Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun sonrası harass topiki[HoN&Dota]

noxite

Öne çıkan mesajlar

Takımda 2 kişi mh açıp, sonra gelip buraya ss koymak nasıl bir egodur, komplekstir aklım alımıyor benim.
Mh anlamak için çok zeki olmak ya da sinyalleri takip etmek için mh açmak gerekmiyor, yanında bone fletcher varken belli olmasın diye kaçılmadığını sadece huzursuzlandığınızı anlayabiliyoruz çok şükür.
Açmayın mh felan canını sıkmayın adamın. Geyiğine oyun oynuyoruz altı üstü şurda.
Sosyal ağlarda paylaş

önce dela açtı valla ben açtığımda zaten kendisi 0 8 di. 4 kişi nc yaptığınız zaman açtım sizden şüphelendiğimden. şüphelerimde yanılmamışım kapalı mapte dd lara sinyaller, etrafımızada kimse yokken nc keserken kafamıza sinyaller vs. takımda da sadece bende vardı galba zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

bişe diyeyim mi, bu map hack işi bir kere başladı mı önüne zor geçilir artık. sc camiasından gayet iyi bilirim ki işin boktan yani herkes herkesi hackci olmakla suçlar, bir paranoyadır ve onda varsa bende niye olmasın diye alır başını gider. bu sebeple yapılabilecek tek şey karşıdakinde hack olduğunu bilsen bile ulu orta konuşmamak, deşifre etmemek gerek; hackci olduğunu düşündüğünüz insanlarla oynamamak tek çözüm.

çok yakışıksız hareketler, esefle kınıyorum. hatta bi de ağır bi laf edeyim: insan oyunda neyse hayatta da odur :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dreagloth 03 Ekim 2007, Çarşamba - 01:06 tarihinde demis ki:
ben olan birini biliyorum, geçen gün aynı takımdaydık, bidi bidi info geçiyodu alttan ama sölemiciim :)

Benimdir kesin.
News ticker gibi adamım breh breh.

edit: mh açan demiş, mhyle işim olmaz benim ahasdhsad

[ Mesaj 03 Ekim 2007, Çarşamba - 16:05 tarihinde, Werewolf tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Deli misiniz divane misiniz. Kötü oynayan adamlar da değilsiniz niye mh açarsınız anlamam ki. şurda açtım diyen adamların hepsi gayet iyi oynuyo oyunu sonra da gidip mh açmak nedir yani neyi tatmin etmeye çalışıyosunuz. bundan sonra açıcaksanız da gidin botlarla 31 çekin, sonra oyun bitince ona buna bok atmayı biliyosunuz saçma sapan. aklınızı başınıza alın keyifli oyun oynayalım 1000 tane alternatifimiz var bizim beraber olalım diye oynuyoruz şu oyunu insanın hevesini kırmayın saçma salak hareketlerle.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
önce dela açtı valla ben açtığımda zaten kendisi 0 8 di. 4 kişi nc yaptığınız zaman açtım sizden şüphelendiğimden. şüphelerimde yanılmamışım kapalı mapte dd lara sinyaller, etrafımızada kimse yokken nc keserken kafamıza sinyaller vs. takımda da sadece bende vardı galba zaten.

Dela nın mh açtığından da haberim var benim.
Ama o 4 kisi neutral olayında mh yoktu.
Neutral basmadık biz zaten, biri gördü seni biz alt koridordan geldik cons.
Ayrıca neutral olayını abartmayın, bir insan 5 dakika görünmüyorsa ormandadır yani anlamak için mh gerekmiyor.
Huun çok güzel demiş, biri açınca herkes açıyor ben enayi miyim ayağına. Geyik olsun diye bile açsanız bir süre sonra iç çığrından çıkıcak yani, her oyunda oluyor bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...