Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

6600

EarS

Öne çıkan mesajlar

o ne lan boya kataloğu gibi[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
Sallanmak için güzel bi kızın donundan daha iyi biyer düşünemiyorum açıkçası
[i]SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşittir Infernal_Reborn
wtf is goin on?!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 17 October 2003 21:09 tarihinde demiş ki:
o ne lan boya kataloğu gibi[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
Sallanmak için güzel bi kızın donundan daha iyi biyer düşünemiyorum açıkçası
SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşittir Infernal_Reborn
wtf is goin on?!

harbı ha[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
icQ=Tık
Llama'derki: [i]Seni Öldürmeyen şey sana güç katar...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
onlyreal, 18 October 2003 01:10 tarihinde demiş ki:
ikisinide kullanmis biri olarak diyorumki sx1 6600 hikaye boyali 3650(3660 geliyor)

6600 daha çıkmadı?nokia'da fln mı çalışıyorsun?[hline]-Oh my God,I found a penny.
-You bastard.
Cicio Bor-Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

6600 boyalı 3650 ise, 3660 ne oluyor pek sayın efendim?[hline]being the god's worst enemy or nothing. which one would you choose? we're the middle children of history with no special purpose or place, and unless we get god's attention we have no hope of damnation or redemption. hell or nothing. which is worse?
burn the museums. wipe your ass with mona lisa. this way, at least god will know your name.

radiant victor!
//system halted. enjoy the silence.
Sosyal ağlarda paylaş

6600 ocakta cıkcak fiyatı da 1 milyarın altına inceini sanmiorm 1 mulyar 300 mulyan felan olur[hline]What I've Felt
What I've Known
Turn The Pages , Turn The Stone
Behind The Door Should I Open It For You
What I've Felt
What I've Known
Could You Be There
Cause I'm The One Who'll Wait For You
Or Are You Unforgiven Too ?

Icq UIN = 788808
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...