Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

account suspended due to involvement in online trading activities

Akerfeldt

Öne çıkan mesajlar

paticik ve wow turk forumlarina topic acmistim wow hesabimi satmak istedigime dair.armory linkide vermistim kolaylik olsun bakan insanlara diye ama megersem dunyanin en boş adami görev basindaymis ve gidip sikayet etmis buyuk ihtimalle.72 saat suspend yedim simdi.aklima gelmemisti boyle bi olay olabilecegi, satmak isteyen insanlara duyurayim da onlarinda basi yanmasin, işleri uzamasin diyerek aciyorum bu topigi.armory linki vermeyin satmak icin topic actiginizda, sonra basiniz agriyabilir.
iyi eglenceler.
Sosyal ağlarda paylaş

Type of Violation: Involvement in online trading activities
Consequences for Account: Account suspended for 72 hours, Password Reset and Final Warning issued.
edik: 3-4 aydir oynamiyorum ki zaten, yukarda belirtilen disinda baska bi neden olamaz heralde.

[ Mesaj 30 Ağustos 2007, Perşembe - 16:00 tarihinde, Akerfeldt tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna bir süre ara vermiştim , tekrar aktif etmek istedigimde kredi kartı hatası verdi (kart online ödemeye kapalıymış) ve 24 saat account um bloke oldu. Hemen costomer service e mail attım ve 24 saat bloke olayını hemen kaldırmaları , aksi halde oyunu bırakacağımı söyledim. Yaklaşık 1 saat sonra mail geldi ve bloke u kaldırdılar. Yani çok saçma şekilde account u bloke ediyorlar. Kredi kartı online a kapalıysa ve sen parayı çekemiyorsan neden hesabı bloke ediyorsun ki ! Hani ID numarası yanlıs olsa tamam anlarımda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...