Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noob warlock yardım bekliyo

Kojiroh

Öne çıkan mesajlar

Sporeggar'da BE warlock açtım bi tane, meraktan. 11. levelken yanımdan adamın biri geçti, adam hem 11. level hem de voidwalker almış. "Oha vw 20'de falan gelmiyo muydu ya bi bakim" diye noob bi soruyla internete bakınca anladım ki vw 10. levelda geliyomuş.
Tanklık etsin diye ben de vw istiyorum bi tane ama bi türlü nası alabileceğimi bulamadım. Questi yapmak gerekiyo yazıyo internette ama Falconwing Square'deki trainerlarda quest falan yok. Şu nooba bi el atın pls :P
Sosyal ağlarda paylaş

Undercity de mage quarter da bi npc var. Dev kafatasına doğru bakınca sağda kalıyo. o questi veriyo.

Undercity den dışarı çıkıyosun. bu sefer de sol tarafta bi kule var. yıkık bişi. etrafında scarletlar var.. o kulenin içinde bi sandık var onu açıyosun içinde quest item var.

Sonra da götürüp veriyosun. sendne void i summon etömeni ve kesmeni istiyo. gayet kolay.

Hayırlı olsun.

70 olunca beni kesme piliz bab.
Sosyal ağlarda paylaş

Silvermoondaki Trainerin de veriyor aslında ama üzerindeki soru işareti gözükmüyor binanın yapısından dolayı.

Bu arada undercityde undeadlerin orda yapılar void görevi ile ghostlandsin orda yapılan zorluk olarak baya farkediyo :P

gerçi lvl 10da ne zorluğu.

full affliction gidiyosun di mi baya rahat edersin
Sosyal ağlarda paylaş

Benim isim de Pän. Sindire sindire ilerliyorum ben, mekanları da iyi bilmediim için yavaş level atlıyorum baya bi :P
Yalnız dün bütün gün 150-200ms üstünü görmüyodum bugün neden 700 altını görmüyorum ve loss var ya, hayal kırıklığına uğradım resmen.

[ Mesaj 07 Ekim 2007, Pazar - 12:25 tarihinde, Kojiroh tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu niye gidiosun UC'ye?

Silvermoon'dan al questini, Warlock Trainer'dan.

Sonra Ghostland girişinde, Dark Path miydi, Path of Destruction mıydı neydi, orda mavi mavi taşlar var yerde topla onları.

En son o taşlar ile birlikte, Bir tane town var, yine Ghostlands'de, kuzeybatı'da, oraya git, ortada bulunan 3 katlı binanın en üstünde Rune of Summoning mi ne var, tıkla, VW çıkacak, kes öldür, quest tamamdır, VW senindir :p
Sosyal ağlarda paylaş

Ya işte benim aklıma gelmedi Silvermoon'daki trainera gitmek, Falconwing'dekine baktım yoktu ben de dedim heralde başka şehirden alıyoruz :P
Çünkü googledan baktım, alliance için SW'ye gidin tarzı şeyler sölemişler. Burda da UC denilince gittim oraya falan.
Gerçi tamam şimdi ya, VW benimdir :P
Sosyal ağlarda paylaş

Öf be çıldıracam ya, hayatımda canı bu kadar az olan class görmedim. Manam healthimin 3 katı nerdeyse. İşin kötüsü vw'nin de canı gayet az ve yavaş hareket ettiğinden aggro yakalamada aşırı beceriksiz. Hata mı ediyorum acep bi yerlerde :P

edit: Pallym dahil hiçbi karakterimde bu kadar çok ölmemişimdir. Hatta 38lik hunterım toplamda bu 16lık karakterin öldüğü kadar ölmemiştir :P

[ Mesaj 09 Ekim 2007, Salı - 14:26 tarihinde, Kojiroh tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet var sende bir problem ben bir oturuşta 20 lvl lock kastıydım, 2 kere ghostlandste vw qsu yaparken ölmüştüm, ki çok saçma zorlukta o q. Tek yapacağın vwyi salıp arkadan dotlamak. Aslında ona bile gerek yok, dotla koş yeter. Ayrıca drain life siphon life vs. deli igbi hp regen sağlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu trollerden bi şeyler topladığımız bi quest var, shadowpine weaponry diye. Şimdi bitirdim questi ama yaparken rahat bi 10 defa ölmüşümdür. Durmadan genkliyo allahsızlar. O queste kadar en fazla 2-3 defa ölmüşümdür.
Ömrümü yedi be resmen. Gerçi adamlar 18-19. level hep, arada en az 2 level fark var ama bu kadar da ölünmez yani di mi :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...