Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir oyunun Yavaş Yavaş sona yaklaşması...

baal-razor

Öne çıkan mesajlar

evet başlıkta bahsettiğim oyun Diablo 2. 2 yıl gibi uzun bir süre sonra çıkartılmış bir patch bu oyunu kurtaramadı. çoğu arkadaşım ( klan içinde bile ) artık eski gazlarıyla D2 oynayamayacaklarını söylüyolarda. Evet nerde o eski gazımız ya bitti bu oyun artık bunu Bnet te kurtarmaz bana göre ki kurtaramaz da nerde o int cafelerde yaptıgımız multi game ler ? nerde bi unique item çıktığında yaşadığımız sevinç ?
biti arkadaşlar bunu sölemek istemezdim ama artık oynarken o eski tadı alamıyom ben
saygılar...[hline]BAAL THe CLaN oF DaRKNeSS
Fight For Experience & Kill For BAAL
http:www.baal.com.tr.tc
Sosyal ağlarda paylaş

Single oyunlar oynayın arkadaslar..
Tamamen kendiniz ve bilgisayar veya konsolunuzla basbasa kalın..Sadece kahramanınızı ve onun içinde oldugu durumu düşünün..O zaman bence oyunlar inanılmaz bir eglence haline geliyor..Özellikle Konsolda single oyunlar..
Bir Metal Gear Solid veya Gran Turismo 4 ve digerleri...
Özetle single oyunlar deneyin derim..[hline][b]Hayat ne boşvericek kadar kısa
Ne de önemsicek kadar uzundur..
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

snn swgc vb. forumlarda deli gibi açılan thread ler bitti abi hani nerde item satanlar item arayanlar abi kalmadı oynayan fln nerde eski grubumuz benim anlatmak istediğim buydu bende Bnet ten oynuyom birsürü eleman war oynayan var...
saygılar...[hline]BAAL THe CLaN oF DaRKNeSS
Sosyal ağlarda paylaş

diablonun dünyadaki popülerliğini bilmem ama türkiyede 2 sene önce çok sağlam bir diablo tayfası vardı.bu 2 sene içinde birçok nedenlerden dolayı herkes yavaş yavaş oyunu bıraktı.şu anda bu tayfadan en fazla 10 adam bulabilirim etrafta.(benim diablo hayatım 1.5 sene).yani söylemek istediğim şu:ben bu oyunu hiçbir zaman bnette sadece yabancılarla birlikte oynamam.bu tayfada bi daha geri gelmez...
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben walla 1.10 cıkmasıyla oynuyorum zevk alıyorum ama tabiki d2 classic zamanındaki kadar olmasada gerçekten zevkli geliyor bana hele o 1.09 dan baydığım için 1.10 ilaç druid element dolu yeni char type çıktı.Bide ladder itemlar sing le da cıkıyormus galiba slave den öyle duydum sanki ?Tek bayan yönü actları geçmek hele act3işkence olmuş.[hline]-NAPIYORSUN SOLİD?
-mAP yapıyorum.
-Memleketi senmi kurtarcan be SOLİD !
/Pierre Van Hooijdonk'a saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna bitti demek yanlis bi yaklasim hala battle.nette deliler gibi oynaniyor.Türkiye tayfasi bitmis olabilir.Türkiyede daha oynanmayan ama dünyada deliler gibi oynanan bir dolu oyun ismi sayabilirim cogunuz isimlerini bile duymamissinizdir...Yani bi oyunun kaderini Türkiyedeki tayfa eksikligiyle cizmek bence biraz sacma bir yaklasim...

Ben sahsen yeni patch yüzünden basindan kalkamaz oldum oyunun.Karakterlerdeki degisimler ve hatta özellikle Assassin ve Druiddeki degisimler bence oyunu bastan yaratmis kismen...Oyun oldukca zorlasmis ama skillerde ona göre güclenmis...Hala dünyada deli gibi oynanan bir oyun diablo 2 ve daha sona yaklasmis gibi durmuyor acikcasi...[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

Turkiye'de diablo 2 oynayanlar goruntude azaldi diyebiliriz, cunku biraz daha bilincli bir oyuncu kitlesi olusmaya basladi, kendi icine kapanik bir networkde dolanmaktansa dunya capinda oyuna katilmaya basladi. Bu demek oluyor ki artik kopya oyun/crack ile ip ustunden trade edip single oynama mantigini asmaya basladik. Diablo orjinal satisi TR'ye biraz daha erken girebilmis olsaydi daha da buyuk bir kitle olusacakti, kismet boyleymis..[hline]It is my destiny to be a stranger.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk çıktığı aydan beri oynadım d2 ve lod'u aralarla uzun süreler boyunca ama artık oyun cidden eskidi, önceden olduğu kadar ilgi çekmemesi gayet doğal. ben de 1.10 yamasını o kadar beklediğim halde oynayasım gelmiyor pek artık, doymuşuz zaten her noktasına..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

