Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vista'da menü döndürmek nasıl?

Batilc

Öne çıkan mesajlar

abi ne alakası var, pencere seçmek demiyorum yav:D

Ya vistanın çıkmadan evvel reklamlarında 129387120938 tane örneğini görmüştüm(kolpalıyolar mıydı yoksa?). Hani şey gibi, üstüste 5 pencere var diyelim, bunları x,y,z'den z ekseni etrafında döndürebiliyorsun. Yani pencereler sana açıyla bakıyor ve sen de takılıyorsun

edik: Hem FarCRY vista'yla çalışır mı? 5 dakka içinde öğrenebilicim

[ Mesaj 14 Eylül 2007, Cuma - 15:56 tarihinde, Batilc tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

abi tab'le açılışı yapıosun ondan sonra sağa sola basarak menüleri ileri geri şeyedebiliyosun. Bu arada vista'da FarCRy gayet çalışıyor:)

edit: ama su iğrenç gösüzüküyor!!!!!!!!!!

[ Mesaj 14 Eylül 2007, Cuma - 16:19 tarihinde, Batilc tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

abi yukardaki hebeleri deneyiver oluyorsa oluyordur olmuyorsa olmuyordur

Ayrıca FarCRY'da Doyle'u kesmeden önce girdiğimiz volkanik kısımı Realistic'de geçmek imkansız!!!! 5 Füzeci ayı, 4 asker dayı kafadan giriyor yahu! Hangi akla mantık. Gerçi realistik işte, insan dediğin geçemez:S
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...

Millette olan üstteki. O sadece pencere seçmeye yarayan bi olay.

Alttaki tam 3 boyutlu windows ekranı oluyor, pencereleri falan yerleştiriyorsun böyle. O yok işte. Vista daha ilk duyurulduğu zamanlarda böyle bir özellik olacağı söyleniyordu hatta verdiğim resimdeki gibi resimler dolaşıyordu ortalıkta. Ama Microsoft koymadı böyle bi özellik.

Bazı Linux versiyonlarında var bu olay, bulursam koyacağım resmini.

Buldum

Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
Millette olan üstteki. O sadece pencere seçmeye yarayan bi olay.

Alttaki tam 3 boyutlu windows ekranı oluyor, pencereleri falan yerleştiriyorsun böyle. O yok işte. Vista daha ilk duyurulduğu zamanlarda böyle bir özellik olacağı söyleniyordu hatta verdiğim resimdeki gibi resimler dolaşıyordu ortalıkta. Ama Microsoft koymadı böyle bi özellik.

Bazı Linux versiyonlarında var bu olay, bulursam koyacağım resmini.

Buldum

pardusta vardı böle bişey. fn tuşuyla sağ sol yön tuşlarına basınca ff'deki tab effects gibi değişiyodu ekran
Sosyal ağlarda paylaş

Başlat çubuğundaki hızlı başlat tuşları arasında tuşu olması lazım bunun bi de. İngilizce Vista'da "Switch between windows" olarak geçiyo adı. Türkçesi ne bilmiyorum.
Orda bulamazsan başlattaki arama kutusuna yazmayı da deneyebilirsin. Hİçbi şekidle yoksa, ya Aero kapalıdır ya da çok acaip bi sorun var. Ultimate'da tüm Vistalarda olan bütün özellikler var çünkü.

Hatta

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...