Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Özel Okullarda Okuyan Kızların Daha Güzel Olduğu

tikkycemal

Öne çıkan mesajlar

babalarının paraları olduğu için güzel hatun bulup evleniyor, evlendikleri kişi genelde genç oluyor
böyleyece gen aktarımı açısından güzel bişey ortaya çıkması sağlanıyor
baba yakışıklı olmasa bile düzgün beslenme uygulanmasıyla taş gibi bir hatun ortaya çıkıyor
benim teorim bu.
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver dıyorsun ki"guzel hatun zengın koca buluyor sonra cocuk doguruyor koca tıpsız olsa bıle anne das gıbın oldugu ıcın dogan cocuk(kız) guzel oluyor kızın babası paralı halıyle ozelle yolluyor " hmm teorıde mantıklı hmm zaten para var cırkın olsa bıle estetıkle fılan kapatır hmm ama yas kucuk yoksa degıl mı hmm...

edt:imla

[ Mesaj 18 Eylül 2007, Salı - 00:29 tarihinde, Masakari tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ya özel okulda okuyan herkese şımarık diyemez kise. çocuğun ailesiin ekonomik durumu iyise neden daha iyi bir eğitim almasın?
kız meselesine gelince güzel denilemez ama daha bakımlı olabilir... belki biri sabunla yıkıyodur saçını diğeri kremli şampuanla tabiki bunlar fark yaratıyo...insanın okulu dış görünüşünü biryere kadar belirler doğarken verilen şeyleri geri alamaz yada olmayan birşeyi varedemez... :D ayrıca hayatım boyunca hep özel okula gittim rezalet çirkin kızlarda vardı çok güzel kızlarda vardı normal bildiğin gibi kızlarda vardı. liseye geçince devlet okulundan gelen arkadaslarım oldu taş gibi kızlar onlar ilkokulda güzel değillerdide özel liseye gelincemi güzelleştiler töbeeee

Screen aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

özel okullarda güzel kızlar olur olayı tamamen yalan

ortaokulda 6 tane özel okul degiştirmiş bi insan olarak,özel okullardaki kızlar daha gösteriş meraklısı oldukları için göze güzel geliyolar

genelleme yapıcak olursam her dönemde 2 tane3 tane efsane denilcek kız olur.gerisi normal olur

devlet okulundada 4 sene lise okudum.daha katı kurallar oldugundan kızlar sade gözüküo.tanıyınca dışarı cıkınca güzellikleri anlasılıo.o siyah beyaz uniforma kimi olsa çirkinleştirir

[ Mesaj 18 Eylül 2007, Salı - 04:25 tarihinde, Diablo tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rayka
üye [şikayet et]
§ 17 Eylül 2007, Pazartesi - 22:07 [ özel msj ]
kız meselesine gelince güzel denilemez ama daha bakımlı olabilir... belki biri sabunla yıkıyodur saçını diğeri kremli şampuanla tabiki bunlar fark yaratıyo..

rayka haklısın bakım önemlidir. misal ben bilgi'de okuyorum. saçımı arap sabunuyla yıkıyorum. şaşmayacaksın bu arap sabunundan. sabun evet. sabun. fark yaratır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...