Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dvdrip diziler için torrent tracker?

Gazanfer

Öne çıkan mesajlar

istediğim dizilerin tüm sezonlarının dvdriplerini bulabileceğim torrent sitesi arıyorum. bilen var mıdır? dvdrip derken, hdtv'den çekilmiş dvdrip "kalitesinde" olanları istemiyorum. hakkaten dvd'den riplenmiş divx'e çevrilmiş olanlar lazım. yani sağda solda tv logosu olmıycak falan.

ama bi türlü adam gibi bi yer bulamadım. bilen var mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yıllardır http://www.tvtorrents.com kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Hız olarak da gayet iyi. Şu zaman kadar
SG-1 1 den 10 sezona kadar
SG-Atlantis 1.ve 2. sezon
Prison Break 1. ve 2. sezon

Şimdide lost dizisini indiyorum.

[ Mesaj 06 Eylül 2007, Perşembe - 13:58 tarihinde, Sm00th tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 06 Eylül 2007, Perşembe - 13:58 tarihinde, Sm00th tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

smooth, peki tvtorrentste dvdrip diye indirdiklerin arasında hiç tv çekimi olan çıktı mı?

ya derdim şudur: bi şeyin arşivini yaparken elimdeki bütün bölümleri aynı formatta olsun istiyorum (bu durumda official dvdlerin ripleri) biri tv çekimi, birinin altında fox logosu, diğerinde scifi logosu öbürü web versiyonu falan olsun istemiyorum, özen gösterilmiş olsun istiyorum.

bu açıdan nasıldır tvtorrents.com?
Sosyal ağlarda paylaş

ben bitmetv kullanıyordum.
6mbit hat olunca pc hep acık olunca tutturosun ratio.bide bu tip sitelerde hangi tür dosyayi cekip cekmicegini bilince elbette.
hatta 2 arkadas ortak kullanıyorduk. ikimizdede 6mbit hat , hatta okuldayken 100 mbit.
ama bir tatile gittim ondan öncede uzun sure girmedim.nasilsa ratio 1 de atmazlar diye.sonra biri şifreyi mi deiştirdi account banlandımı anlamadim noldu accounta giremedim bir daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok hiç bir zaman yanlış çıkmadı. Zaten söyle bir suru seçenek var. Mesela Prison Break S2

Season 2 Complete 7.51gb
Season 2 Complete (720p AC3 5.1) 30.46gb
Season 2 Complete (Dvd-Rip) 7.49gb
Season 2 Complete (HR) 14.98gb

Şeklinde sen burdan hangisini istiyorsan onu indirebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...