Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

trabzon-beşiktaş

aytimania

Öne çıkan mesajlar

maçları canlı izlemiyorum ama artık hakemler sürekli olarak hata yapıyor ya bunu kendi takımım için söylemiyorum fb gs maçlarında da bissürü hata oluyor hatta eminim anadolu takımlarının maçlarında da daha çok hata yapıyorlardır ama onları konuşan kimse yok artık bişiler yapılması lazım bu kadar formsuz [en kibar tabiri ile] hakemlerle olmaz yani Türk futbolunu hepbirlikte katlediyoruz
+oh be bitti yeni kalecimiz bobo :F
Sosyal ağlarda paylaş

Pozisyonu gördüm omzuyla çıkarıyor sonra elini savurduğu için belk hızlı çekimde yan hakem elle oynadı gibi düşünmüş olabilir. Neyse kırmızı kart iptal edilir golde yemediyseniz kapanır gider. Ama hakemler gerçekten büyük hatalar yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Maçı izledim,hakem gerçekten güzel maç yönetti,aşırı kart göstermedi,amma rüştünün pozisyonda orta hakem pozisyonu devam ettirdi,yan hakem srarlı olunca kırmızıyı verdi,yani yan hakem sorumlu o karttan,beşiktaş güzel top oynadı bravo,2 olunca fark olucak galiba dedim ama beşiktaş orta sahayı ele geçirdi,tarbazon'da dan dun futbola dönünce hakimiyet beşiktaşın oldu,beşiktaşlı değilim ama liverpool karşısında da bmöyle oynarsa bişeyler yapabilir takım,Ancak bugün bir daha anladım ki . üzülmez ve gökhan zan topçu değiller..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...