Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fanboy Savaşları

Redeagle

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar yakın tarihimizin fazla hatırlamak istemediğimiz bir yüzüne değinmek istiyorum bugün. Eminim birçoklarınız birazdan anlatacağım olayı ninelerinden duymuş, çektikleri ızdırabı içsel benliklerinde ve dışsal olgularında hissetmiştir. Şimdi geçeceğim kısa özet herşeyi açıklamaya şüphesiz yetmeyecektir. Bu nedenle araştırmacı kişiliğinizi kullanın ve günü yakalayın! Belki buralarda bir yerlerdedir..

Fanboy Savaşları (MÖ.1.650.000-Sonraki zaman)

Başlangıç:
En başta büyük bir gaz kütlesi vardı.... Sonra bu kütle sıkışarak katılaştı ve yerini bir evrene bıraktı....
[spo][/spo]

Dünya gezegenindeki insan ırkı evrimleşip, modernleşmeye başlamıştı. İnsan ırkı başta gelişmekte ve potansiyel vaat etmekteydi.

[spo][/spo]

Ama kendi hırslarına yenilip birbirlerini öldürmeye başladılar.
[spo][/spo]

Tam bu esnada büyük bir güç onları bir araya getirdi. Hepsine hükmedecek bir kişi.
[spo][/spo]

Bu kişi imparator olarak Terra adını alan dünya’yı 41. milenyuma kadar yönetti. Onun hizmetinde sayısız imanlı ve yenilmez savaşçısı vardı.
[spo][/spo]
[spo][/spo]
Terra yenilmez gücü altında ezilen sayısız sistemi kendine katıp genişliyordu.
[spo][/spo]

Taa ki...
[spo][/spo]
[spo][/spo]

Fanboylar insanlığı tehdit ediyordu. Sadece görünüşleri bile fanboyu andıran herkes dışlanmalı ve yokedilmeliydi...

[spo][/spo]

Sonuç....

[spo][/spo]

[spo][/spo]
Hadi dağılalım...

[ Mesaj 20 Eylül 2007, Perşembe - 01:53 tarihinde, Redeagle tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

Okul açılalı 3 gün olmuş ödev verdiler maçı izledğimden bu saate bıraktım uykum geldi gözlerimdeki lensler kurudu kan revan içnde karnım ağrıyor ağzım kurudu ama mutfak cok uzak geliyor üstümde siyah beyaz boyuna çizgili bi tişört var emolara benzedm =( ama güzel olmuş sffsfdffsdfsdsfsdfsdsd
Sosyal ağlarda paylaş

Fanboy bence bilgisiz olduğunu bilmeyendir

Stereotiptir , kendi düşüncesi dışındaki şeylere yaşam hakkı tanımayandır.Empati yapamaz.

Tek cümlelik reply yaptığı şeyin bazı insanlara hakarete varacak ölçüde değerli olduğunu bilmeyendir.

Hayatını fun kavramına odaklamış insandır , ciddiyetle işi olamaz

Sanılanın aksine Otaku = Fanboy değildir bence.Tıpkı otaku'nun kalıplaşmış tek tür insan olamayacağı gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.divxplanet.com/index.php?showtopic=77897

Fanboyluğun korkutan boyutları için tıkla!

Bu leş gibi fanboyluk , leş gibi n00bluk konusundaki yorumumdur :

"Ben hala bu hiçbir dayanağı olmayan n00b'ça yazılmış fanboy saçmalamasının nasıl olup da hala kilitlenmediğine , neden hala reply almasına şaşırıyorum.

Oldu olacak dünyanın en n00b dizisini çekelim , belki yaranırız ilk reply'deki yazıyı yazan Amerikalı arkadaşa!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...