Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya geçen gün Simpsons'da...


Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Simpsons'ı devamlı izleyenler bilir, Bart'ı devamlı öldürmeye çalışan Bob vardır. En son Figüran Bob'lı bölümde Bob'ın kardeşi şartlı tahliyeyle onu dışarıya çıkarıyordu. Kaç bölümdür diyordum Bob'ın sesi tanıdık, bir yerden biliyorum, kim bu adam öeah! diye kardeşi dizideki ilk repliğini söylediği anda kim olduğunu anladım.
Bilmiyorum forumdakiler biliyor muydu ama Figüran Bob Frasier'daki Frasier Crane, kardeşini seslendiren de Niles Crane. Dizi boyunca pek emin olamadım ancak bir replik geçti ki %100 emin oldum.
Sonlarına doğru bölümün Bart Bob'ın kardeşinin gözlerini kapatıyor "guess who?" diyor Bob'ın kardeşi de "Maris?" diyor. Burda Frasier'a da gönderme yapmışlar Frasier'ı izleyenler Niles'ın Maris hastalığını bilirler.
Ya biraz gereksiz bir bilgi oldu ama paylaşmak istedim :)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe bölümde Frasier da olduğu gibi siyah zemin üstüne beyaz olarak "'FRASIER' IS A HIT SHOW ON THE NBC TELEVISION NETWORK " diye yazıyodu zaten? nesinden emin olamadın ;))
o bölüm tamamen Frasier menşeyli zaten kardeşlerin birbirine davranışı ve cecilin (niles) evi tamamen frasierın setiyle aynı falan filan[hline]rtc
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Ben izlerken bi frasie müziği duyunca lan ne oluyor demiştim başında. Herhalde uyudum frasier başladı sandım o siyah ekranı görünce(olmadık iş değil yani:D) Cidden espriler çok gzüeldi ama. Zaten o Maris? dedi ben koptum direk. Bu arada o arnold benzeri eleman koparıyor beni yaa. Hani bir bölümünde komedi-aksiyon filmi gösteriliyordu ya. harikaydı. Birde adam bağcığın çözülmüş deyip kaçtığında bu bağcığa bakıp gece olduğunda "heyy bu ayakkabıalr bağcıklı değilki"demişti. Simspsons süper bir çizgi film ya[hline]-Sıraya bak hayatta yetişemeyiz-B planı zamnı kızlar*Bildik fon müziği*-Abi kıza bak.Üff bide saçlarını sallamasa.Neden sallıyor anlamadım-Vauw...Lan!Ulan kıza bak bizim sıramıza girdi. Gel lan buraya*Çat çut-Flaş flaş. İki genç sırada önüne geçen kızları döverek hastanelik etti.Solufain"Hakettiler.Ben o sırada kaç saat bekledim"yorumunu yaptı.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 05 November 2003 15:10 tarihinde demiş ki:
Birde adam bağcığın çözülmüş deyip kaçtığında bu bağcığa bakıp gece olduğunda "heyy bu ayakkabıalr bağcıklı değilki"demişti.

o espri mükemmeldi harbiden.Akşam oluyo Arnie hala ayakkabılara bakıyo "Daha yakından baktım da, bu ayakkabılar bağcıklı değil" diyo sonra ehuea[hline]
DynamicK, 02 November 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
supermen gazeteciydi mesela ama süper adamdı yane ucuyodu
Aurora, 01 November 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
Bizim mahallenin davulcusu Portnoy olacaktı...
Her gün oruç tutardım
aente, 11 July 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
I am very şaşıring olayı..
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...