kart göstermedi. topsuz alanda ilhanı ittirdiği yerde direk sarıyı çıkarması gerekirdi. bunun dışında yan hakem ahmed hassan ın 1 pozisyonunu ofsayt diye katletti ama yanlış hatırlıyor olaiblirim maç heyecanıyla :) tekrarını izlemedim.

bide orhan ın sinan ın arkasından ayağını sallayıp topa vurmaya çalıştığı pozisyona hakem faul vermedi nedense, sinan ın gözü çıkıyordu :)

[Bu mesaj Castigater tarafından 01 November 2003 12:23 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Castigater tarafından 01 November 2003 12:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

az once biri demis sabrinin sutu defansa carpmasa gol..zahuaha zaten defansa carpmasa ya cordobanin kucagina yada auta gidiyodu be amma yazis.. bide demis 2 pozisyonu wardi bjk nin net..daha dk 2 de 2 tane net pozisyonumuz oldu ya bukadarda at gozluguyle bakilmazki bi maca. 2 yari gs daha iyi oynadi bence[hline]Acilarin Cocugu:(
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle belirtiyim maçı görüntülerini vs. izlemedim.. maç hakkındaki bilgim topicte yazılanlarda ibaret fakat..

Galatasaray ve Beşiktaş' ın şu an ligteki durumlarını biliyororuz.. Gs iyi değil, kötü de değil ; Bjk iyi gözüküyor ama değil(ama gs den iyi, bence)..Kadrosuda daha iyi bjk' nin ama bjk kendi sahasında nasıl yenemiyor bu takımı anlamıyorum..

bu duruma penaltı verilmedi, o olmadı, bu olmadı denmemeli;
gs'yı tebrik edip oturulmalıdır çünkü zoru başaran gs'dır..[hline]Estel_Anorien, 26 June 2003 20:31 tarihinde demiş ki:
hayatinizi hep hayatinizin son saatindeymişçesine yaşayin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Justin, 01 November 2003 13:32 tarihinde demiş ki:
lol be
1 puanla yetinecek takım değiliz biz
nice bjk deplasmanından puan vermeden takımız biz
neyse
rövanşta kendi sahamızda bozguna uğratırız biz bunları[hline]Bu vatanın üstünde herkez kardeştir,
Bunu beynine iyi yerleştir!

sizyatıp kalkıp dua edin balınıza[hline]# yaş anketi #
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Justin, 01 November 2003 13:32 tarihinde demiş ki:
lol be
1 puanla yetinecek takım değiliz biz
nice bjk deplasmanından puan vermeden takımız biz
neyse
rövanşta kendi sahamızda bozguna uğratırız biz bunları[hline]Bu vatanın üstünde herkez kardeştir,
Bunu beynine iyi yerleştir!

bir alçaktan uçalım. geçti canım cicim ayları. 3 maçtır gol atamadığınız takımı nasıl bozguna uğratıyorsunuz?
ben mi bozgunun anlamını bilmiyorum yoksa sen 3-4 tane atarız mı demek istiyorsun

hayır sadece meraktan soruyorum herkes fikrini söylemekte özgür sonuçta :)
Sosyal ağlarda paylaş

son 2 galibiyetinizi zar zor 1-0 almış olarak amma havalandınız. Geçen sezon ilk maç ibrahim'insağ ile attığı gol, ki o maçta gs şansız bjk nin kavanoz , küpler dolusu balı vardı. Kaçan golleri hala hatrlıyorum.

BJK i arkadaşlara tavsiyem, GS nin başarılarını egale edin, geçin o zaman saygı duyarım ama 1 şampiyonluk bu kadar da bir takım ötekini itmeye çalışmamalı, kendini dev aynasında görmemeli.

Ben Bratu'dan çok umutluyum - 15 gol barajını geçer gibi geliyor bana. Ümit Karan devre arasında yollanmazsa Hakan+Ümit + Bratu
İşte forvet
Hakan dan değil diğerleribden ümitliyim. Çünkü huylu huyundan vazgeçmez 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

ya nedir bu gs nin başarılarını egale edin falan filan türkiye ligi burası. geçen sene şampiyon kimdi bjk.. e bitmiştir o zaman olay. her seferinde de boyle sidik yarışına girilmezki kardeşim yok avrupa kupaları bilmemne yendik şampiyon olduk işte hala neyin acısı bu bu kadar anlamıyorum ben.

ayrıca 1-0 zar zor kazandınız maçları diyorsunuzda kaç kaç kazanmamız gerekiyordu 6-0 mı ?

dünkü maç dengeli geçti gs topa hakimdi ama bjk nin ki kadar net pozisyonu yoktu. de boer kaçtane kritik top çıkardı haddi hesabı yok. gs nin sabri nin direkten dönen şutu ve bratu'nun çektiği şu dışında doğru düzgün bi pozisyonu olmadı bile. bitek hakan ın cezasahasında aldığı top var onda da emre zaten müdahele etti. bunun dışında yok cordoba cihana faul yapmış yok penaltı verilmemiş bunları tartışmak anlamsız, maçta bunun gibi bir sürü pozisyon oldu cihan emre yi sakatlıyodu orhan sinan ıvs vs uzar gider bu pozisyonlar boşuna tartışmayın

[Bu mesaj Castigater tarafından 01 November 2003 19:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...