Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

abi inanilmaz daraldim ya bak simdi

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

yaslandik 2001 senesi bile neredeyse 7 sene onceydi

okuln bitmesine 2 sene kaldi ve yeterince hakkini verip yasayamamaktan korkuyorum

amerikada yasayan kiz arkadasimi terkettim cevra baskisindan ne guzel amerikan vatandasi olacaktim

bu kaygilarla sosyal anlamda ipleri koparircasina cosmak istiyorum bu sene ama ders calismaya karar vermistim adam gibi .. hehe yalan mi olacak yine

is guc sahibi insanlar da kafama giriyorlar olm bak bitiyor bak bkunu cikart sonra hayat the end fln

gerci baya aksiyonlu gidiyor hayatim ama nedense yine de geri kaliyormus gibi hissediyorum kendimi

oh be
Sosyal ağlarda paylaş

2 dersten okul yarım dönem uzadı sınavlara kadar hayvan gibi boş vaktim var
ama okul bitince ne olacak, ne yapcak insan, daha önce çalışmamış biri olarak iş bulursam ne yaparım gibi kaygılar kafamda yer bulduğundan o kadar da güzel gelmiyor bu boş vakitler
istediğin kadar az çabala o yılları doldurmak için, yine de güzel gelir geriye dönüp baktığında, bence bunun için kafanı yorma
iş bulursam tatile gidemem deyip bütün yaz istanbul dışında geçirdim, bişey farketmedi yani o kadar insan hala daha fazlasını istiyor
bişeyi sonusza kadar devam edemeyeceksen fazla çırpınmanın anlamı yok, yağda eriyen vitamin gibi bişey değil ki depolayabilesin
fırsat buldukça değerlendireksin, ileriye yönelik bişey kazanmaya çalışcaksın

şu anda aklıma indirdiğim dizileri izlemekten başka bişey yapmak gelmiyor, yapcak bişey bulamamk, hedef bulamamak çok kötü, boşa geçiyor değerlendiremiyosun zamanı hissi
Sosyal ağlarda paylaş

=( üzüldüydüm ben senin yorunge dısı oldugunu görünce.

gel sende valla bak muhabbet olur.batıdan doğuya gidicem ben toronto california mexico city san paolo... =P

(san paolo calif in doğusundamı demeyin hiç amerikadan japonyaya demek ıstıyom işte =( )

[ Mesaj 17 Eylül 2007, Pazartesi - 16:52 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xaero
üye § 17 Eylül 2007, Pazartesi - 17:20 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

gel black taşın yanıma yaşatıyım sana öle hayat. Kira elektrik parası su parası adsl faturası paso ödeme ödeme ödeme
abi ben suan öleyim kendime değil yasadığım yerin ihtiyaclarını karsılıyorum işimide sevkle yapıyorum ustune birde okuyorum haytın en buyuk aksiyonları bu eğlence ise hayatın mükafatıdır bence calısırısın zamanı gelince zaten mükafatını alırsın bence okul calısmak eğlence böle sıralamalı hayatı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...