Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Underbog'da sadece son boss nasıl yapılır :)

Astral

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar,
http://www.youtube.com/watch?v=4LMfs_Okc3g
Linke bakarsanız movie'da tam olarak kaydettim ve anlattım.
İngilizce problemi olanlar için bir daha anlatayım;

Instance'a girin ve soyunun :P eğer başaramazsanız repair bill ödemeyin diye. Tam benim öldüğüm yerde intahar edin ve release etmeyin.

Yerde ölü yatarken logout olacaksınız, 20'den geriye sayarken 1 saniye kaldığında release edeceksiniz. 1 dediği an release etmeyin yarım saniye daha bekleyin tam son anda etmeniz gerekiyor yoksa sizi mezarlığa atar. Log olduğunuzda aynı yerde hayalet olarak çıkacaksınız. Black Stalker'a kadar koşun yukardaki çıkıntıya geldiğinizde aşşağıdaki corpse'unuza yeterli range olacaksınız ve res olabilirsiniz. Party memberlarda aynı yerde ölmeli böylece onlarıda reslersiniz ve direk black stalkerı keseriniz. İsterseniz ondan önceki hunter bossuda kesersiniz arada sadece 2 tane trash mob var o kadar.

Nether farmlamak için ya da badge biriktirmek için iyidir.
Hadi bakalım başarılar ^^
Sosyal ağlarda paylaş

evet ben de denedim
1 olduktan yarım saniye sonra basiorum sonra log out oluo girdiimde instance ın için tekrar ölü olarak ubluorum kendimi release spirit yazısı ile baya denedim olmadı. sonra 1 de basiim dedim 1 de basınca da bu sefer release etti mezarlığa.

[ Mesaj 26 Ağustos 2007, Pazar - 09:55 tarihinde, Mortis tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...