Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hadi bakalım şimdi sergileyin emanetlerinizi... (a.k.a. 3 yollu mu desem ne desem ismini bulamıyorum

Jester

Öne çıkan mesajlar

süper bir silah dizaynı... hasta oldum harbiden süper... sci-fi diye buna derim abi...
1- silahımız ilk başta bir minigun....

2- hoop ön kısmın altını çevirdik shotgun oldu....

3- baktık mermiler kesmiyo açalım ortasını biçerdöver pervane gibi bişey (türk stili)(ss almaya çalışırken adam ırzıma geçti bu arada)

redline diye bi oyun pek duyulmamış çok da yeni diil ama MUHTEŞEM... gördüğüm en güzel bilimkurgulardan biri ve aynı zamanda araba da kullanabiliyorsunuz (gta nın fps si desem oyun stili hakkında anlarsınız)
industrial soundtrackleri zaten muhteşem ve hepsi wav dosyası halinde duruyo klasöründe, mp3e çevirdim muhteşemmmmmm....[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
Sallanmak için güzel bi kızın donundan daha iyi biyer düşünemiyorum açıkçası
[i]SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşittir Infernal_Reborn
wtf is goin on?!

Sosyal ağlarda paylaş

hastası oldum ama ya özellikle 2 yana açılma hareketi mükemmel
soundtrackleri bi ayrı güzel
hmm wolf takini hatırlayamadım nasıl bişeydi?[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
[i]SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşittir Infernal_Reborn
wtf is goin on?!
Sosyal ağlarda paylaş

niye sam ille saf minigun mı olsun diyo?
walla oyunu yükleyip ilk açtığımda sam! demiştim ben de :)[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
wtf is goin on?!
Sosyal ağlarda paylaş

ooof of.
machine gun desem de biri çıkıp bu kadar küçük machine gun mı olur minigun desene şuna demez miydi[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
wtf is goin on?!
Sosyal ağlarda paylaş

predator manyağı olunca
avp2'deki minigun ve smart gunlara hayranım..
ama jack-o-box (jack-of-all muydu yoksa, ona benzer bişi işte... :)) silah diyince
Judge Dredd'in silahı derim başka bişi demem..
Taramalı tüfekten tabancaya her türlü silaha dönüşebiliyor :)[hline]Yiyemedikten sonra araba ne işe yarar?
Sosyal ağlarda paylaş

abiiiiii bu oyun süpeeeeer
ilerki bölüme geçtim biraz önce ve süper roket atarlı otolar felam var...
bu arada silahıma bir de roket başlığı eklendi artık roket de atabilio (bütün boşluklar dolsun da ss çekeyim asıl o zaman görün :D)[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
wtf is goin on?!
Sosyal ağlarda paylaş

biraderler, iyi de ilk resimdeki alet minigun'a ne kadar benziyorsa desert eagle'a da o kadar benziyor. :) nerede 3-5-6-7 namlu, nerede gatling prensipli motor? kusura bakmayın ama hafiften incindim hatta, bu kadar lobi yapıyoruz minigun'ı tanıtamamaşız diye halen.. :-p

alın size en okkalısından bir minigun.. birkaç ay wallpaper'ım olan bir resim.. 8-)[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

silah ilginçmiş, ama M-16'ya çok benziyor..

büyük her silahın minigun olması gerekmez. Minigunlar 4-5-6 başlıklı machinegunlardır (yanlışım varsa sam düzeltsin).
Counter-strike'ta PARA, Opposing Forces'da SAW vardı mesela. Büyük taramalı tüfekler. Machine gun diyoruz ona kısaca..
Bu üstteki silaha da machine gun dememiz gerekir..
(azarlamak için söylemiyorum, sadece tartışıyoruz)[hline]Yiyemedikten sonra araba ne işe yarar?
Sosyal ağlarda paylaş

bu üstteki silah faraziyetten olduğu için machinegun da olabilir ama görünüş itibariyle assault rifle bence. minigun'lar ise 3 ila 7 namlulu ve gatling prensibiyle (maxim'in icadı bolt action'dan farklı) çalışan (namlusu çok olur da gatling prensibiyle çalışmaz organ gun gibi) silahlardır..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle bir machine gun diil ama assault mantıklı geldi[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
[ oh my gooood, oh my goooooood.... ]
I've damned everyone and everything I've ever loved in his name, and I still feel no remorse. No shame. No pity...
Sosyal ağlarda paylaş

aydınlatiim efenim sizi. bunlara OICW deniyo yani Objective Individual Combat Weapon. Bu amerikalıların falan land warrior projeleri için tasarlamaya çalıştıkları silahlar kategorisinde değerlendirebilirizi bunnarı. ama şu ana kadar istenen sonuç elde edilememiş...

bu da bi örnek. H&K XM-29 SABR

ha sonuç itibariyle AR mı? AR...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

[Bu mesaj Grudge tarafından 21 October 2003 16:31 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

mantıklı ise o olsun :)
gatling gun bile diyebilirsin ama minigunlar bikaç namlulu manasına geliyo kesinlikle...
ne de olsa bikaç yuvadan destekli tek namlulu gatlingler de var..
Bak bu mesela gatling gun ama boyutlarından dolayı minigun sayılmaz

Bi de minigun resmi..
[hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...

Sosyal ağlarda paylaş

eh bu gösterdiğin gerçek dünya şartlarına göre güzelmiş ama bunda silahları üstüste koyuyo resmen, benim gösterdiğimde bütün mermileri dolduruyosun içine o başlığını değiştiriyo kendi...[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
I've damned everyone and everything I've ever loved in his name, and I still feel no remorse. No shame. No pity...
Sosyal ağlarda paylaş

ehuehe aklıma bi anı geldi
cs beta 7.0 dı sanırım, kafede oynuyoruz harita cs_assault, infected'ım ben o zamanlar tabi, teketek kalmışız
spectator kişi:lan infektıd meydanda lan meydanda
spectator kişi 2: aha çatıdan iniyo bekle
infected: allaaaaagh yedim ulayn seni!
önce ilk şarjörler üste başa boşaltılır:
inf: hasstrrrr sarjor bitti aha adamın da bitmiş
spectator kişi 3: çıkar lan usp yi çıkar lan!
adam usp nin ne olduğunu anlayıp çıkarana kadar ben şarjörü değiştirdim tara allah tara karşı karşıyayız ama arada baya bi boşluk var yine sarjörler bitti
inf: hay a.k. ya niye ölmüo bu yine kasaplık düştü bize hadi allaah (bıçak çıkarılıp rush eşliğinde koşmaya başlanır)
karşıdaki adam: lan taş yok mu lan bu oyunda??
maksimum ciddilikte sorulan bu soru karşısında ben sandalyeden düşmüştüm tabiki adam da beni vurmuştu.
ama maçı biz kazanmıştık ehua prodigy clan rulez :D[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...