Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayat Bilgisi!

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

çok saçmaladılar ya.gerçeklikle alakası yok bu dizinin.perihan ablada niye oynuyo bu dizide anlamıyorum açıkçası tmm komedi dizisi de bu kadar saçmalanmaz ki.bi herif öğretmenler odasına boxer la girse okuldan atarlar adamı be. ama "aman gözünü kulağınızı bırakmayın bunlar organ mafyasına satarlar" esprisi süperdi.[hline].:LevieMaxilackOnline:.
Sörf Tahtasından Düşmeyin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

gamze tiki miki, yine de güzelmiş.

dizi çok garip, hababam sınıfında çok benzetmişler.

tek sınıf, tek öğretmöen gidiyor dizi..[hline]Bakıyorum da neşem pek yerinde dii mi canım kendim. Tabi tabi.. Potasyum.. Potasyum..
- Deli Cevat
Sosyal ağlarda paylaş

bugün okulda gördüm..öğretmenler protesto ediyolarmış diziyi..öğretmenlik gibi ulvi(öyle yazıyodu) bi mesleğin gerçeklerinin saptırıldığı gerekçesiyle..yorum sizin..[hline]Only in silence the word,
only in dark the light,
only in dying life:
bright the hawk's flight
on the empty sky.
Creation of Ea
Sosyal ağlarda paylaş

bugün, kerem ruya'ya şaklabanlık yapmaya çalışcak.
Ablası ise, bi yandan öğrencilerin kopya çekmesini engellemeye çalışırken, bir yandan kerem ile ilgilencek.

Webcam güzel fikir ya[hline]Bakıyorum da neşem pek yerinde dii mi canım kendim. Tabi tabi.. Potasyum.. Potasyum..
- Deli Cevat
Sosyal ağlarda paylaş

eğer işikayet eden hocalar özel okul hocalarıysa normal görürüm
ama devlet okullarındaki hocalar gerçekten öyleler, öğretmen maaşı, devlet emmuru maaşı ve bi aileyi geçindiremeyecek bir maaş

Diziye abartı diyenlere de bir şey diicem, bu dizi hayal ürünü bir dizidir, ki yaratıcısı Gani Müjde, o yüzden gerçek olmasını bekleyemeyiz ki, dizinin başında bile bu dizideki kişiler ve yerler hayal ürünüdür diyo[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 06 Mart 2003 16:28 tarihinde demiş ki:
kişiler ve yerler hayal ürünü tamam.

ama Türkiye'ye biraz daha yakın bir dizi olsa, daha başarılı olurdu diyorum bende.[hline]Bakıyorum da neşem pek yerinde dii mi canım kendim. Tabi tabi.. Potasyum.. Potasyum..
- Deli Cevat

Zaten başarılı bir dizi ama sınıf ne öyle 5 10 kişilk sınıf mı olur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...