Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

work sux! (evet yine, ve ısrarla...)

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

evde oturup şikayetçi olanlara da kılım kardeşim.
aç dolabı ne yiyceksen ye, yat uyu, bilgisayarda takıl, arkadaş çaar, tv seyret, banyo yap, su iç, kola iç, zıkkım iç nebleyim... istediğini yap.

ben ise burda bayram günü büfe müfe kapalıyken, aç oturuyorum. ocak kapalı olduğu için doğru dürüst kahve bile yok. bi yığın okunması, sindirilmesi ve anlatacak hale gelinmesi gereken ömür törpüsü doküman var, yarına otomotiv sektörüyle ilgili detaylı bir raporu (patronu, yaratıcı ekibi, müşteri ekibi dahil) 30 kişiye, hem de sıkmadan, bööle tatlı tatlı sunmam lazım. işin kötüsü arabalarla olan ilgim borisi (arabamın adıdır) kullanmaktan ibarettir ki o konuda bile iddialı diilim.

KAFAM GİRSİN!
okkkadar!

mis gibi evde gebeş gebeş oturup da ay sıkıldım ayoool diye bikbiklenmeyin, cicim micim dinnemem banlarım allak canımı alsın :PP

WORK SUX ULAAAAN. SUX BE KARDEŞİM, SUX... SUX... SUX.. sux... sux... suxxx... SUXXORRR!
*!fırk*
Sosyal ağlarda paylaş

hll be apla bone a bile fırça attın 2 katım kadar adam ezilip büzülüp kaldı =)
yarın bioloji sınawı türkçe olsa elblebi ama yarım yamalak almancala bi de bioloji kasıorum ama annamıorum lakin neyi annamam gerektiği konusunda takıldım.
hayat abla işte
gilian kasıo ben kasıorum sen aksıosun yıllar geçio bi bok deişmio..[hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

ben fırçayı ortaya attım, kimseye diil. hele ki bonecuuma fırça niye atiim ki, kendisinin bi nevi hastasıyım :)

işteyim diye sinirim bozuk cicilerim, mis gibi tatil günü, millet dün öğlenden beri popo gezdiriyo, sevgilisiyle kikirdiyo, benim yapamadığım herşey yapabiliyo yaaaa!
ben dün sekizde mi ne çıktım işten, sabah da geldim yazıldım yine. bi de işyeri osmanbeyde, burda ÖÖÖEEEE, HÖYLÖYLÖÖÖYLÖÖÖ diye cumhuriyet bayramını maçla karıştırıp kutlayan bi garip bi yaşam formu peydah olmuş, hemen camın önünde tepiniyorlar, kafa da kalmadı.

gelip pencereyi kırarak girip kahramanca beni burdan kurtarıcaanıza bi de ema apla sinirli filan feşmekan diyosunuz hala. hepinize küsüm, bi centilmen yok mu aranızda beah?
imdak!
sux..
big time.
yetişin komşular!
yangın vaaaaaarrr...

hayır bi ara hep bööle çalıştığım için alışmıştım, şimdi alışkanlığım da gitti yaz sezonu bi o yana bi u yana yatarak geçince. tekrar nasıl alışılıyor bilgi bekliyorum. stop.
*!sapıttı bu iyice be*
Sosyal ağlarda paylaş

ehe Work rulz ;] ama nie rulz?
*Mesela güzel kızların olduğu bir miami plajında çalışıcaksan Rulz..
*Mesela çalıştığın yerde sana asılan kızlar varsa yada erkek sayısının 20 katı kız bulunuyorsada rulz...
*Work arasında bol bol geyiq vurup,eğlenecek,sohbet edecek bir arkadaşın varsa da rulz...
*Patronun geyikse,ve seninle arası iyiyse,sürekli işi sana düşüyorsa-seni işten atamayacaksada rulz
:]
eheh..Sanırım benim gireceğim iş,anca olsa olsa askeriye olur :D ama oda rulz..

