Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

illet reklamlar

dory

Öne çıkan mesajlar

ehe bakın ne güzel de aklınızda kalmış ürünler mürünler. reklamın amacı da bu zaten. aslında emaleth bu konuyla ilgili detaylı açıklamada bulunabilir çünkü reklam işindeydi eskiden hala öyle mi bilmiyorum.

gerçekten reklamın iyisi kötüsü olmuyor. en kötülerle en iyiler akılda ölümüne yer ediyor. mesela bi embesil reklam var, damla su mu ne kadının yeşerdiği reklam. ben o reklamı 200. izleyişimde falan damla su olduğunu öğrendim. o denli başarısız bi reklam. bence reklamlar iyi kötü olarak değil de, başarılı ve başarısızlar olarak ayrılmalı. başarısızlar silinip gider akılda kalmaz. başarılılar da malum.
Sosyal ağlarda paylaş

valla geçende annem tahsildaroğlu peynir almış hemen bi önyargıyla yaklaştım "annee yaaa bune yaa başka peynir mi yoktu tahsildaroğlu almış bide yok ben yemem banane" hede hödö eğer benimki gibi bi annem olmasaydı daha yememiş olurdum ama tabi onun ısrarlarına karşı gelmek akıl karı değil bir peynirden üzüntüden kanser edip öldürebiliyoruz hemen kendisini neyse sonuç olarrak peynir güzel ama herkezde benimkisi gibi anne yokki... bence akılda kalsa bile biraz daha düşünülerek yapılabilir reklamlar çünkü akılda iyi kalmasıda önemli
Sosyal ağlarda paylaş

ben eskiden gerçekten ev ev dolaşıp makinelerin rezistanslarna bakıyolar sanıyodum rezil olmaktanda hiç hoşlanmam annemi tembihliyodum sıkıcı bak kullanda bilmemnede (burdan ne anlıyoruz bu reklamlar ben dahada küçükkene yaklaşık 5-6 yaşındaykende varmış ve beni gerçekten etkilemiş)

[ Mesaj 03 Eylül 2007, Pazartesi - 00:47 tarihinde, rayka tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

+bulaşık yıkadım
+yeni mintaxla hepsini çok kolay yıkadım
+hem de çok ucuza yıkadım
[bu üsttekiler bunun gibi bişiler.. alttakiler birebir. o kadar net hatırlıyorum]
-nasıl becerdin
+mintaxla canım mintaxla

sonra müzik girer..

yakalayın yeşil ışığı hesaplı parlak bulaşığı

[ Mesaj 03 Eylül 2007, Pazartesi - 00:53 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

benim kara liste:

- pepsi max (eskisi de yenisi de)
- tüm ped ve ağda reklamları (özel günler vs)
- sütaş ayran çalkala bilmemkim çalkala (özenti)
- iyiki varsın futbol ve tüm süper lig reklamları
- biskrem
- bebekleri sanki erken gelişmiş de yetişkinler gibi konuşup hareket ediyor gibi gösteren reklamlar

vs... daha çok var ama şimdilik bunlar geldi aklıma.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Nazo reklamı var bir tane. Hani deney yapıyorlar görsen harvard lab'ı falan sanırsın. İşte oradaki herkese direk yandan uçan tekme girmek istiyorum. In your face, bitch.

Max reklamları var bir de. Böyle bütün 9-11 yaş arası younglingler repır olmuşlar. Böyle acayip ecüc mecüc hareketler yapan ellerini bir bir kırasım geliyor.

Çocuk:Adamım nereden kaptın bu tarzı? *yov yov eller*
Max: Algida'dan!
Çocuk: Vaovvv!!11

Yeni nesil korkunç.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...