Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

istek : Eve kız atma tutorial'i istiyoruz!

Akuma_Blade

Öne çıkan mesajlar

bi anı;

Geçen sene kız arkımı eve aldım film falan yalanları, yawasca sinsi sinsi amacıma ulaşmaya çalıştım kız durumu farketti bana amerikan filmi mi oynatcaz burda dedi bende göt gibi kaldım.

burdan ne anlıyoruz türk filmi izlememeli,gündüz film izlememeli, hele aksama baska bir programınız varsa...

haydar dümendar 2008 :P
Sosyal ağlarda paylaş

Masteis said:
Sir Clexcier said:
Eve atmak ya da çağirmak (2sinin amaci farklidir dikkat)Karşidaki kişinin kişiliğinede bağlidir.Anladiniz siz gelmeye gönlü olan gelir zatende.
Neyse efendim.Yemek işi aslinda tutar ama açim gel yemek yap demiyceksin biraz romantikleştiriceksin olayi misal '' gel beraber makarna yapalim domates soslu felan diceksin (asdff) ''
böyle şeyler kızlarin hoşuna gider niye derki kendi kendine oo
evlenirsek fln bu herif romantik olur yemeklerdede bana yardim eder ben en iyisi gidiyim bunun evine.
Sonra başka başka film izlemek zaten genel olarak etkili bir yöntemdir.Sonu her zaman çok hardcore bitmesede (u know what i mean)ne bilem bi sarilirsiniz öpüşürsünüz koklaşirsiniz en azindan.
ortamda alkol olmasi önemlidir.Alkol her zaman işe yarar 2 tarafada rahatlama hissi verir.Oh mis.
emm başka '' gel lan özledim = ) '' felan türevi şeylerde tutabilir belki.

kanka sen olayı çözmüşsün

eyw kanka

sdasd
Sosyal ağlarda paylaş

spompas said:
bi anı;

Geçen sene kız arkımı eve aldım film falan yalanları, yawasca sinsi sinsi amacıma ulaşmaya çalıştım kız durumu farketti bana amerikan filmi mi oynatcaz burda dedi bende göt gibi kaldım.

burdan ne anlıyoruz türk filmi izlememeli,gündüz film izlememeli, hele aksama baska bir programınız varsa...

haydar dümendar 2008 :P
sen de prn film sektorune katkıda bulunucaz die yapıstırıverseydin cevabı.. sinsi sinsi gulseydin.. nasılsa vermiomus kız yani..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ne olursa lise dönemi olur hocam bunu bilir bunu söylerim yok yani bende liseliyim ordan biliyorum (Greeny sus lan). Lise dönemlerinde kızlar bazı şeyleri aştım havalarına dalıyolar pek gözü kara oluyolar tabi akıllanma evresine geçmeden projeyi gerçekleştirmek lazım...benim gibi salaklık yapıp bu dönemi es geçmemek lazım son senem tık yok anasını satıyım hala :D.
Gerçi biçoğunuz geçmiştir bu dönemi ama varsa liseli arkadaşlar uykudan uyansınlar ben hala uyanamadım yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Pıtık said:
Ne olursa lise dönemi olur hocam bunu bilir bunu söylerim yok yani bende liseliyim ordan biliyorum (Greeny sus lan). Lise dönemlerinde kızlar bazı şeyleri aştım havalarına dalıyolar pek gözü kara oluyolar tabi akıllanma evresine geçmeden projeyi gerçekleştirmek lazım...benim gibi salaklık yapıp bu dönemi es geçmemek lazım son senem tık yok anasını satıyım hala :D.
Gerçi biçoğunuz geçmiştir bu dönemi ama varsa liseli arkadaşlar uykudan uyansınlar ben hala uyanamadım yani...

işte bu fikre tamamen katilmakla beraber sadece bir şey söylemek istiyorum lisenin bulunduğu yer çok önemli mesela kalabalik bi şehirdeysen istanbul fln gibi şansin cok yüksek ama bir ilçedeysen fln Fail olma olasiliğida var.
ps:Liseler için geçerlidir bu durum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Sir Clexcier said:
Pıtık said:

işte bu fikre tamamen katilmakla beraber sadece bir şey söylemek istiyorum lisenin bulunduğu yer çok önemli mesela kalabalik bi şehirdeysen istanbul fln gibi şansin cok yüksek ama bir ilçedeysen fln Fail olma olasiliğida var.
ps:Liseler için geçerlidir bu durum.
ufak sehırlerın potansıyelı daha yuksek oluyor daha sonra duyup uzulduklerımden bılıorum . ufakda olsa lıse lısedır kızda kız ufak sehır kızları daha cok ozentı olduklarından genelde daha kolay olur. hatırlatmakda yarar war zamanınız bosa gecırmeyın lıse genclıgı:)
Sosyal ağlarda paylaş

