Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fortress forever çıktı

knoxville

Öne çıkan mesajlar

said:
DoruK 24 Eylül 2007, Pazartesi - 14:13 tarihinde demis ki:
non steam için ben bir rehber hazırlayayım bari fortress forever için öğrenmek isteyenler olabilir.

oyunu yüklemek için steam ve sdk gerekli.

steam için pac stean yüklüyoruz: buradan

source sdk da buradan

source sdk yı exract etmek isterseniz winrar saçmalayabiliyor onun için buradan 7 zip i indirin

1- Pacsteam'ı kurun
2- source sdk yı extract edip c:pacsteamsteamapps klasörüne atın
3- Pacsteam'ı çalıştırın üye olun
4- fortressforever setup ı çalıştırın ve yükleyin
5- pacsteam'ı kapatıp açın my gamesten ff ı bulun ve bir non steam servera bağlanıp oynayın

[ Mesaj 24 Eylül 2007, Pazartesi - 15:11 tarihinde, DoruK tarafından güncellenmiştir ]

verdiğin linkteki dosyalarda arıza var belli bi yerden sonra kalıyo başka indirebileceğimiz bi site falan yokmu ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
Fortress Forever'ın 2.0'ı çıkmış.
Neden 1.2 veya 1.5 değil de direk 2.0 onu anlamadım.
Ama yine de oturup oynuycaz tabii ki :D
http://www.fortress-forever.com/

Şeyi anlamadım, TFC'deki istatistiklerden çok daha farklı birşey mi sunucaklar, yoksa TFC'nin istatistiklerine daha çok uysun diye mi böyle değiştirmişler?
Sosyal ağlarda paylaş

moriQ said:
oynamak için orjinal hl2 mi lazım hala.

non-steam serverları için orjinal hl2 gerekmiyor. hatta hl2 yi bile kurmuyorsun. patchler ile halloluyor. steam açtığında hl2 varmış gibi görünüyor bu sayede ff i de açabiliyorsun. ancak non-steam server bulmak zor sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bilmiyorum kimler yükleyip denedi. Ama ilk ciktiginda ben bir denemistim. 10 dakka sonrasinda dayanamayip ciktim. TFC daha zevkli bence buna göre.

Belki 10 dakka sonra cikmayip günlerce oynasam isinirdim. Ama bu oyuna isinmak icin bir sebep göremiyorum. Kötü grafiklerle TFC'nin sevmedigim yönlerini birlestirmisler FF cikmis.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...