Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İndirmelik.com - indirmelik programlar

Brigand

Öne çıkan mesajlar

Mailine gelen linke tıklayınca şifrenin çalışır duruma gelmesi gerekiyor. Yani benim yaptığım testlerde hiçbir sorun çıkmamıştı. Ki bende ilk üyeliği kendime alırken öyle aldım ve sorun çıkmadı. Nickini söyle kontrol edeyim veritabanından.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır en geç birkaç dakika içinde göndermesi gerekiyor. Gmail üzerinde şu anda tekrar test ettim hiçbir sorun yok, 10 sn içinde mail geliyor.

Spam kutusuna filan da bakıver. Mail gönderme olayında ve gelen maildeki link ile üyelik onayında hiçbir sorun yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam şöyle birşey varmış, üyeliğine aktive etme linkine 2. kez tıklayanların şifreleri tekrar hashlanmış oluyor ve şifrelerini kullanamıyorlar. Onu düzlettim birtek.

Onun dışında aktivasyon mailleri hotmail'e de sorunsuz olarak gidiyor. Hemde saniyesinde.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sogou web spider/3.0(+http://www.sogou.com/docs/help/webmasters.htm#07)

User Agent'ı buymuş elemanın :)

Ulan spider yapıyonuz bari adam gibi session cookiesini hafızasında tutsun da session sıfırlanmasın.

edit: Ahahah çinlilerin google'ıymış :)
http://www.sogou.com/

Helal olsun ama lan, sitemap yaptığım halde daha siteyi google taramadı. Çin işi min işi adamlar yapıyor. Bundan sonra sogou'cuyum.

[ Mesaj 07 Eylül 2007, Cuma - 01:43 tarihinde, Brigand tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Metaya revisit after koyarsan google tekrar gelir 1 gün sonra (ya da belirlediğin aralıklarda), ama ilk indexlemede hele pr'en düşük ise (sıfır domainler zaten prleri unranked olur) spider siteye gelince birkaç sayfa alıp gider. 10.000 sayfayı indexlemesi için azcık pr de arttırırım ben ona. 3 olur yakınlarda umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Tavsiye...

Inglizce aciklamalarida ekle

Social Bookmarking yap

Del.ico.us
Technorati
Furl gibi sitelerde

Stumble bol bol yap hem traffic hem organic backlink saglanir..

Bir kac blog'da pr'si yuksek olanlarda post at siten hakkinda.

Tada 1 gun sonra full indexed.

Netscape publishment'de article yaz 1-2 tane insanlari okumaya sagla ve rate etmesini pr 6'dan backlink alirsin bolece..

1.ci ay sonu pr 4-5 yaparsin.. En azindan ben ole yapmistim..

Directorylere ekleme yap article yaz ve article directorylere ekle ve sana 1 ay sonunda garantisini verebilirim 5000-10000 targeted traffic alirsin..

[ Mesaj 07 Eylül 2007, Cuma - 02:36 tarihinde, Alis tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Saolasın aralarında bilmediklerim vardı :)

Şimdilik birtek birkaç siteye link vermek ve link exchange sitelerin dosyalarını koymayı halettim. Ana sayfanın ilk girişinde var. Blogları bir tanıdık var o hep yapardı prsi artsın diye ama gerçekten çok etkili olduğunu düşünmüyom. Sonuçta olay prsi yüksek sayfalara linki verebilmek. Olsun ama yaparız pr prdir :) Eyw
Sosyal ağlarda paylaş

gene yalnis bilgi... :)

Her prsi yuksek olan siteden prsini yukseltmek icin backlink sagliyorsan yalnis bir sey yapiyorsun.. Bu untarggeted traffic.

Bu sana yarari olacagina zarari vardir.. Bosuna bw yer cunku senle alakadarsiz kullanicilar senin sitene 30sc-1dk arasinda kalirlar gelirler gelmesine ama bw yerler o site uploadu yaparken onlara..

Web 2.0 style theme yapmalisin bu cok etkilidr...

Directorleye eklerken dikkatli ol dogru yerlere koymayi unutma.

Spam yapma meta tag gereksiz birsey ... Cogu Webmaster Turklerin yaptigi salakca birsey..

Bunun yerine her konunun altina meta key tags yap.

Share this buttonlari eklemeyi unutma konularin altina..

Var daha cok eksigin :) ama dediklerimi birazini bile uygulasan 1 ay sonunda sana dediklerim gerceklesir..
Sosyal ağlarda paylaş

PR si yüksek bloglardan link almanın bir faydası olmaz hepsi nofollow hatta bazı kehanetlere göre sayısının fazla olmasının zararlı olduğuda söleniyor.
backlink yaparkende öncelikle amaç belirlenlemi ben hergün indexlenmek mi istiyorum yoksa bir kelimede üst sıradamı çıkmak istiyorum ona göre farklı stratejiler uygulanır.

Sitenin renklerini hiç beğenmedim. Tasarım genel olarak sade insana istediğini veriyor hoşuma gitti. Prog açıklamaları ile ilgili yazıları nasıl çektiğini sölesen birde güzel olcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Nofollow degil hepsi... hele ki .edu uzantili bloglarda cok var nofollowsiz .edu ne faydasi var ? .edu se'ler tarafindan en cok crawler bot yollandigi sitelerdir..Kolay indexlenirler ve hizli pr deger alirlar..

+

traffikler degerlerini bana yollarsan iyi olur... sana bir kac konuda daha yardimci olurum :) bos vakit buldukca..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...