Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erotik Tekke...

Lexius

Öne çıkan mesajlar

Merhaba sevgili cin kardeşilerim..Kendi çapımızda geliştirdiğimiz erotik bilgilerimizi din ışığında yorumlayarak sizlere bildirmek ve öğretmek üzere çakma bir tekke kurduk..Gün geçtikçe yaptığımız araştırmalar ve taraştırmalar devam etmekle birlikte hak yolunda erotizmi seçen kardeşlerimiz gün geçtikçe artmaktadır..

Şuan 2 tane ak hoca bulunmakta ... ben Molla Semirahman a.k.e Lexius birde Şeyh Ahmetullah a.k.e Utterable..

Hepinizi Tekkemize bekler erotizm dolu günler dileriz..

Sosyal ağlarda paylaş

sevgili cin kardeşim allahın örümceği namaz kılamaz mı..Bütün varlıklar ona iman etmek için yaratılmıştır..Spiderman namaz kılıyorsa saygı duyup sizde kılmalısınız.Hak yolunda gitmek için böyle bir halk kahramanı bile çalışıyorsa vay bizlerin haline..

ayrıcana : RAKİP TEKKELER BİZİ YIKAMAZ...

Sosyal ağlarda paylaş

tikiyim ama hakkın ışığındayım temalı resim o, olmuştu gayet sina efendi.

evet ninjayı da andırmakta.

oyun öncesiydi bu, sahnelerde sürterdim tekkeye girmeden önce. gerçi oyunda bu halde kullanmıyodum ama afds.

neyse, hak yoluna döndüm artık sahne mahne boş bunlar, cehennem ateşine kalmadan okulu da bırakıyorum, bitti.

laf edeceğine gel tekkeye gir adam ol ardethullah.
Sosyal ağlarda paylaş

utopia bacım biz tebliğ görevimizi yaptık.Bakın bu Allah'ın isminin geçtiği cümlelerle fake yapan bir adamdı , çarpıldı : Burada 40 imam geldik yine re morph edemedik adamı.

[spo] [/spo]

İbret alın ya hu! İbret alın ya müslimin!

[ Mesaj 22 Eylül 2007, Cumartesi - 13:38 tarihinde, Akuma_Blade tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...