Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marka giyememe takıntısı(Psikolojik)

SbNN

Öne çıkan mesajlar

ya, al pasa pasa kiyafetini ama üstünde bir şey yazmasın. mesela tommy alma. barbır alma.
levi's al mesela. o da güzel. hem daha ucuz hem de kotlarinin sadece arka tarafinda küçücük levi's yaziyor. istersen onu da kesersin makasla hiçbir sey belli olmaz, hem sen de sevdigin seyi giyersin.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

aynı şey sadece sende deil çoğu kişide var.
Bu bi yere kadar saygı ama daha sonra -eğer çevrende varsa-
zengin gibi görünüp hava atan artist tiplere benzememek bence[hline]Benim uğurlu sayım 1453,bir artı dört artı beş artı üç , Onüçü uğursuz sayan batılılara
OSMANLIDAN HEDIYE OLSUN SONSUZA!!!
Sosyal ağlarda paylaş

markadan cok kaliteli, kendine yakisan birsey giyinmeyi istemek lazim. sonucta kendime uygun buldugum seyleri alip giyiniyorum. Bu kimi zaman abuk bi magazadan kimi zaman marka bir yerden oluyor. kendi stilimi oturtabilmisim, ufak degisimlerle goturuyorum.

Tommy tabelasi gibi dolasanlar da bi ayri komik geliyor bana.[hline]piyasada cok kalem var.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır olayın bi simge olamsı çok kötü
tommy tamamen bi simge çünkü phaşlı harbi pahalı öle böle deil onu giyosan istesen de istemesen de 'zenginim' diosun çünkü kalitesiz mal çok pahalı.onun kadar güzel görünen ve de uygun bi fiyatı olan(pazardan al demiorum normal bi fiyat ya da fiyatı hakeden kalite örneğin nike pahalı ama kaliteli) bişi alınabilir.[hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

fizban,
o kadar çok tommy gördüm ki çevremde, artik üstünde tommy isareti olmasa bile anliyorum tommy mi degil mi?
ben de bir aralar tiki modunda takilirdim, o yüzden bilirim, bu mallar çok kalitelidir, 3-4 yil hiç eskimeden giyilir.
ama zitlik burdadir ki, modaya uymadigi için tikiler tarafindan eskiye kaldirilir.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

yurt dışında "türkiye modayı yakından takip ediyor" hafası varda bizde neden alkasız şeyler gençlerde moda olmuş onu anlıyamadım
barbır u ukraynada denizciler giyiyor ve ucuz pahalı degil
cat leri zaten kutusundaki resimlerden belli ediyor inşşaat işçileri giyiyor (bonepart+1 cok sallam hemde garantili :) )

convers leri 90 larda şarapçılar kokacılar giyiyordu cok ucuzdu şimdi olmuş 80 milyon herkezde var.

bu arada anarşizim yönetim diyen arkadaşa
saşjkghajkgaejkgl[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Vala fizban cat kaliteli bence bogazının kısa olması dışında bi zıtlıgı yok (paçalar içine sokulmuyor)

silth gibi bende yıllarca giydim converse cocuklugumdan beri 26 numarasını falan giyiyordum :) şimdi 46 oldu ayaklar zaten bulunmuyor olsada ne lırım ne giyerim o punk hafası gitti[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hayatımda gömlek ve pantalon konusunda dünyanın parasını vereceğim iki marka var (zaten pahalı bunlar)

dockers (pantalon) ve versace (gömlek) ikisinidede kullanılan teknoloji ne tommy de var ne lacost da nede başka bir markada
ehe ama param yok alamıyorum o ayrı :)

bu arada hayatımda ilk kez nike a para verdim boğazlı body aldım çok memnunum

başka da marka almıyorum
tabii bot diyince kendimi bildim bileli hush puppy den şaşmadım (bir botu 5-6 sene dayanıyor)[hline]Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

şu marka takınıtısı bariz güven eksikliği olayı(mesela her şeyi tommy,diesel şu bu..)
italyan erkekleri dünyanın en iyi giyinenleri olarak bilinir ama italya ya giderseniz görürsünüz ki bu adamlar marka giymiyo
çünkü kendi tarzlarına güveniyolar, her zaman da stilliler
Sosyal ağlarda paylaş

konuyu başından okumya başladım tam cevap yazacaktım ki azmo yazacağım şeylerin çoğunu yazmış bana da +1 demektan başka bir şey kalmıyor.
Bende pek alış veriş yapmam. (sevmem) sadece mecubri olarak pantolon alınırken gitmek zorunda kalırım. (boy çok uzun)[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...