Benim gibi lisede iş yapma aşkıyla yanıp tutuşmayan gençler mezun olduktan sonra akıllanıp, lise çıkışlarına gidip ordan sevgili düşürmeye çalışan kenar mahalle delikanlılarına dönüşüyorlar. Çok görüyorum yani adam rahat 25 yaşında var yanında 16 sını geçmemiş kız üşenmiyo el ele sabah okula bırakıyo çıkışına geliyo etrafı kesiyo artislik yapıyo kızı alıp gidiyo falan...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
1.öncelikle etrafında bulunan kızı ileriki zamanlarda eve atmayı düşünüyorsan kesinlikle önceden ağzını yoklamalısın, yoksa pat diye ev boş gel dersen kız tırsar büyük ihtimalle eğer tırsmıyorsa bu yazılanları okumana gerek yok.
2.çoğu kız yanında hoşlandığı kişiyle beraber film izlemeyi sever, eve atma kısmına geçmeden önce onunla bir kaç film hakkında muhabbet et, tartış, onu dinle ama onu radyo dinler gibi dinleme, mesela kız 'süper otu izledim çok komikti çok güldüm' derse 'hıı o zaman eve geldiğinde süper ot izlicez' yanılgısına kapılma, kız bir filmden bahsederken o filmi anlattığı cümlelerle filmin kendisi üzerinde nasıl bir etki bıraktığını kavramaya çalış, böylelikle film izlenirken kızda istediğin tepkiyi bulabilirsin.
3.kızı eve atmaya çalışırken işini garantiye almak istiyorsan öncelikle annen yada baban (ikisi bir arada bulunmuyorsa anne tercih edilmelidir) evdeyken bir defa davet et kendisini, böylelikle kız 'eve atılmak' ile ilgili gerginliğini ve şüphelerini üzerinden atıcaktır.
4.kızın alkol seviyesini önceden öğren ki başına dert olmasın, neler içtiğini, neler içmediğini, ne kadar içtiğini, ne kadar içebildiğini sandığını, bil.Kız eve geldiğinde hafif alkolle geceyi sürdürmek istiyorsan bildiklerin senin avantajınadır.neden mi ? -kız alkol almıyor olabilir. -çok içip kusabilir. -azcık içip sızabilir. -en kötüsüde 'içerim ya sen al' denmesine karşın bir biranın yarısını içip 'ben içmiycem ya sen içsene' diyebilir.
5.eve ya aç yada tok gidilmelidir yani onun aç mı tok mu olduğunu kesinlikle bilmelisiniz.Bunun avantajı eğer aç değilse mutfak derdinden yırttınız demektir, ama eğer açsa beraber yemek hazırlayabilir ve o sırada muhabbetinizi ilerletebilirsiniz.
6. kızın sigara içip içmediğini bilmelisiniz ki evde rahatsızlık veren durumlar ortaya çıkmasın. eğer o sigara kullanmıyorsa, onun yanındayken sende içmiyeceksin.(köprüyü geçene kadar en azından)
7.kız eve geldiğinde en azından yanında tek kondom önceden bulunuyor olsun, çünkü kızla yatıp yatmayacağınız daha belli değil ve eczaneye gidip gelmek kendisini kıllandırabilir hatta yapacağı varsa bile yapmamayı tercih edebilir.(görünüşe aldanma)
8.eğer dağınık bir insansan kızı odana sokma, dağınıklık sizin gözünüze gayet normal gelebilir ama göreceli bir kavramdır.Kız 'bunun herşeyi böle odası gibi pistir şimdi' gibisinden düşüncelere kapılmamalı.
9.karşındaki bir insandır kesinlikle kurbanlık koyun değil, onun için işin sonunu iki türlü düşün, hiç birşey daha kesinleşmedi.
10.eğer işin sonunu garantilemek istiyorsanız, ki istemeseniz bunu okumuyor olurdunuz, özel yeteneğiniz varsa kullanın asla çekinmeyin, çünkü artık deplasmanda değilsiniz. örn: ayak masajı yada ateşle bira kapağı açmak neyse oraya geldiğinizde gerisi gelir bir türlü zaten.
11.yukarıda yazanların çoğu eve kız atıldıktan sonraki olan olaylarla ilgilidir, zaten kız evine gelmiyorsa bir sebebi vardır üzerinden durulmamalıdır.

dip not: yazıya dökünce zor gibi görünüyor olabilir, görünüşe aldanma.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...