Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

expansion

ArchangelTanwen

Öne çıkan mesajlar

Blizz' in gittiği yolda ne gibi bir yanlışlık var mış?

Demek istediğim 9 milyon oyuncu ve 2 yıl kadar bir süre. İlla ki bazı şeyler yoldan çıkacaktır, UO da çıktı CS de çıktı. Şu saatten mükemmeli bekleyemeyiz zaten, hele ki uzun süredir wow oynuyorsak objektif kesinlikle olamayız. Warhammer' ın birkaç videosunu youtube üzerinden izledim, tatmin etmedi. Belki WoW' a alışık olduğumdan. Dediğim gibi objektif olamayız. WoW ' un tahtını hala sarsabileceğine inanmıyorum. Umarım sarsmaz da :)
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer Warhammer veya Age of Conan şuan söz verdiği şeyleri yerine getirirse, ikinci bir expansion'ı .Bu iki oyunla karşılaştırıldığında Wrath Of the Lich King çok az şey sunuyor bence.Bu gidişlede Blizzard epey bir oyuncu kaybeder bu iki oyun çıktığında.Ama bu Blizzard'a koyar mı?Koymaz bence.

WOW piyasadan kolay kolay silinmez.9 milyon oyuncusu var ve oyunun beyenilmeyen yönleri iyice ilerlediğiniz, hardcore oynamaya başladığınızda ortaya çıkıyor.Ona rağmen şuan piyasadaki en iyi MMORPG'lerden biri çünkü artıları çok.Fakat dediğim gibi Warhammer da AOC'da çok iyi potansiyele sahip.Ama yinede bu iki oyununda WOW kadar geniş bir kitleye hitap etceğini pek düşünmüyorum.Neyse Open-Beta'larda belli olur sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Warhammer ve Age Of Conan'ı, o dünyaları beğendiğim için bekliyorum.

Ancak WoW'a çok büyük haksızlık ediyorsunuz.
Çoğu kullanıcı gözünü kapatmış bıdı bıdı etmekte şu an.
Elbette WoW mükemmel bir oyun değil. Bunu kimse iddia edemez.
Ancak "suyu çıktı, çok kötü oyun, çok sıkıcı, berbat" da kimse diyemez.

Elimdeki oyunlar arasında en keyiflisi wow. SWG, AO, EQ2, LOTRO, COH, COV, İO, DDO gibi oyunları kıyaslarsak, her açıda wow daha başarılı.

Ancak insanlar WoW'a aç kurt gibi saldırdılar, herşeyi yalayıp yuttular.
İnsanların sürekli WoW hakkında şikayet edip durmaları bundan. UO gibi basit bir oyunu neden sevdiyseniz, WoW'u da benzer yöntemle sevmeniz mümkün. Ancak tek derdiniz çabuk çabuk kasıp en iyi konuma gelmek olduğundan, oyunun zevkini alamıyorsunuz, çabuk sıkılıyorsunuz.

Warhammer'ı da öyle gözünüzde çok büyütmeyin. Sonra WoW'dan daha çabuk sıkılıp bir kenara atarsınız.
Güzel oyun olcak, eğlenceli olcak, ama mükemmel bir end game, mükemmel bir pvp, mükemmel bir pve ile über ötesi bir oyun olmuyacak e hayliyle.

Elbette Warhammer Online, Lich King ek paketinden daha çok şey sunucak. Sonuçta biri yeni bir oyun, diğeri sadece ek paket.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Greeny benim birşey dememe gerek yokki yanlışlıkları zaten kendin görüp mmorpg forumunda yazmıştın

Wowu eu betadan beri oynuyorum bunun yanında daoc ao coh gw swg horizon ve nicelerini oynadım işte buyüzden objektif bakıyorum fanboyluk değil hangisi güzelse eylendiriyorsa ona doğru kayıyorum warcraft konusunu bu yönlü gidişi hanginizin hoşuna gidiyor?
Warcraft belli ilklere imza attı dünyayı mmorpglerlen tanıştırdı simpsonlarda south parkların wow bölümleri var başka hiçbir oyun için böyle birşey yapılmadı.Benim kızdıgım nokta bir oyunu at gözlüğüylen savunmak ortada belli yanlışlıklar var.

[ Mesaj 15 Eylül 2007, Cumartesi - 16:09 tarihinde, Virus tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Sizi bilmem ama bana FRP tabanlı oyunladan gına geldi. Şövalyeler, büyücüler ve iblisler tamam iyi hoş ama bence kabak tadı verdiler artık. Ben WoW'a araverip Battlestar Galactica'nın online'ını beklemeyi düşünyorum. Tatmin etmeze WAR da WoW'da hezaman el altında. Şuan için o mu güzel bu mu güzel diye tartışmanın pek bir manası yok. Çıktığında görücez. WAR WoW+exp'den daha başarılı olursa ona geçilebilir. Sonuçta hangisi daha zevk veriyorsa o oynanır.
Sosyal ağlarda paylaş

Anarchy Online ve Eve Online bildiğim oyunlar, ama sonuçta ikisi de eski sayılır ve bildiğim kadarıyla bir wow gibi reklamı yapılamadığı için fazla tutulmayan oyunlar(tabi bu oyunların kötü olduğu anlamına gelmez). Hernekadar 100-200k(kayıtlı+free trail) arası oyuncusu olsa da WoW'un yanına bile yaklaşamaz. Bu da doğal olarak oyun gelişimini engelliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

eski bir wow oyuncusundan aldığım bilgiye göre yine sıfırlanma gibi birşey olacakmış
mesela tier 6 set var...

yeni exp. gelince işe yaramaz hale gelecekmiş

mesela ben level 58 de outlanda gittim. üstümdekiler dungeon dan aldıklarımdı. birer qest yaptım ve reward armorlarım çok çok daha iyiyidi.

bc de 60>70 geçiş
şimdide 70-80 arası.

yani anlayacağın adamlar oturup matematik hesabı yapmışlar
"Nasılsa zamanla her 100 kişiden 60 kiş zamanla ayrılsa. bile bu sayıya yeni çıkartılan exp. 'la kazanırlar.
Yeni oyuncu girdiğinde bilirki herkes aynı seviyede olacak.... Yoksa "eski adamlar almış başını gitmiş neden oyuna gireyim diye düşünürler" Fakat dediğim gibi heşey yeni sil baştan olunca onlarada gün doğar(benim gibi).. "
Al sana 60 kişi daha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...