Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepeleksel Halısaha Maçı v.50

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

ee artık halısaha sezonunu açmak lazım,hazırlık maçımızı da yaptık kimin formu nasıl gördük,gerçi delanınkini göremedik ama neyse=)
önümüzdeki c.tesi olabilir maç
klasik olarak kadro kurarken yine önceki maçlarda oynayanlara öncelik verilecek

sakatlıkları geçtiyse fizban ve arcane,istanbula döndüyse babacuma da ulaşabiliriz
cavanagh,dela,holy,kender,sly one,griz,esh,bathory,mr.bomb,khala ve ek olarak son maçtaki transferler sixoms,wishmaster
12 kişi moda diyorum tabi çoğunluk başka isterse o da uyar bana

hadi herkes çıksın er meydanına
Sosyal ağlarda paylaş

toggie en erken ne zamana ayarlayabilirsek o zman yaparız,zaten maçları sıklaştırmayı düşünüyoruz,2-3 haftada 1 kesin maç yaparız artık adam çıktığuı takdirde tabi
okullar fln da açıldığı için kadro dolmaz herhalde oynarsın sen de
eskilerdern ilk eksikte sen gelirsin maça
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LucifeL
üye § 01 Ekim 2007, Pazartesi - 14:37 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

ya bişi soracam neden önceki oynayanlara öncelik tanınıyor ki?böle yaptığınız o kadro dışında oynayacak insanlarıda küstürdüğünüzü hiç düşündünüz mü?

--------------------------------------------------------------------------------
herşey bir ironiden ibarettir.

bunu küstürmek amaçlı yapmıyoruz lucifel
öncelikle eski oynayan adamların hepsinin nasıl oynadığını biliyoruz,ona göre kadro kurmamız kolaylaşıyor
ikinci olarak bu eski maçlarda oynayan adamlar dediğim önceki maçlardan ziyade yanılmıyorsam 2003 sonu 2004 başından beri maç yapan adamlar,yani devamlılığı olan adamlar
çoğu pati dışında görüşüyor,okulda aynı kampüsteler,çoğuyla liseden arkadaşız falan
bazılarıyla maç dolayısıyla tanıştık ve hala da maç yapmaya devam ediyoruz
ek olarak biz bu eski adamların tam kadro geleceği güne göre maç yapmıyoruz genele en yakın olan maç tarihini belirliyor ona göre eskileri haberdar ediyor,eğer gelemeyen olursa da forumdan takviyeyle maça başlıyoruz ki son maçtaki transferler sixoms ve wishmaster'a da öncelik verdim
maçtan önceki gece geç saatlerde foruma msg attım wishmaster ulaştı bana maça gelirim dedi son dk transferi oldu
önceki bazı maçlarda kadro dolduğu için benim de oynayamadığım oldu,maça gelemiyeceği için dynamick ve bathory'nin kara büyülerine maruz kaldık,kar yağdı maç tatil oldu falan
bir sürü geçmişi var maçların
mesela yukarda toggie'ye de söyledim sana da söyledim
maç tarihi tam olarak belli olduktan sonra kadroda kalan eksikleri burdan tamamlamaya başlayacaz
mesela ilk toggie söylediği için onu hemen ekleriz kadroya 2. bir eksik çıkarsa ya da toggie'nin gelemiyeceği bir tarih olursa sen gelirsin maça
ben de ilk 2-3 maçta oynamadım sonra kadroya dahil oldum eksik olduğu için o zamandan beri de oynuyorum
2 kere maçı satan adam oldu onu mesela önceki maçlara almamaya özen gösterdiler
eskiden maçları sabonis ya da fizban organize ederdi
şimdi sabonis maçlarda oynamıyor sakat,fizban oynamıyor sakat o yüzden ben başlığını açtım holy de sahayı alıyor eski usul kadro kurmaya devam ediyoruz
yani kızmanın ya da alınmanın bir anlamı yok...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...