Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

0 532 li hatlar 5 10 bin dolar nasıl olur

Akira

Öne çıkan mesajlar

said:
Selamon, 29 October 2003 04:11 tarihinde demiş ki:
4senedir 532li numaramı kullanıyorum, çokda güzel bir numara. 1000dolar filan istemekte haklı böyle güzel hatları satan insanlar. düşünüyordum da biri sana 500milyon t.l vericez deseler satmam hattımı.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''

Pek bi güldüm ya neyse allah akıl fikir versin.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
------------
Sosyal ağlarda paylaş

Ucuza weriyo 250dm de DM mi kaldı ülkede biraz kekan galba bunu yazan yada dalga geçmiş?

Benimde 0532 392 li numaram satim ama 5k USD ye satmam 10 bin wersinler

Bende duymuştm 532 ler para ediyo diye ama 5bin dolarda edermi be kardeşim ohara[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada bence bu şekilde ilan vermek mantıklı. Normalde ben hattımı kimseye satmam. Hem numaramdan memnunum hemde kim uğraşacak bilimum insana yeni numarayı vermekle. Ancak malın teki 5000$ verirse onu kırmakta olmaz yane :-D[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

onu bunu bırakında bu topii gördükten sonra biraz araştırim dedim ilanlar fln nerde bi sahibinden.com a bakim dedim
512 ilanmı ne var çok komik 10bin dolarlık ilan bile
var ama bazı numaralar var gerçekten çok güzel 0536 466 66 66 bunun gibi fln
yani anlaşılan millet ciddi ciddi bu işi yapio 300 euro verseler bana hemen satarım çünkü çok lazım bu para bana ama düşününcede pek içten gelmio numarayı satmak yani 4buçuk yıldır kullaniorum herkesde numaram var..
ve kafama takılan bi olay daha şimdi bu 532 li numaraların 5 sene sonraki değeri nolcak millet araba, ev ile takas mı etcek acaba numaraları ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...