Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

POSTAL2 modları

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

filmin haberini alınca bi gazla tekrar oynamak isteyebilirsiniz güzelim Postal'ı. bunlar da yarmış modlarıdır efendim.

Birinci mod: A week in paradise!
Bildiğiniz gibi Postal 2 hafta içinde geçiyordu. expansionı apocalypse weekend ise adından da hemen anladığınız gibi haftasonunu anlatıyordu. bu modla iki oyun birleşiyor. tabi ekstralar da var. örneğin postal 2de sadece kafa koparabiliyordunuz diğer eklemler ve belden ikiye ayrılma yoktu. artık tüm oyunda var. bunun yanında yeni silahlar var mesela ufak nükleer füze gibi :D bisürü silah var ama ben en önemlileri aktarayım. KATANA VAR! adama fırlatıyosun mesela adamın içinden geçiyo katana adamda saplı kalıyo sonra gidip çıkarıyosun fln :D ayrıca holy grenade var öldüm gülmekten :D

* All normal Postal 2 weapons
* All three Apocalypse Weekend Expansion weapons (Machete, SledgeHammer, Scythe)
* Grenade Launcher
* Holy Hand Grenade
* M@D Butcher Knife
* Mini-Nuke Launcher
* Pitchfork (cheat-only)
* S.M.E.G.
* Biohazardous Snark's Axe
* Biohazardous Snark's Katana (pics forthcoming)
* M@D Spiked Bat (cheat-only)
* M@D Bomb
* M@D Colt
* M@D Shuriken
* M@D SMP
* M@D Silenced Pistol
* M@D Silenced Rifle
* M@D Syringe
* M@D Zyclon B

shurikene dikkat çekmek istiyorum. yolda yürüyen birinin bacağına fırlatıp koparmak nasıl zevkli anlatamam :D

ikinci mod: Eternal Damnation
bu mod ödüllü fln. tamamen yeni bi hikaye var çok emek vermiş adamlar. bu sebepten buglar olabiliyo ama hikayesini fln okumanızı tavsiye ederim çok hasta gerçekten.

bu modlara nasıl ulaşabilirim derseniz efenim. sitede fudge packte dahil bunlar yani öyle modlar ki düşünün adamlar oricinal dividiye koymuşlar. satın alabilirsiniz. ama isterseniz download da mümkün.

http://mods.moddb.com/6008/awp-a-week-in-paradise/downloads/
buradan self install ı çekerseniz ki 140mb kendisi çok eğlenebilirsiniz. siteye üye olursanız da efenim çatır çatır tam kapasite çekebilirsiniz üyelik ücretsiz ben oldum çok mutluyum

http://mods.moddb.com/4089/eternal-damnation/downloads/
bu da eternal damnation. bu da 1.1gb bi dosyacık. diğeri neyse de bunun için siteye üye olmanızı tavsiye ederim tek parça dosya flashgetle indirebiliyosunuz. ancak dl resume olayı yok yani başlayıp ara veremezsiniz. ben verdim mal oldum uyarayım dedim.

iyi oyunlar efendim. postal dude den bi alıntıyla bu postu bitiriyorum

Only my weapon understands me...

edit: bu arada apocalypse weekend de yanmış cesetlere işemek zevkinden mahrum kaldıysanız bu mod onu da aşıyor. ama modu indirmeseniz bile onun için patch var aklımdayken söyleyeyim

[ Mesaj 27 Ağustos 2007, Pazartesi - 21:44 tarihinde, Eternalus tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...