Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gamestop.com sorusu

progamer

Öne çıkan mesajlar

fii tarihte gamestop'tan alışveriş etmiştim.
oyunu 2 günde göndermişlerdi, UPS sağolsun.
60 dolar da kargo girmişti, UPS sağolsun.

ama sonradan Türklere zorluk çıkartıyorlar diye duydum, siteyi bir daha kullanmadım.

ingiltere sitelerine daha çok güveniyorum.
özellikle gameseek'e.

bilmiyorum oyunu alcak mısın veya aldın mı...
ama sonucu bize de bildirirsen sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sipariş vermek için kredi kartını girdim. Accept e bastım. Sayfada thank you gibisinden bir şeyler çıkıyordu o arada hot mail sayfasıda açıktı onu kapayayım derken ilk önce explorer sonra windows hata verdi pc kendini resetledi. Sonuçta ben o çıkanları okuaymadım ama ondan sonra bana siparişle ilgili hiç mail gelmedi. Yada order tracking e tıkladığımda bana nick ve pass soruyor sonra my account kısmına atıyor ve siparişle ilgili bilgi vermiyor. Şimdi bunlar benden parayı çektiler mi yada oyun çıktığında felan mı çekerler. Yoksa okuyamadığım sayfada sipariş gönderilmez gibisinden bir şey mi dedi :) Kısaca ne halt edecem ben şimdi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Call of Duty 4: Modern Warfare PC 1 Pre-Release
Ships 11/5/07 $49.99

Handling (No additional shipping fee): $59.99
Tax: $0.00
(Shipped and Charged Later) TOTAL: $109.98

özetle oyun 50$ kargo 60$ diyor yani gelene kadar 1 oyun daha satmış gibi oluyor bende mi sorun var yoksa alanlar 50 60$ kargo parasını verip mi alıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

ama o 1.5 normal posta. ptt getiriyor, apartmanın posta kutularının üstüne koyup gidiyor. sonra gg. gerçi çoğunlukla büyük kutu olduğu için postacılar önemli diye düşünüp daireye kadar getiriyorlar (5-6 kere böyle geldi bana sendit'ten) fakat 1 kere de aşağı koymuş, tesadüfen sabah görüp aldım, hacılanması an meselesiydi =)

[ Mesaj 14 Ekim 2007, Pazar - 13:21 tarihinde, Silphatos tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
özetle oyun 50$ kargo 60$ diyor yani gelene kadar 1 oyun daha satmış gibi oluyor bende mi sorun var yoksa alanlar 50 60$ kargo parasını verip mi alıyor?

said:
sendit.com a baktım da 1.5 sterlin diyor kargo ücreti için 60$ nire 1.5£ nire :/

e yukarda yazdım ya, dinlemiyor musunuz?
şimdi buraya tekrar yazsam, gene görmez misiniz?

60 dolar'lık kargo Gamestop gibi sitelerde var.
Gamestop, kargo olarak UPS kullanıyor.
UPS, kargoları 1 veya 2 gün içinde gönderiyor, eline teslim ediyor.
O yüzden bu kadar pahalı.

1.5 pound dediğin 5 ytl, bunun nedeni, normal posta servisi ile göndermeleri.
1 aya kadar sürebiliyor kargoyla gelmesi.
Bir de uçak (air) ile gönderilen kargolar var, onlar biraz daha pahalı oluyor, 20-30 ytl gibi, 1-2 hafta gibi bir sürede yolluyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...