Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ücretsiz WoW Sunucumuz Aktif

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Freeserverda oynanmaz.Neden?

*Exp rate büyük olsılıkla blizzlike olucaktır bu yüzden oyuna vermeniz gereken zaman orjinalle aynı.Fakat bu serverların karakterlerin kalıcı olması gibi bi garantisi yok.Yani yarın bi gün database değişiyor vs. diye bi wipe yaparlar hop gitti bütün emekler.

*Class skillerin çoğu çalışsada çok fonksiyonel skiller çalışmaz asla orjinalin ayarına gelmez.

*En önemlisi tabiki topluluk.Ne kadar kalitelide olsa bir freeserver populasyonu 1000'i geçmez.Yurtdışında 2000 pop'lu serverlar var tabiki ama büyük donation'larla dönüyor o serverlar.Biz burda kendimizden(türklerden) bahsediyoruz:D

*Ah,Bg gibi oyunun en can alıcı noktaları herzaman sorunlu oluyor.

Bunları nerden biliyorsun dersen wow'a ara verdiğim bi süre baya bi içli dışlı oldum emule serverlarla.Kesinlikle tafsiye etmem.Ama KO gibi hack'in , hilenin hurdanın eksik olmadığı bir oyuna hayatını yatıranlar olduğuna göre herzaman freeserverlarada takılan bir güruh olucaktır...

(offtopic)=bu arada yurtdışı bağlantıları ölmüşmü nedir çok acayip download rate'ler görüyorum şu dakikalarda:S

[ Mesaj 07 Ekim 2007, Pazar - 23:43 tarihinde, ses tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

denemek için 10 günlük trial gayet yeterli ama abso. yani bi de oynadıkları oyun wow olmayacak ki, boş boş gezinecekler. ben orijinal oyun siparişi verdiğimde gelene kadar oynamıştım free serverda. blizz serverlarına girince oynadıgımın oyun olmadıgına karar verdim. eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...