Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Korkuyorum lan

Spastik_Serce

Öne çıkan mesajlar

bu sene hiç karşılaşmamıştık nerdeyse, mutluydum, sinekte sokmamıştı beni bu sene, evet iyi gidiyordu 10 dakka öncesine kadar. küçük bi hamamböceği vardı, 5 dakkada zor öldürdüm. ulan acıların en büyüğü buymuş. bütün dertlerimi unuttum.leşinide zor çıkarttım evden , yandakı dişçinin kapısının önüne fırladı iteklerken. kusura bakma serdar abi, sabah eze eze yoket onu.

pff
Sosyal ağlarda paylaş

abi bastım terlikle çıtırt sesini bekledim ama gelmedi. öldü sandım. ayağımı kaldırdıgım gibi halıya girdi. halıda yürüyemedi ( evet burdan halı seçimi için annemi tebrik ediyorum) tökezledi. tekrar atak yaptım ters döndü öldü. annesi babası varmıdır bunun. yolunu kaybetmiştir umarım.

edit : montla sıçmakla karşılaştırarak en acı durum olduğunu düşündüm.

[ Mesaj 02 Ekim 2007, Salı - 02:54 tarihinde, Spastik_Serce tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

o diilde hayvancağız hiç bişey yapamıyor. ne ısırıyo ne tükürüyo. ısırsa zehri yok. gayet kendi halinde mülayim bi hayvancağız. tek suçu çirkin ve güçlü olmakmıdır yani. insanoğlu bu kadar aciz mi ey millet soruyorum size.

ha ben gördüğüm yerde ezerim o ayrı. cıtırrtt
Sosyal ağlarda paylaş

minnacık şeyin nesinden korkuyorsunuz? zavallım zaten dev bizleri görünce direk kaçmaya başlıyor...

Canına zarar vermek istemediğiniz böcükleri de şu şekilde yakaladıktan sonra altında bi kağıt gecirerek dısarı atıyoruz efenim: [spo][/spo]

[ Mesaj 02 Ekim 2007, Salı - 14:57 tarihinde, Sacros tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...