Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu 2. Sezon

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

Abdülhey'le Polat'ın oyunu o iş. Başka planları var, ikisi ortak çalışıp Başkan'a oyun yapacaklar. Sen Irak'a bilmem nereye git, senelerce beraber takıl, mahkeme vs, sonra böyle sat. Ben zannetmiyorum böyle olacağını.

Evet çok kızdım, açayım iki bölüm 24 izleyeyim en iyisi diyecem de 6. sezon inmemiş daha, f.ck!
Sosyal ağlarda paylaş

İzlemeyen dalga geçmesin tamam. Ben her bölümünü izliyorum kaçırmadan. Ama dalga geçmekten kendimi alamıyorum. İzlememin sebebi; memleketin gündemindeki olaylara ilişkin ilginç tespitler yapmaları. Dalga geçmemin sebebi; karakterler çok karikatürize. Amarikan aksiyon filmlerinin çoğuda öyle gerçi bir lafım yok yani. Ama KV karakterleri hepsi ayrı komik kimseler. Kim yaratıyorsa bu karakterleri helal olsun. Birde aklıma takılan bir hadise var o kadar sene geçti bu Polat daha hiç seks yapmadı. Bir iki kere öpüştü o kadar. Acaba kuvvetini abazalıktan mı alıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkaten Smallville deki daha manyakça. Bütün kızlar herife hasta yavşıyorlar adam daha bir faaliyet yapamadı. Bir sefer niyeti bozmuştu onda da babası bastı. Dedim ya amarikan dizileride daha iyi değil yani. Biraz gerçekçi karakterler olsun diyorum ya. Karikatür gibiler. Smallville zaten ciddiye alınacak bir dizi değil. Ayrıca Aslı bayaa bir seks yaptı Avrupa yakasında bunu hamile kaldığını zannettikleri bölümden biliyoruz ama Polat abide hiçbir işaret yok o yönde. İlla seks değil abi mesela bu adam takım tutmuyormu? Hiçmi dünkü maç nasıl bitti diye sormaz. Hep vatan kurtarma hep ailemin iyiliği...
Sosyal ağlarda paylaş

diziyi izliyorum ve seviyorum.

EVET KROYUM. =)

catısma sahnesi iyiydi ama bazı noktalarda cok acık hatalar vardı yinede diyaloglar iidi okadar m4 le bi masaya ates edersen o masada kafam kadar deliklerin olması lazımdı sonra serefsiz hacker tamerin oldugu yerdeki monutorlere ates ediyolar bu monutorlerin metali titanyumdan felan mı yapılmıs =) uzerleinde hicbi mermi deligi yada bi sıyrık olmadı sonra en en en en en en en en abuk olanı ise polatın deri koltugu siper etmesi o deri koltukta ki deri ne derisiyse ben space marie olabilceginde supheleniyorum mermi gecirmiyo =) bunlar filmdeki hatalardı ama isin icinde action oldugundan kimin umrunda benim en begendigim 2 sahne vardı gercekten iyidi mit baskanına konusumasıydı

-bana elini uzatanın

-eline veriririm( bomba baskanda kaldı)

digeri de bazokalı sahne
Sosyal ağlarda paylaş

polat kıllandı ya, tamer ucuz atlatmışsn ŞİMDİLİK diye.
onu çaktı o. bitane daha hain var kesın. polatla abdülhey oyun yapıyolar gibi geliyor. hem başkana tuzak. hem kendi içlerindeki köstebeği bulmak için de olabilir.
asıl soru
tamer nası amerikın adamı lan?
okadar yardım ettı davutun cocugunun kacırılmasına.
Sosyal ağlarda paylaş

Kurtlar Vadisi'ne bir hal oldu
22 Eylül 2007 Cumartesi 16:23
Kurtlar Vadisi'nin baskın bölümü tam Türk işi oldu. Polat'ın adamları efsunlu çıktı.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni yayın dönemindeki ilk bölümüne eleştiriler var. Vatan'dan Mehmet Güler bakın neler yazdı;

"Bir minibüs dolusu özel tim görevlisi. Hepsi de tam teçhizatlı. Ellerinde uzun namlulu, nokta vuruşu yapan, demir-metal tanımadan parçalayan tüfeklerle Polat’ın ofisine dalıyorlar. Mekân da baskına uygun. Hemen girişteki yuvarlak pencerelere konuşlanıyorlar. Ve başlıyorlar kurşun yağdırmaya.