*!Yaaaylaaalaar Yaaayllaaallaaar*[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

efenim yanlışınız var.
work, by definition, sux.

senin verdiğin örnekleri bile şööle evirip çevirebiliriz:
*Mesela güzel kızların olduğu bir miami plajında çalışmaya ne gerek var ki. ordaysan orası zaten rulz, işin içine work girince, sux...
*Mesela kızlar sana zaten asılıyorsa çalışmana ne gerek var. bööle asılınan bi ortama work girdiği anda, sux...
*Work olsa da olmasa da bol bol geyik çevirecek arkadaşın varsa, rulz. işin içine work girince, sux... çünkü work geyiğe vakit bırakmaz.
*patron geyik olsa da, aranız yıllardır süperse de ve gitme ema ema canım ema dese de sux kardeşim (bu tarafı da tecrübeyle sabit).

görmüş olduğunuz gibi, work sux. sux kere sux işte...

sam: etrafımda bir mit yaratıp fırçalarımın dillere destan olduğunu yaymaya çalıştığının farkındayım. bir yanım "aman" diyo "namım yürür, moderasyon kolaylaşır", bir yanım da "adımı çıkarıyo bu be". hassas bir denge vallahi, dikkatini çekerim aklımda duracağına forumda dursun :PPPP
Sosyal ağlarda paylaş

Negzel siz 9-6 tıkılıyorsunuz, 8-7 tıkılan bendeniz ne yapsın :-( Birde work bencede sux'da malum yaşamak için para lazım dimi. Çalışmak için mi yaşıyoruz, yaşamak için mi çalışıyoruz o apayrı bir konu hiç girmiyelim çıkamayız.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

Tabe parada vermiyebilirlerdi yane, sen zaten zevk için mutluluk duyduğun işi yapmıyormusun, seni bu şekilde bir zevk yumağının içine sokmuşlar daha ne iyilik yapsın adamlar size :-D[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

*! Patron damarı kabarmıştır*
Oh iyi be o sux bu sux work daha bir sux ama ay başında maaş almaya gelince o hiç sux değil di mi, hele zam isterken o hiç ama hiç sucks değil :-D[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

ha bi de o kadar eziyet edip para da vermeselerdi bari.
lafa bak şimdi yahu...

bakın arkadaşlar,
çalışmak insanlık onuruna aykırıdır.
insanoğlu çalışmak için dizayn edilmemiştir.
hayatta bi sürü zevk ve güzellik varken hepimizi 9-6 sıkıcı binalara tıkıyorlar.
reva mı bu be?

kafam girsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten her zaman current work suxtır, öncekini veya olası sonraki işyerini hep keyifle düşünür/hatırlarsın. Ben bütün işyerlerimde söylendim şimdiye kadar, ama hep en kötüsü içinde bulunduğummuş gibi gelir, üstelik mantıklı düşündüğüm zaman hep daha iyi oldu şimdiye kadar.

Gunn acaba her seferinde daha mı çok batıyoruz işe, yoksa her yeni işyerinde daha yaşlı ve daha huysuz mu oluyoruz? =P[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Bendede aynı olay var fakat sanırım iş yeri değiştirme ve her iş yerinden yediğin kazıklar ile edinilen tecrübe sonucunda varılan baygınlık mertebesi benimki.

Olayın mantığı temelde yanlış olduğu için sürekli bir söylenme ve memnuniyetsizlik var bende. Yok abi çalıştığın kadar karşılığını alman ve güzel koşullar bulman gerekiyor yoksa ııh.

Çok iş değiştirme=Kaşarlanma (yannış anlaşılmasın hakaret etmiyorum) vede buna bağlı olarak her işverenin sana bilindik eski kazıkları atma çabalarına karşı bıkkınlık.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

yok anam, benim acilen piyango filan kazanmam lazım.

baya nefret ediyorum, hani hoşlanmama, zora gelince darlanma filan değil benimkisi...

bööle binanın bodrumunda napalm patlatasım, içme sularına arsenik karıştırasım, şirketin muhasebe kayıtlarına kıç silesim, patronun, müşterilerin, çalışma arkadaşlarımın ve bilhassa da stajyerlerin gırtlağını sıkasım var.

current murrent ben bilmem arkadaşlar, WORK SUX: her türü, yenisi, eskisi, iyisi, kötüsü, hepsi sux, hatta SUXXOR!

insanlık onuru çalışma zorunluluğunu yenecek.
tek ümidimiz, varlığımızın yegane neşesi budur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...