Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Loki

Overlord

Öne çıkan mesajlar

nesini begendiniz bu oyunun be irenç
oynadım ben de, makinamda her oyunu full oynuyorum, bi sorun yoktu taa ki lokiyi yükleyene kadar, anlamsız kasiyor makineyi.

ayrıca oyunun zevkli yani cok kanlı olması, başka güzel bi yönü yok, quest alıomusun almiomusun belli deil, inventory sistemi bok gibi, map rezalet, moblar haritada saçma sapan bi şekilde duruyor, mekanlar irenç, tam grind oyunu, diablo ve titan questle karşılaştırılamaz bence, titan çok fena döver ztn her türlü, bi kere class olayı fln cok zayıf kalmış, bögk

puan vermem gerekirse 60 veriyorum, o da yaratık öldürmek zevkli bayaa patliyor yaratiklar her yer kan oluyor, onun dışında oynanabilirlik 0, atmosfer 0, müzikler 0. hatta düşündüm 60 cok bile
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yunan, iskandinav, aztek, mısırlı felan oynamak epey ilgi çekici.
ama oyunu kötü yapmışlar.
birincisi, repetitive. bölüm ve zindan dizaynları neredeyse birbirinin aynısı.
ikincisi, dengesiz bir oyun yapısı var.

oyunun başında çok zorlanıyorsun. vur kaç yapıyorsun, geri gidip canının dolmasını bekliyorsun. bir kaç level böyle uğraşınca, eline para geçiyor. ve gidip bolca health potion alıyorsun. zaten öyle bir hale geliyor ki daha 15-20 iken, 900000 gold birikiyor eline. Seni %30 iyileştiren potionlar 100 gold. Bu kadar altınla tonla health potion depoluyorsun. %60'ların anlamı olmuyor. Çünkü zaten %60 da instant iyileştirmiyor. 5 tane health potion alıyorsun bir tane major yerine.
İşte gidiyorsun böyle, yaratıkların arasına dalıyorsun, paso health potion spamlıyorsun.
Baktın mı çok yaratık var, canın hızla azalıyor, geri kaçıyorsun biraz.

Hiç item kasmana gerek yok, zaten dandik itemlar çıkıyor hep.

Oyunda anlamadığım birşey var.
100 str'im var mesela.
Silahım da 100-120 seviyesinde bir güce sahip.
Ama karşıma çıkan yaratıklara 40-45 gibi bir hasar verebiliyorum.
O sırada leveldaki yaratıkların hp'si 100-200 diye değişiyor.
Paso vurmak zorunda kalıyorum adamlara, uyuz oluyorum. Ne kadar güçlü silah alırsan al, str'yi ne kadar arttırırsan arttır, hep aynı damage'i vuruyorsun yaratıklara. Değişen bişi yok.

Hatta şöyle birşey var.
Gittim trainer buldum. Öldürdüğüm yaratıklardan aldığım xp'yi arttırdım. Daha hızlı level atladım.
Buna rağmen, yaratıklara vurduğum damage değişmedi.
Tersine, yaratıkların hp'sinin arttığını gördüm.

Karakterin levelına göre yaratıkların levelının da artması, en sinir olduğum şeydir. Kotor'da da vardı bu, Oblivion'da da vardı. Tam anlamıyla saçmalık. Hiç sevmiyorum level-catch sistemini.

Trainer'ı kullanırken farkettiğim şu oldu. Yaratıklara verdiğin damage için, XP'den ziyade GP daha önemli. XP arttıkça karşıdaki yaratıkların da levelı artıyor, verdiğin damage'e etki olmuyor. Ama GP arttıkça, yaratıkların levelı artmıyor, skiller arttığı için verdiğin damage artıyor.
Ancak 10 lvl XP, 100 lvl GP yapman da mümkün değil. Çünkü GP skilleri hep mana istiyor. Skillerini ne kadar güçlendirsen de, o lvl koşulları altında manan yetersiz oluyor, o skilli yapamıyorsun.

Aslında god mod gibi birşey güzel olurdu, sırf hikayeyi izlemek için.

Zaten oyunda hikaye dışında oynanabilecek güzel bir olay yok.
Sosyal ağlarda paylaş

yok, diabloda karakteri lvl 99 yapsan da, birinci leveldaki yaratıklar da pat diye lvl 99 olmuyordu.

ayrıca daha güçlü silah alıp str'ni abartırsan, güçsüz silah ve düşük str'li karakterle aynı damage'i vurmuyordun.

potion spam da yapmana gerek yoktu. 20 düşmanın arasına dalıp, kolay bir şekilde hepsini altetmen mümkündü.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...