Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DVD ve Çizgi roman hangi siteden alabilirim?

Bone

Öne çıkan mesajlar

2. Bölge (Türkiye'de çalışan) DVD'ler ve İngilizce Çizgi Romanları satan, Türkiye'ye getiren, Kredi kartında pürüzler çıkartmayacak bir site biliyor musunuz?

Bir de mesela o Ç.R.'ların eski sayılarını felan da alabilelim ordan..
Yalnız 2. el olmaması çok daha iyi. Tabii eski 10 cent'lik dergiyi 10000 dolara almaktansa, 2. elini 10 dolara almak daha iyi olur..

Ayrıca "e-bay" diye pat diye birşey sıkmassanız çok memnun kalırım. 1. bölge DVD satan, Türkiye'ye göndermeyen siteler işime yaramaz çünkü.. Şimdiden ilginiz için teşekkürler..[hline]Yiyemedikten sonra araba ne işe yarar?
Sosyal ağlarda paylaş

O dediğin DVD-Rom' lar için geçerli. DVD playeri vvarsa adamın nasıl kırcak programla kodunu Playerin?

Bu arada Amazon DVD gönderiyor bildigim kadarıyla. Çizgi roman konusunda bilgi veremem ama eğer DVD filmler konusunda çok extrem bir şeyler istemiyorsan bence en iyisi Türkiyeden almak çünkü DVD fiyatları her geçen gün Türkiyede düşüyor. Yok özellikle aradığın değişik filmler varsa ve içinbde istediğin detay varsa onları söylersen bir yerlerde gözüme iliştiğinde sana haber verebilirim. Ama şu anda şu site iyidir diyemiyorum çünkü DVD ve CD konusunda en iyi site en ucuz sitedir.
Sosyal ağlarda paylaş

evet dvd player var. Ayrıca sadece 2. bölge okuyabiliyor..

amazon'a baktım ama orda sadece 1. bölge gördüm.
dvd'yi kırdırmak, çip taktırmak felan istemiyorum..

ankara'da dvd satan yerler var. Ama yeterince yok.
Mesela Beter böcek, snatch gibi filmler yok..
ya da x-men, fantastic four, ghost in the shell gibi çizgi diziler de yok..
ama birkaç yabancı dvd sitesinde buldum. Buldum bulmasına da hep 1. bölge satıyorlar..

Çok ucuz olmasına gerek yok.. Zaten genelde 25-40 dolar arasında tüm DVD'ler. Çok uçuk kargo fiyatı ödemeden, çok geniş dvd kolleksiyonuna sahip bir site mesela belki vardır..[hline]Yiyemedikten sonra araba ne işe yarar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...