Bizimkiler de o anda ne bulurlarsa masaydı, sandalyeydi arkasına geçip saklanıyorlar. Ve nasıl oluyorsa oluyor, karşı tarafın dakikalarca kurşun saçmasına rağmen bir tek kişinin burnu kanamıyor. Deriden koltuklar ve ahşap masalar kurşunlara geçit vermiyor. Silahlar ateş kusuyor, mermiler havada uçuşuyor ama Polat ve adamları belli ki okunmuş, tek bir kurşun bile hedefini bulamıyor. Türk işi aksiyon da işte bu kadar oluyor. İnsan kendi kendine aylardır beklediğimiz bombalama sahnesi bu muydu diye sormadan duramıyor.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=105292

ahahahahhahaha
Sosyal ağlarda paylaş

tamam adamların burnu bile kanamadı da

o özel timin polat ve adamlarını öldürmeye gelmediğini dizi tam izleseydiniz anlardınız

kendileride dio niye bizi öldürmediler diye

bombayı dışarı koyuolar.dışarda patlıo.o iranlı adamı almak için polatları öldürmedne operasyon yaptılar yani

masanın belki bi olayı vardır da deri koltuk sahnesi komik tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdii,

İlk önce ben de (çok çok sevmeme rağmen bu diziyi), e yuh :s nası yani 10 dk dır ateş ediolar kimse ölmedi, oha masa :s oha koltuk dedim.

sonra, şöyle düşündüm:
adamımız Polat Alemdar, ve her yaptığı işte bişey var, o halde
-bu ofisin masalarının alt kısımları kurşun geçirmez bir şekilde yapılmış olabilir
-kendi koltuğunun iç kısmında kurşun geçirmez bi tabaka da olması mümkün
-artı, adamları öldürmek istemediler zaten mantığı bence farklı, o mekandaki polat dahil herkesi öldürmek için serbestlikleri vardı, sadece 2 kişi ölmeyecekti, bilgisayarcı çocuk ve iranlı.
-şu da çok süper bi nüanstı: polat arabda (bazuka sahnesine giderken) mematiyle konbuştuğu sırada, memati şey dedi, "doğru ya adamlar isteseler bombayı içerde de patlatabilirlerdi", polat da "içerde öldürmek istemedikleri biri vardı vs" dedi, memati de "evet o iranlıyı öldürmeden almaları lazımdı" diyince polat bi keskin bakış attı. aslında orda polat mematiye zarf attı. çünkü eer orda memati orada "evet, kesin içimizde bi hain var ve onu öldürmemek için yuaptılar" deseydi polat aha yakaladım olcaktı, ama baktı memati saf ötesi saf :> yani memeati öle köstebek falan bile düşünmüo. velhasıl gelen özel tim vursa herkesi vururdu, ki zaten arabaya binmeden önce yerde yatan deli ile çocuğu da gider ayak indirme emri verdiler..

bana kalırsa bu dizi kanal d deiken çok daha kaliteli görsel efektlere sahipti. show tv çok kolpa :/ ama bu eleştrilerden sonra biraz daha iyi bişiler yaparlar gibime gelio.

ha bir de nedir, zaten bu diziyi izleyen bir çok kişi, abi dur silah kurşun nası patlıo ona bakıcam die diil, abi dur iranlıyı aldıalr bakalım istihbarat teşkilatları ne yapcak şimdi gibi olaylara ve sonuçlara baktığı için, inatla da süper aksiyon plx diye bağırıp çağırmıyolar.

kurtlar vadisi bu konuları işlemeye devam etsin, varsın 2 tane de milyarlık monitör üzerinde kurşun izi olmasın, 2 masa 1 sandalye kurşundan delinmesin anasını satiim :>
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...