Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

indirgandi

Astral

Öne çıkan mesajlar

2 defa hacklenip donuma kadar soyulduğum için baya bir tecrübe edindim bu konuda :)
enchantlar/gemler geri verilmiyor.itemların hepsini geri alıyorsun ama onun karşılığında 100g civarı bişeyler ödüyorsun(sanırım itemların vendora satış değeri üzerinden fiyatlandırılıyor).İtiraz etmiştim bu olaya ama oyun içi ekonomik dengeler vsvs birsürü şey saymıştı gelen gm.Daha fazla uğraşmak istemedim, arkadaştan borç alıp parayı ödedim "may the warchief bless your journey young shaman" diyip gitmişti herif ahah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Todesengel
üye
§ 23 Ekim 2007, Salı - 16:04 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

itemleri geri veriyor(ama gemleri unut)
parayı da vermiyorlar

ya sıkmayın arkadaşım. 1 ay oldu charımı geri alalı. her şeyi veryour altınları bile. 5k goldumu da aldım. geri alamadığın şeyler
herb
gem
maden
enchant matları. geri kalan her şeyi veriyorlar. gm geldi çantanda 56 tane ye var mı dedi. en alakası itemleri bile verdi sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

GM ye göre değişmiyor.

Loglardan bakılıyor eğer hackliyen kişi charnızı veya itemlerinizi silmiş ise, Gidip vendordan pahalı şeyler alıp onlarıda silmişse, yani paranız ve itemleriniz oyun içi ekonomiye katılmamış ise, herşeyi paranızı bile geri alabilirsiniz.

Ancak hackliyen kişi tüm itemlerinizi çantalarınızı vs satmış ve parayıda başka bir chara aktarmışsa, yani tüm malvarlığınız oyun içi ekonomiye katılmışsa bu durumda sadece itemlerinizi enchantsız ve gemsiz olarak alabilirsiniz ve paranızı-bankadaki itemleri- çantadaki itemleri alamassınız.

[ Mesaj 23 Ekim 2007, Salı - 16:50 tarihinde, FreEmoon tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bi arkadaşım tüm itemlerini satıp parasını millete dağıttı
kısa süre sonra oyuna döndü ve hacklendim diyip bütün itemlerini geri aldı
fakat gold konusuna fazla değinmediler goldun logunu tutamadıklarını duymuştum
olay geçen sene yaşandı
sanırım bu sene blizz bazı şeylerden dolayı tedirgin olduğu için goldu ve miktarı önemsemiyor
hatta kimseye ne uyarı nede yaptırım uygulanıyor

artık 10$ karşılığında oyundaki isimlerimiz değiştirilcek sanki blizz bişeyler anlatmaya çalışıyor
Sosyal ağlarda paylaş

server ekonmisine katilmayan her seyini geri veriyorlar. Ben hacklendigimde parami itemlerimi vs geri vermislerdi de , herbler enchant malzemeleri vs yalan olmustu. Bazi itemleri de Disenchant mi ne etmisti hacker o itemleri de gemsiz ve enchantsiz olarak geri yollamisti GM. ( hatta BOE olanlar BOE olarak gelmisti soulbond degil.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...