Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anime türü ve internetten ücretsiz indirilen Single Player oyun arıyorum

Akuma_Blade

Öne çıkan mesajlar

said:

oni, final fantasy 7 ve 8 ilk aklıma gelenler. Yanlız hiç biri ücretsiz deil. Aklında bulunsun die söyledim :)

Kardeş ne dediğimi anlamadın sen.Ben halihazırda satışta olan oyunları kastetmiyorum.Küçük firmaların yaptığı freeware yada herhangi bir firma tarafından sonradan abandonware olmuş oyunları kastediyorum.

said:

true love
seasons of sakura
bu ikisi iyidir böle capon singleplayer oyun..
(ne kadar eğlenirsin bilemem :P)
freeware olup olmadıklarını da bilmiyorum ama bandonware sitelerinden cekmistim yanılmıyorsam.

eheh.Terazine tıkladım be dostum.Seasons of Sakura var da henüz oynamadım onu. (Nadesico'dan Evangelion'a kadar ne kadar anime varsa karakterler onlardan çakmaydı ama gülmekten yarılacaktım) True Love'u 3 kere bitirdim hala tüm sonlarını görmüş değilim.

[ Mesaj 16 Eylül 2007, Pazar - 05:05 tarihinde, Akuma_Blade tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman princess maker 2 yide denemelisin diğerlerinden farklı öyle pek capon çizimleri yok (arada çıkan 1-2 resmi saymıyoruz) ama seversin büyük ihtimalle.
true love gibi ama bu sefer küçük kızının günlük yapcağı işleri seçiyorsun ,meslek seçimi ,eğitimi vs tamalmıyorsun kötü yaparsan gidiyor ***spu oluyor :P , iyi yaparsan general prenses vs :)
ps sam: her animeseverin gönlünde bir hentai yokmudur :(

[ Mesaj 16 Eylül 2007, Pazar - 05:12 tarihinde, LethE tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

fate/stay night i cektim ben
hafif eroge var ama abarti degil
ustelik fate route u cevirilmis fanlar tarafindan
simdi unlimited blade works beklioz

I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray,
"Unlimited Blade Works.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...