bence bizim için artık "oyun" kavramı yavaş yavaş sona eriyor.
bikaç hafta öncesine kadar "firmalar oyun çıkaramıyor" diyordum, fakat artık bunun sebebi başka diye düşünüyorum.
biz büyüyoruz :)
dune 2 ya da c&c 1 de aldığım zevki şimdiki rtsler vermiyor :)
bg2 de aldığım zevki hiçbir oyun vermedi.
sanitariumdaki atmosferi hiçbir oyun sağlayamadı.
vsvsvs.
liste uzar

oyunlar kötüleşmiyor, biz büyüyoruz :)
(biraz off-topic oldu, ama bikaç arkadaş da bu konuya değinmiş, o yüzden yazayım dedim)[hline]Lloth 'udtila naut saph lil gow del nindol k'lar! a.k.a. çöplükler çöpe, paticiğe değil!
Forumlarda noktalama işaretlerini kullanalım lütfen!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

zaten bir oyuna iki senedir patch çıkarıyorsanız bu artı değil eksidir
patch = yama.
patch = söküğü düzeltmek
patch =/ yeni sökükler yaratmak.
(a.k.a. sam arkandayım :-p)[hline]Lloth 'udtila naut saph lil gow del nindol k'lar! a.k.a. çöplükler çöpe, paticiğe değil!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vampire, 04 November 2003 19:56 tarihinde demiş ki:
Oyuna bitti demek yanlis bi yaklasim hala battle.nette deliler gibi oynaniyor.Türkiye tayfasi bitmis olabilir.Türkiyede daha oynanmayan ama dünyada deliler gibi oynanan bir dolu oyun ismi sayabilirim cogunuz isimlerini bile duymamissinizdir...Yani bi oyunun kaderini Türkiyedeki tayfa eksikligiyle cizmek bence biraz sacma bir yaklasim...

Ben sahsen yeni patch yüzünden basindan kalkamaz oldum oyunun.Karakterlerdeki degisimler ve hatta özellikle Assassin ve Druiddeki degisimler bence oyunu bastan yaratmis kismen...Oyun oldukca zorlasmis ama skillerde ona göre güclenmis...Hala dünyada deli gibi oynanan bir oyun diablo 2 ve daha sona yaklasmis gibi durmuyor acikcasi...[hline]Dont make me more aggressive than devil...

senin oyuna bakış açını bilmem ama ben bu oyunu sadece yabancılarla oynamam.oyundaki yenilikler-denge gelmesi falan beni çok ilgilendirmiyo.ben bu patchi insanlar geri döner die bekledim ama şu anda kimsenin geldiği yok.yani senin saçma gördüğün şey benim oyunu oynama nedenim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 03 November 2003 22:42 tarihinde demiş ki:
Single oyunlar oynayın arkadaslar..
Tamamen kendiniz ve bilgisayar veya konsolunuzla basbasa kalın..Sadece kahramanınızı ve onun içinde oldugu durumu düşünün..O zaman bence oyunlar inanılmaz bir eglence haline geliyor..Özellikle Konsolda single oyunlar..
Bir Metal Gear Solid veya Gran Turismo 4 ve digerleri...
Özetle single oyunlar deneyin derim..[hline]Hayat ne boşvericek kadar kısa
Ne de önemsicek kadar uzundur..
[b]

Haklısın kendimi winning eleven 7 de kewel olarak görmeye başladım bile ehehe[hline][b]KinGpiN
the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

beni avrupada veya amerikadaki exp kovalayan insanlar İLGİLENDİRMİYOR! Beni lan party leer yapıp sonrada ADEKS te toplanıp D2 tayfası dediğimiz grup ilgilendiriyor. Klan ım ilgilendiriyor.
Banane orda d2 oynayanlardan KALMADI ARTIK INT CAFEDE VEYA IP-GAME de D2 atan elemanlar[hline]BAAL THe CLaN oF DaRKNeSS
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jadelith, 05 November 2003 12:16 tarihinde demiş ki:
(a.k.a. sam arkandayım :-p)[hline]Lloth 'udtila naut saph lil gow del nindol k'lar! a.k.a. çöplükler çöpe, paticiğe değil!

bir elin nesi var, iki elin dmg'si var.. :)[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

doğrudur demirmaske haklısın ama ben buraya bu satırları yazarken aklımda SNN den sonra dört bir yana dağılan ve " bizi anca 1.1 oynatır" diyen ve 1.1 e alışamayan arkadaşlarımı söylemek istemiştim. BNet te baya oynayan war ama o ip nin tadı başka yaw ! ( BNet te oynayan Türklerde 50 den fazla EU da[hline]BAAL THe CLaN oF DaRKNeSS
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...