Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni AV

Absolut

Öne çıkan mesajlar

rock;

said:
A new feature for reporting players as being AFK in battlegrounds by right clicking has been added. When enough reports are registered, a 60 second debuff will begin to count down. Once the timer is up a new debuff will appear that will prevent the player from gaining any honor while it is on. This debuff can be negated as soon as the player engages in PvP combat.
Sosyal ağlarda paylaş

heheh mage bi kız var :)
Balinda ablamız

Bizim BG grubuna bağırmaktan canım çıktı ama dinleyen yok hala gidip SH GYyi alıyorlar. Malum gerisi defansla uğraş dur bütün oyun. Ama genelde aldığımız honor allyden yuksek oluyor.

[ Mesaj 28 Eylül 2007, Cuma - 11:31 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben AV nin o en eski halini seviyorum
her oyun yaklaşık 4 saaat sürüyordu...gece 5 te cıkıp sabah 12 de girdimde hala haritanın oynandığını hatırlarım..ve o oyunlar daha eğlenceli oluyordu
gercek takım oyunu gerektiriyordu..bi zerg vs zerg yapmayı pek kimsenin gözü yemiyordu..defansa kalanlar oluyordu
herkes suplly,blood mlood getirdğinden honour kazancıda baya yüksek oluyordu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
defans yapan kaldımı ?

Tabi direk defans yapan yok ama aliance tarafında savunmada 5-10 kişi kalsa biz horde son bossunu başladığımızda adamlar bizim 2. mezarlığı daha yeni almış oluyorlar. Bir de DadashNik0F'un belirttiği şey var. Onlar hızlı gitmeye çalıştığı zaman yol üzerindeki hiç biryeri alamıyolar ama yine de genel olarak biz kazanıyoruz. Son iki av haftasında nerdeyse hergün girdim sadece 2 kere kaybettik onda da biz de son bosstaydık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...